Магиня• 26 июля 2023
Море.. активний чи пасивний відпочинок?
Я обожнюю плавати в морі, по 60 хв не вилізаю з моря.
На 10 хв вийду і знову)
Хтось любить лізти в гори, хтось гуляти по місту, екскурсії
А що любите ви? Що вас наповнює і дає перезавантаження?
Обирайте кілька варіантів
На 10 хв вийду і знову)
Обирайте кілька варіантів
Результат:
вже голосів:
79 (33.47%)
Море, пляж
46 (19.49%)
Прогулянки містом
39 (16.53%)
Екскурсії
32 (13.56%)
Гори, прогулянки
22 (9.32%)
Ресторани, бари
11 (4.66%)
Фоточки
7 (2.97%)
Інше
барабанщица• 26 июля 2023
Для меня горы отдельно , а море люблю соединять с экскурсиями и шоппингом гулять по интересным местам . Хотя дети любят аквапарки для них Турция и Египет на первом месте , а я Европу люблю
Цвіпканя• 26 июля 2023
Люблю гулять в никуда, особенно за границей. Просто ходить по городу, смотреть на природу, на дома, на что-то интересное, на речке нравится гулять, смотреть на закат.
Фляшунька• 26 июля 2023
Раньше всегда отдыхали два-три раза. Один раз поваляться на красивом пляже, поплавать в чистом океане. Второй раз города-экскурсии. И третий лыжи, горы.
Налогообложу• 26 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Я завжди поєдную море, гори, поїздки країною
Магиня
• 26 июля 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Море, олл инклюзив 95 %
Прогулянки містом, Екскурсії 5 %
І я якось так)
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
наче оживша картина художника і я в ній)
Але я люблю конкретно море! Я їду за ним
Просто прочитала в інсті знайомої що засмага це признак обмежених і тупих людей, які не можуть придумати нічого тупішого ніж валятися на пляжі. Є ж стільки місць, екскурсій і тд
Я хоч і користувалася 50 спф, але дуже засмагла. І мене трохи зачепив її пост…
Кожному своє. Не можга так судити по собі
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
Налогообложу• 26 июля 2023
Все люблю.
Не ездим на Олл.
Давно выбрали для себя удобный и комфортный ’график’ - день лежания на пляже/день поездка.
Обожаю рестораны, бары и прогулки вечерние по красивым набережным.
Не ездим на Олл.
Налогообложу• 26 июля 2023
Ответ дляМагиня
І я якось так)
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
А я только загоревшая красивая.
Ответ дляМагиня
І я якось так)
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
Засмага це ще й красиво
Людина сама обмежена, через те, що не розуміє і не поважає вибір інших ! Ще й агресивна, а це ознака нещасної людини !
Злива інформації• 26 июля 2023
Ответ дляМагиня
І я якось так)
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
Люблю море. Особливо, Червоне. Плавати годинами з маскою, ще перезаряджає мене, надає сил та спокою. І так, звісно, спина аж згорає, інколи, навіть в купальнику з довгими рукавами)
Що думають інші, мені наплювати.
До 2022 відпочивали лютий та березень Єгіпет двічі, на Паску якійсь екскурсійний тур, на 1 вересня +/- знов море на тиждень, жовтень або листопад ще як вийде, екскурсії частіше або термали. Крайній Єгипет повернулась 09.02.2022 , як в минулому житті, здається, вже.
Що думають інші, мені наплювати.
ПанВиктория• 26 июля 2023
А я просто хочу і обожнюю лежати на пісочку. Купатися. І ніяких зайвих рухів. Ніяких.😁
КротоТо• 26 июля 2023
Ответ дляМагиня
І я якось так)
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
Не очень умная ваша знакомая
Можно загореть ,гуляя на экскурсиях
Я люблю активный отдых ,чтоб было и море ,и горы ,и экскурсии и местность изучить
Специально не загораю ,даже прячусь от солнца . Но как не прячься ,все равно да загоришь гуляя .
Можно загореть ,гуляя на экскурсиях
Скажений гудзик• 26 июля 2023
Я комбинирую пляж с экскурсиями на яхтах, машину всегда в аренду берём
Магиня
• 26 июля 2023
Ответ дляНалогообложу
А я только загоревшая красивая.
І я)
Але не навмисно загоряла, просто кайфувала в морі і так зловило
Хоча плечі трохи обгоріли і облізають(
Це вперше таке
Хоча плечі трохи обгоріли і облізають(
Це вперше таке
Магиня
• 26 июля 2023
Ответ дляVShpak
Засмага це ще й красиво
100% ❤️
Небалувана Галя• 26 июля 2023
шоппинг, сувениры, вкусняшки, прогулки по новым местам
валяться на пляже ненавижу, скучно очень
Повітруля• 26 июля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Що думають інші, мені наплювати.
А як в купальнику з довгими рукавами згорає спина?
повинна ж бути тканина спф100. Чи ви спеціально не таку обираєте?
Магиня
• 26 июля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Я мрію побувати в Парижі для шопінгу, вкусняшок, прогулянок, музеїв
Але коли я їду на море, то шопінг відходить на останній план
Я везу з собою чемодан одягу, але можу носити дві сукні)
І при цьому я повністю щаслива)
Дуболом• 26 июля 2023
Я недавно прилетела с отдыха, в 40 градусов жары экскурсии мягко говоря не в радость. Хотя мы арендовали авто и поездили по горам и красивым местам.
Налогообложу• 26 июля 2023
Ответ дляeuhunter
А можно ответить сразу все варианты, и Другое тоже? В качестве другого водные спорты и развлечения для взрослых ;)
Я так и ответила - все варианты
Сусідка зверху• 26 июля 2023
а де відповідь - ’все’)))
ми завжди їздимо на море не у високий сезон, коли немає дикої спеки, й окрім пляжу завжди екскурсії, багато прогулянок, пляж більше 2 годин не витримую, нудно
Налогообложу• 26 июля 2023
Ответ дляМагиня
І при цьому я повністю щаслива)
А я еду с полупустым чемоданом и платья и одежду покупаю в отпуске.
Особенно детям.
Небалувана Галя• 26 июля 2023
Ответ дляМагиня
І при цьому я повністю щаслива)
ну я не про одежду в основном) люблю именно местные товары, с изюминкой того места, где нахожусь) как пример раньше обожала крымский рахат-лукум, морские сувениры, любую продукцию местных производителей. а насчет Парижа лично я отношусь с опаской и думаю, что в основном там те же товары, что и во всем мире, Китай, массмаркет и крупные корпорации. вот свежих устриц на побережье Франции я бы попробовала))
Злива інформації• 26 июля 2023
Ответ дляПовітруля
В такому купальнику загар все рівно береться, а трохи підгорає, коли міняю на звичайний )
Я ще й смугла сама по собі, цього року навіть просто сонечко виглянуло, а я вже коричневенька, хоча на пляжі не була ні цього року, ні минулого.
Счастье_же_вот_оно• 26 июля 2023
Ответ дляМагиня
І я якось так)
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
Хоч не олл енклюзів
Я завжди в Хорватію
Ці сосни, адріатика - моє все
І я обожнюю Хорватію! І також годинами плаваю у морі. На пляжі не лежу взагалі ні хвилинки. Лише плаваю. І завжди в мене гарна рівномірна засмага (також спф 50)
Вранці пробіжечка сосновим лісом і в кінці - заплив на годину+ - це мій морський відпочинок. Ну, звичайно, люблю наші Карпати - це моє, кожен камінчик Горган, кожна стежечка, кожен струмочок.
Екскурсії люблю восени або навесні. У прохолодну погоду.
Я на хвилинку• 26 июля 2023
летом море, осень горы, но лазить по горам, а просто наслаждаться видами гор и природы
Khmelnichanka• 26 июля 2023
Я не змішую різні види відпочинку. Коли я на морі, то хочу лише його бачити, слухати і насолоджуватись. І мені шкода забирати час в моря на щось інше. Коли ж їду на екскурсію, тоді вся увага - екскурсійним моментам. І ще окремо просто дуже люблю бродити вуличками нових незнайомих міст, без гіда, навмання.