Братья Капли• 25 июля 2023

Как уйти от нарощеных волос?

Короче говоря я блондинка с длинными белыми волосами , от волос устала . Буду снимать думаю имидж . Хочу холодный блонд и какую прическу можно ?! Может кто-то переделывал свой стиль ??? Фото до после ??? Так тяжело снимать , понимаю что короткие будут
Соня-сонятко• 26 июля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ось я нашла фото для прикладу
Перше фото нарощені 🙈
Друге, як зняла 🙈і то все волосся, ззаду там нічого вже не було
Третє цим літом свої ( через 2 роки )
Якось так
вы гарнюня
Черпак_для_фантазий• 26 июля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую, зрозумила
Не має за що, якщо когось вбереже від помилки, то буду рада
Ще корекція недешева і 5 годин сидіти на попі терпіти ( її
Воно того не варте
Скоро_вчера• 26 июля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ось я нашла фото для прикладу
Перше фото нарощені 🙈
Третє цим літом свої ( через 2 роки )
Якось так
А зачем Вы их наращивали? У Вас сейчас свои волосы намного красивее). Я вообще не понимаю зачем заниматься таким гемороем? На улице вижу на девчонках, это какой-то треш, и оно так видно, что нарощенные, такой жестяк, сверху свои торчат, под низом нарощенные висят как сопли, короче жесть, ничего красивого не вижу
Скоро_вчера• 26 июля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Воно того не варте
Я блин на маникюре не могу высидеть пару часов, поэтому сама себе делаю в несколько заходов, а тут так себя мучать и если б же оно хоть стоило того, а то такой трешак
Черпак_для_фантазий• 26 июля 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Бо дурна
Я зробила стрижку, яка додала мені років 5, не подобалась
Була в стресі, були гроші і час
І пішла наростила
Якось так
Скоро_вчера• 26 июля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Бо дурна
Була в стресі, були гроші і час
І пішла наростила
Якось так
В мене теж була схожа історія, попалила волосся прасочкою, і воно зверху відпало, а знизу прийшлося зістригти, і зістригли більше аніж потрібно було, і це був треш на голові при моєму кучерявому волоссі, я ту зачіску ненавиділа і псувався настрій як тільки виходила з дому, навіть парік хотіла купити, але витримала рік і тепер трохи відросло😊
Масяня Я• 26 июля 2023
Ответ дляСкоро_вчера
то шо ви бачите на вулиці - те погана якість нарощення. У нормального майстра все виглядає ок.
Черпак_для_фантазий• 26 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
В мене теж на фотах з салону чи після все ок виглядало👌
А ось через два тижні, картинка зовсім інша
Масяня Я• 26 июля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
ну от моі не після салону, місяць після нарощення
Скоро_вчера• 27 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Но всеравно же видно, что они нарощены, ну густота же волос разная 😏
Масяня Я• 27 июля 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Нет, не видно Одинаковая густота. Очень хочется придраться, а не к чему, да?
Скоро_вчера• 27 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
На фото как раз видно, переход чуть ниже плеч, не обманывайте себя😏
Масяня Я• 27 июля 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Ахаха, вот и нет))) Переход гораздо ниже, так что мимо. У меня своя 4 длина. Так что ’специалисты’ отличить не могут.