Магиня• 26 июля 2023
Море.. активний чи пасивний відпочинок?
Я обожнюю плавати в морі, по 60 хв не вилізаю з моря.
На 10 хв вийду і знову)
Хтось любить лізти в гори, хтось гуляти по місту, екскурсії
А що любите ви? Що вас наповнює і дає перезавантаження?
Обирайте кілька варіантів
На 10 хв вийду і знову)
Обирайте кілька варіантів
Результат:
вже голосів:
79 (33.47%)
Море, пляж
46 (19.49%)
Прогулянки містом
39 (16.53%)
Екскурсії
32 (13.56%)
Гори, прогулянки
22 (9.32%)
Ресторани, бари
11 (4.66%)
Фоточки
7 (2.97%)
Інше
Магиня
• 26 июля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я не змішую різні види відпочинку. Коли я на морі, то хочу лише його бачити, слухати і насолоджуватись. І мені шкода забирати час в моря на щось інше. Коли ж їду на екскурсію, тоді вся увага - екскурсійним моментам. І ще окремо просто дуже люблю бродити вуличками нових незнайомих міст, без гіда, навмання.
Те ж саме: шкода забирати час від моря
Злива інформації• 26 июля 2023
Ответ дляМагиня
Те ж саме: шкода забирати час від моря
Підтримую. Якщо море, то зі світанку. Ексурсіфя -максимум на яхті по морю, або ввечері після захолу сонця. Але й ввечері можу до моря йти. В Єгипті готелі завжди перша лінія, бо МОРЕ, решта - наплювати