Нічна ненажера• 25 июля 2023
Чи можу я зняти квартиру в Києві за 4-5 тисяч?
Знайомі деякі знімають, а от сама знайти не можу... Все дорожче.
Так склалася ситуація,що мені та сину підлітку терміново потрібна квартира. Бажано дуже бюджетно. Бажано в районі Дарницької площі і без рієлторів. Прив´язана до школи. Може хтось десь бачив чи знайомі здають?
Дякую
Нічна ненажера
• 25 июля 2023
Ответ дляБарбітта
Гуртожиток хіба що
Навіть гуртожиток близько не знайшла (
Нічна ненажера
• 25 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Ні. За таку ціну тільки кімнату.
Поки бачу ’без дітей’, ’для однієї людини’ і тд
Моя улюблена страшко• 25 июля 2023
Зараз за такі гроші - тільки кімнату або дуже вбитий бабушатнік (але його ще пошукати треба)
Бриджит_Фрикандо• 25 июля 2023
Если Вам кто-то скажет, что снимает по такой цене, то это люди которые сняли ее максимум до июня-июля 2022 года, когда предложения явно превышали спрос и люди только начали в мае возвращаться. Хотя прошёл год и все хозяева поднимали стоимость аренды. Я сдаю квартиры. Таких цен нет и близко. Сдаю в Пуще Водице (это Киев, но отдельный микрорайон, как хутор) гостинку за 5 тыс, но не поднимаю, так как живет человек с Мариуполя. Правильно Вам говорят, только комната
Агент Пинкертона• 25 июля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Разве что где-то в очень отдаленном районе
а Дарницька площа це по вашому не віддаленний район? дуже жахливе місце, яб там і даром не хотів жити.
Нафаня Маня• 25 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Отдаленный это Троещина, к примеру
Нічна ненажера
• 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
Можно
А Ви не знаєте випадково якісь групи і тд ? Може просто я не все моніторю. Дякую
Новопоштинская• 25 июля 2023
Ответ дляНічна ненажера
Недалеко
Я заради цікавості глянула об´яви. Є там , як тут кажуть ’бабушатнік’ за 4500. Але не знаю чи можна давати тут посилання.
Агент Пинкертона• 25 июля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Отдаленный это Троещина, к примеру
це дивлячись звідки віддаленність міряти, але Дарницька площа точно нічим не краще троєщини, жахливе гетто, про ДВРЗ взагалі мовчу
Нічна ненажера
• 25 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
На дврз ?
Нічна ненажера
• 25 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Так.
А на якому сайті дивилися? Дякую
Новопоштинская• 25 июля 2023
Ответ дляНічна ненажера
А на якому сайті дивилися? Дякую
Сайт Dom ria.
Нічна ненажера
• 25 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Сайт Dom ria.
Дякую
Це, напевно, через рієлтора
Новопоштинская• 25 июля 2023
Ответ дляНічна ненажера
Дякую
Це, напевно, через рієлтора
Так, написано - пропозиція від посередника.
Чорт і Шо• 25 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
10 хвилин до центра на машині. Ну дуууууже віддалений.
Куди краще Борщагівка, Нивки, Теремки
Агент Пинкертона• 25 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Куди краще Борщагівка, Нивки, Теремки
не всім треба той центр по перше, і не у всіх є машина по-друге.
Новопоштинская• 25 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Хочу поїхати на ДВРЗ подивитися на ’німецькі квартали’. Обожнюю старі будинки.
Нічна ненажера
• 25 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Мені подобається дврз
Як інший світ
Але через війну я дуже боюся,щоб дитина далеко їздила до школи
Особливо,коли тривоги
Як інший світ
Особливо,коли тривоги