Чому вказується :" онлайн реєстрація на цей рейс недоступна". А як же тоді реєструватися. Цікаво. Дякую за відповідь, хто в темі. Якось завжди реєструвалася завчасно онлайн. А це щось нове для мене.
Ответ дляЛозанна
Згодна. Але вказано ’на цей рейс недоступна’. У мене куплені місця, то реєстрація могла б бути за 30 днів.
Немає значення, реєстрація за добу.Я літала візайром з Варшави кілька разів , завжди купляю місця , у них зараз реєстрації відкривається за добу .Причому як летіли , здається, з Задару , тобто вже з Хорватії до Варшави, то в Хорватії реєстрація була безпосередньо в аеропорту .Але якщо з Варшави то за добу дивіться реєстрацію
Ответ дляіреннка
Дякую