Галя-краля• сегодня в 11:01

23 февраля праздник позорной армии россии

Праздник мародеров и убийц мирного народа Украины!
армия которая подчиняется и выполняет кровавые приказы путина.
Путы вам на ноги, ни пути, ни дороги!
ЗновЗдоров• сегодня в 11:43
И русский язык принадлежит РФ. Автор, чого не на мове?
Язикувата Хвеська• сегодня в 11:44
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
Свои предположения оставьте при себе.
И комментировала я не участие вашего деда в ВОВ, а ваш бред про армию УССР во времена СССР
Нервогенератор• сегодня в 11:45
Ответ дляХолодная каша
Але ж не Росії. Може нам всіх себе знищити, бо ми колись були громадянами союзу? Може нам забути своє минуле, своє дитинство?
Нам переписывают историю...
Небоброїдка• сегодня в 11:45
Ответ дляХолодная каша
І рашка! Тому терміново всьому світу треба відмовитися від святкування
або від рашки відмовитися. Власне, ми це й робимо, але рашики чомусь проти.
Небоброїдка• сегодня в 11:46
Ответ дляХолодная каша
То тепер викреслити мого діда і все що він робив взагалі з історії і пам´яті? В деяких мізки набєкрєнь
Набекрень не те слово. У вас он взагалі з цим біда
Ласую колобками• сегодня в 11:47
Ответ дляЛівий Локіть
Удалено администрацией...
Небоброїдка• сегодня в 11:48
Ответ дляИМХОля
Вы зачем оскорбляете человека за то, что дедушка воевал, а отец служил в Украинской армии? Вы маргинал, что на людей бросаетесь?
Не за те шо воював та служив, а за те шо в даний важкий для країни, де ЗАРАЗ живуть вона, їх діти та онуки, а може й правнуки трясуться над 23/02.
Історії - память та шану, а жити треба сьогоденням та майбутнім.
ТихоЯ• сегодня в 11:49
Ответ дляНервогенератор
Нам переписывают историю...
И перепрошивают мозги. И технологи делают все, чтобы люди ссорились между собой, деля друг друга на правильных или неправильных украинцев.
Язикувата Хвеська• сегодня в 11:51
Ответ дляНебоброїдка
прикните. тепер на героїзм вашого діда онуки тих, з ким служив, насрали і вбивають вас, ваших дітей, позбавляють вас і ваших дітей щасливого життя та й життя в приниципі, посмішок, сітла, води... Пишайтеся та шануйте. та не забутьте вколинитися до чобіт та червоним прапором зустріти тих онуків..
бл яке гоніво... Ладно ше діди-батьки. Але шоб сучасні молоді люди тряслися над тією радянською армією фубл
Она еще пишет, что муж погиб на этой войне.
В голове не укладывается...
Наодинцi• сегодня в 11:54
Ответ дляЛасую колобками
Удалено администрацией...
ИМХОля• сегодня в 11:55
Ответ дляНебоброїдка
...а за те шо в даний важкий для країни, де ЗАРАЗ живуть вона, їх діти та онуки, а може й правнуки трясуться над 23/02... - при чем ее родственники? В чем они виноваты? Да, жить нужно сегодняшним. Только это не значит, что это грызть друг друга и оскорблять. Дико выглядит, когда оскорбляют погаными словами тех, кто помнит своих родственников
Ласую колобками• сегодня в 12:00
Ответ дляНаодинцi
Удалено администрацией...
Холодная каша• сегодня в 12:04
Ответ дляНебоброїдка
Де ви бачите що я трясуся. Я пишу, що я поважаю день,який був важливим для мого діда і батька! Мій чоловік он життя віддав, але так і не мав можливості відсвяткувати день української армії, до лав якої став, бо коли почав службу свято вже минуло, а до наступного свята не дожив. Я шануватими всі дати,які були важливими для моїх рідних
автор Галя-краля • сегодня в 12:05
Ответ дляХолодная каша
Дивно, бо це було свято мого діда,який воював у другій світовій і мого батька,який служив в армії УРСР, не росії
Вы ведь не поздравляете своего умершего деда с днем рождения? О каком празднике речь, если человека нет.
Ваш отец не в составе рос армии на сегодняшний день.
Я осуждаю современную рос армию, которая вторглись с войной в Украину. У которой нет ни чести, ни гордости. Которая состоит из убийц, пришедших к нам, чтоб убивать мирный народ ради наживы, обогащения
Небоброїдка• сегодня в 12:06
Ответ дляХолодная каша
Ага, рідних яких вже нема свят яких вже нема країни якої вже нема.
Наодинцi• сегодня в 12:08
Ответ дляЛасую колобками
Удалено администрацией...
Холодная каша• сегодня в 12:08
Ответ дляГаля-краля
Я не те що ’осуждаю’ російську армію, вона забрала в мене найцінніше,я навіть розповідати не хочу про те, що я відчуваю. Для мого батька роки служби в армії були важливими,він їх цінував і пишався. Зневажаючи радянську армію ви зневажаєте мільйони простих українців, для яких вона була частиною їх життя
Небоброїдка• сегодня в 12:08
Ответ дляНервогенератор
Нам переписывают историю...
Суть історії в тому й полягає, що б її переписувати. Зявляються нові документи, міняється точка зору, оцінка якихось подій.
Чи нам до цих пір вчити історію кпсс та жовтневу революцію святкувати та боже царя храни співати.
Холодная каша• сегодня в 12:09
Ответ дляНебоброїдка
Може мені і свій день народження не святкувати, бо я народилася в часи радянщини?
Небоброїдка• сегодня в 12:09
Ответ дляТихоЯ
Звісно що ні, бо є лише правильні руські та неправильні, зіпсовані руські-українці
Ласую колобками• сегодня в 12:11
Ответ дляНаодинцi
Удалено администрацией...
Небоброїдка• сегодня в 12:12
Ответ дляИМХОля
Ви зараз підміняєте поняття та те, що я написала, маніпулюєте. Пам´ятати родичів та святкувати радянські свята то, все ж, різне.
Не принижуйте себе такою дешевою та очевидною маніпуляцією
Наодинцi• сегодня в 12:13
Ответ дляЛасую колобками
Удалено администрацией...
Небоброїдка• сегодня в 12:14
Ответ дляХолодная каша
Ще й чоловік життя віддав, а до дружини так і не дійшло нічого. Мдя.
Ласую колобками• сегодня в 12:14
Ответ дляНаодинцi
Удалено администрацией...
Небоброїдка• сегодня в 12:17
Ответ дляХолодная каша
При чому ваша дата народження до срср? Срср срало на вас з великої башти. Ну в принципі можете чинити як хочете
Наодинцi• сегодня в 12:17
Ответ дляЛасую колобками
Удалено администрацией...
Підмітайло• сегодня в 12:18
Тема для срача. Ну зачем
ИМХОля• сегодня в 12:20
Ответ дляНебоброїдка
О, вы уже на личности переходите в общении со мной. Манипуляция - это цитата вашего сообщения?
Хотя вы правы. Я унижаю себя, общаясь с человеком, для которого главное - полить грязью кого-то на форуме, обозвать. Хотя бы за то,что помнят родственников
Ласую колобками• сегодня в 12:23
Ответ дляНаодинцi
Удалено администрацией...