Леплю из пластилина• 26 июля 2023
Де купити сонцезахисні окуляри до 1000 грн нормальної якості?
Минуло року купила в епіцентрі десь до 200 грн були, але від них у мене очі болять.
Я только за!• 26 июля 2023
В онлайн glazey
Очі болять, тому що без фільтру, а він критично важливий влітку.
Леплю из пластилина
• 26 июля 2023
Ответ дляЯ только за!
В онлайн glazey
Онлайн ні, треба міряти
ПотеряласЯ Я...• 26 июля 2023
Самые классные и удобные очки я купила в Праге на какой-то распродаже за 5 евро.
Еще любила итальянские дорогие, но фирму не помню. В ТК-Максе по распродаже миллион фирменных очков от 15 евро. Заходите выбирайте.
Я только за!• 26 июля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Онлайн ні, треба міряти
В вас є попередні? Зробіть заміри широти оправи, таку ж форму і норм.
Я саме так купую. Форму універсальну.
Бешене сарі• 26 июля 2023
Ответ дляДуняша
Люксоптика, український бренд Каста. Якісні
Каста это украинские? Они у меня уже третий год.
Дуняша• 26 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Так ) У мене є дві пари, теж їм по 3 роки - ідеально носяться. В той час як дорогі брендові вже десь щось поламалося й повідкручувалося
Мизимец• 26 июля 2023
Я тут в House на распродаже взяла за 99 грн. Просто обалдела, насколько они комфортные глазу оказались🤯99 грн, карл