ДолькиКабана• 26 июля 2023
Множественная аллергия. Кто сталкивался? с чего вообще начинать обслдедования?
Добрый день советчицы.
Хочу спросить у людей которые сталкивались с аллергией на лекарства (множественной или обычной), как жить, как лечиться, чего избегать.
С чего вообще начинать?
Вот недавно лечилась обычными лекарствами, многие не подошли: аллергия.
Раньше не было.
точнее раньше я почти ничего не принимала, и знала что у меня странная реакция на дексаметазон.
сейчас я узнаю что дексаметазон - это и есть антиллергическое. что же мне делать?
с любым бронзитом, циститом, отитом, просто болью?
На что и где сдавать и какие анализы, может ктото знает и может посоветовать.
с деньгами не очень круто. поэтому ищу советов здесь.
С чего вообще начинать?
Раньше не было.
Мафиозная• 26 июля 2023
Вам для начала к банальному аллергологу и потом уже делать то и сдавать те пробы и анализы, которые вам скажут! А не метаться не пойми куда и зачем.
Ответ дляСтріляний птах
Вам потрібно зробити повне обстеження, а не здогадками думати на що алергія. Є різні типи алергій. У нас сім’я алергіків і кожен на щось своє. Ваш лікар алерголог в першу чергу. Можете здать імуноглобулін Е, він показник наявності алергії. Якщо високий, далі відслідковуєте з лікарем на що. Нас веде Гудзій із Оберіг, гарний алерголог, але до неї великі черги.
А сколько лет она вас ведет?
Несу добро людям• 26 июля 2023
Ответ дляДолькиКабана
мне не подтвердили эклампсию (ни белка в моче ни давления не было), 1.перед кс пытались ввести дексаметазон - начало трясти, лицо красное, чсс 205 ударов...запретили его.
второй вкололи уже после кс - припадок.
2. сейчас вот пыталась лечиться цейтираксоном с лидокаином. сделали пробу на руке - шишка. аллергию подтвердил врач, запретил.
3. фосфомицин - обжигающий понос, приступы тахикардии, скорая, на следующий день кардиолог сказал что это была аллергическая реакция.
4. левоксимед - вот моя тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3372458
5. ранее в стационаре вкололи спазмолоитк (не смогла запомнить название), тоже началаось чтото не опнтяное со мной, глушили димедролом.
второй вкололи уже после кс - припадок.
Це не виглядає на алергію, скоріше на індивідуальну непереносимість, ми це називаємо інтолеранція, наприклад людина не сприймає один і той самий лік в суспензії але добре в таблетках . Дексаметазон часто дає побічки у вигляді серцебиття, почервоніння шкіри, відчуття тепла.
ДолькиКабана
• 26 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
я так понимаю вы врач? скажите, что мне делать? что искать, что сдавать?я так понимаю что если бы мне вкололи тот цефтриаксон то я бы умерла?
Стріляний птах• 26 июля 2023
Ответ дляДолькиКабана
а что это за полное обследование? с чего мне вообще надо начинать? скажите пожалуйста, мне просто надо пойти к любому аллергологу, да? или как. не могу разобраться.
Повний огляд, це той, де для вас буде знайдена причина і підібране лікування чи підтримка. Він можливий і одним аналізом та оглядом у лікаря, а інколи це декілька прийомів та декілька обстежень. Так, будь-який алерголог, який займається лікуванням дорослих.
Стріляний птах• 26 июля 2023
Ответ дляsky-labs
А сколько лет она вас ведет?
Трохи більше 6 напевно. Більше займається донькою, бо дуже складна ситуація у неї.
Стріляний птах• 26 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Чем вас лечат, если не секрет?
Не лікується особливо алергія. Тримається без приступів на базисній терапії, зараз виходимо на якусь більш постійну норму АСІТ. Дуже складно бо надто високий рівень до алергену. Задихається моментально. Чоловік теж від алергену з Квінке(( йому поки що підходить Сингуляр.
Несу добро людям• 26 июля 2023
Ответ дляДолькиКабана
В сучасному світі так алергія не перевіряється, маю на увазі внутрішньовенну пробу. Зверніться до алерголога, але нормального Алекс тест вам не потрібен. Але, на жаль, нічого більше порадити не можу. Просто маєте попереджати лікарів про свою особливість. Прив/в веденні ліків, у лікарні завжди антишокова аптечка і в разі справді важкої реакції вам нададуть допомогу, єдине питання кваліфікації. Існує проблема користь/ризик. Ви не можете не приймати антибіотик через «можливу» алергію., поки така алергія дійсно не підтверджена. Часом ми так і робимо даємо препарат і стоїмо біля пацієнта в очікуванні реакції . Але я працюю не в Україні і знаю, що в нас часом відрізняються рекомендації. Особисто я б на вашому місці просто дуже прискіпливо обирала б лікаря та клініку. Але все ж я меньше панікувала б, тому що лікар
Ответ дляСтріляний птах
Примерно так и думала. Лечение не дающее выздоровления...
Стріляний птах• 26 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Базисная терапія - це не лікування, тільки підтримання легень. Лікуванням є АСІТ, але гарантій нема. Зможу побачити результат років через 3, кращий має бути через 5. Але тут хоча б вийти на постійний прийом в рік без пропуску. Поки що складно.
Ответ дляСтріляний птах
Какие причины аллергии искали у вас и что нашли?
Стріляний птах• 26 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Кліщ побутового пилу, більш нічого нема. Була тяжка форма обструкції. Форма миттєва, як астма.
ДолькиКабана
• 26 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
мне объяснилши что единственный антишоковый препарат в Украине - дексаметазон.
так у меня на него аллергия.
Стріляний птах• 26 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Антитела к токсокарам не сдавали?
Я вже і не пам’ятаю, було етапно багато чого. Поступово все. Але ж коли дитина заходить в кімнату де є ковдри, коври з шерсті, то все - шукай інгалятора або щось сильніше. Паралельно була ще дитина маленька, тому я складно пам’ятаю що здавали тоді. Був недавно момент, коли хлопчик замахнувся своє мʼякою іграшкою на доньку і все - почався приступ.
Ответ дляСтріляний птах
Это ясно что есть такая реакция, но суть в том что это не причина.
Причина в избытке гистамина, производимого внутри организма.
Необходимо заниматься кишечником во всех смыслах, потому что именно там этот избыток и производится.
Несу добро людям• 26 июля 2023
Ответ дляДолькиКабана
так у меня на него аллергия.
Дексаметазон це препарат 2 лінії. Адреналін першої, епі-пен
очки_ннадо• 26 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Мені помогло дуоденальне зондування
А чем оно могло помочь от аллергии на лекарственные препараты?