Заместитель Анонима• Изменено 26 июля 2023
Мамусі діткам яким 3 рочки , ви плануєте вести дітей у садочок
Як вони зможуть під час тривоги слухатись і спускатись в укриття?? , як ваші дітки це проходять, готові?
Кудрі кручу сама• 26 июля 2023
Так. У нас приватний садочок, є укриття, діти навіть не розуміють що це укриття, там велика ігрова зона.
СкокоМнеДадите• 26 июля 2023
Найгірше то під час тихого часу. Не всі хочуть просинаттсь, плачуть, вихователі деяких на руках зносять. Якщо є можливість не водити то не водіть
Железобетон• 26 июля 2023
Звичайно ні, в їхали за кордон, це не нормальне життя для дітей з тривогами
Намазюкана нішою• 26 июля 2023
Мій ходить в садок, молодша група. Я ходжу на роботу. Коли садок був зачинений, сидів з нянею, фінансово це дорого, тому рада садку. На тривогу нормально реагує, знає що потрібно спускатись в укриття