Пасхальний тролік• 26 июля 2023
Чи покаже щось УЗД?
Вибачте за безглузде питання, але чи покаже можливу вагітність УЗД , якщо до КД ще 5 днів?
Справа в тому, що є можливість зробити узд чисто для себе, щоб подивитися чи все гаразд з маткою, яєчниками і т.д.
В цьому місяці активно займалися коханням, наче навіть на овуляцію попали.
От мені цікаво, чи можна буде побачити вже можливу вагітність чи ні?)
Будь ласка, не кидайте тапками )
Пасхальний тролік
• 26 июля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Навіщо так рано? Почекайте трохи.
Я давно записалась на узд, не задля того, щоб подивитися вагітність. Кажу ж, просто щоб перевіритися.
Пасхальний тролік
• 26 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Мин три недели задержки. Пс врач
Дякую
ЖенаАйтишнеГа• 26 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Отменяйте, впшему ребенку лишнее узи не нужно
Біток чи ефір?• 26 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
первіряються на 6-7день циклу
у кінці побачать тільки наросший ендометрій
гугл в поміч не можна бути такою необразованою у власному жіночому здоровї!
Пасхальний тролік
• 26 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Що за дурниці? Може я не вагітна
всегдаДаДа• 26 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Що за дурниці? Може я не вагітна
А если беременны? Перенесите УЗИ, если не уверены на 100%, что не беременны
ЖенаАйтишнеГа• 26 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Що за дурниці? Може я не вагітна
Та може, але на узд немає у вас показань
Українська зірочка• 26 июля 2023
вагітність видно при ХГЛ 800-1000. у вас воно не покаже вагітність, бо ще дуже рано. а якщо хочете дійсно перевірити чи усе гаразд , то йдіть з 6 дня циклу