Вчора зайшла в магазин і привезли комусь під замовлення таку швабру з відром. Мене зацікавило, що вона компактна і я ніколи не бачила такої системи віджимання. Виробник Туреччина. З виду все прекрасно, а от як вона в користуванні я не знаю. В кого є така швабра з відром, що скажете? Ой, фото відео є, а швабри - немає.
Швабра плоска, що на неї вдягається прямокутна тряпочка.
double-mama• 26 июля 2023
Это швабра- лентяйка, очень удобная. Одинакова хороша и китайская за 400 грн и немецкая за 3 тыс
double-mama• 26 июля 2023
Ответ дляchornoruk
Цікаве запитання, в кого є така швабра і тряпочки, напишіть, чи є відмінність між тряпочками і які кращі на вашу думку ?
Тряпочки отличаются размером и способом крепления. Поэтому легче купить несколько штук сразу со шваброй, чем потом бегать вместе шваброй по магазинам и подбирать
double-mama• 26 июля 2023
Ответ дляDasik_
а там спеціальні тряпочки саме під цю швабру треба, чи оці звичайні прямокутні?
Такие не подойдут, нужны более гладкие, иначе нормально отдать не получится
Alexandra0311• 26 июля 2023
Саме ця поганої якості...ручка маленька, розсипається і хліпка.. Треба інші дивитись..
В мене не турецька, а китайська, але точно така сама швабра з відром. Користувалась 1,5 року, зламалось кріплення палки до основи для ганчірки, а через день і сама палка. Може, в когось зламалось відро - відкуплю швабру)) Подобається в цьому наборі те, що не треба бруднити руки.