Cvet_ОК• Изменено 26 июля 2023

"І знов про "шалені кошти". "У военных зарплата большая? мдя"

Думала, що вже всім все зрозуміло про зарплати військових, але ж ні, вранішня тема і
-- Сейчас цены выросли и возможно еще будут рости потому что : у военных зарплата большая, за год можно квартиру купить, за погибших платят много/ родня недвижимость покупает, поэтому спрос большой ---

Ось від відомого волентера, Леся військова з початку вторгнення, доброволець, ну може, хоч так дойде

’І знов про ’шалені кошти’.
Це залишки зарплатні за червень мого побратима. Залишки моєї зарплатні за червень залишились під Бахмутом в розірваному наплічнику.
З наступної зарплатні ми купували нові шоломи - собі і побратимам, нові наплічники, нові плитоноски, нові штані та навіть нові труси.
Так, тут непогана зарплатня. Дякую, що вона є. Але жодні кошти не варті наших життів і скалічених душ. Жодні кошти не перекриють щосекундного жаху, в якому живуть наші родини, очікуючи зв´язку. І жодні кошти не покривають реальних потреб підрозділів.
А кому здається, що ми тут золоті гори маємо - приєднуйтесь. Нажаль, вільних місць достатьо.’ (с) Леся Літвінова
Prervana• 26 июля 2023
Кто-то себе трусы, броники и еду покупает на эти зарплаты. А кто-то сидит в штабе и не покупает ни трусы, ни броники, ни еду. О какой категории идет речь?
Argesha• 26 июля 2023
Ответ дляPrervana
Труси і їжа скрізь не завадять
автор Cvet_ОК • 26 июля 2023
Ответ дляPrervana
Це про всіх військових, вони по-іншому ставляться, ви знаєте, наприклад, що таке військова логістика? Вона складається тими самими штабними.
Елена1265• 26 июля 2023
Так разве в утренней теме автор возмущалась большими з/п военных? Никто же не пишет, что они этих з/п не достойны. Достойны, конечно. И даже большей достойны
WhiteWidow• 26 июля 2023
++ навіть коли чоловік отримує 100+, то лишається не дуже багато. Мабуть, ми якісь неправильні, але багато чого просто купуємо самі+ремонт авто постійний (він на своєму поїхав). А те, що вдалось типу назбирати витратив на госпіталі, після операції (сама операція була безкоштовна) і поставив вибиті зуби. А зараз ще місяць реабілітації, своїм коштом. Та і взагалі, збс, що дали ще місяць. Що йому доведеться лікувати після війни, я вже хз. Мабуть, все. А, і зараз треба ще купити керамічні плити та той жилет, куди їх пхати. Це десь більше 50 тисяч буде. Бо старий важкий, а чоловіку треба хоч трохи берегтись. Ну берців ось надавали від держави. І в госпіталі двоє трусів, рушник, футболку і олімпійку. Форма минулорічна, більшу частину купуємо самі, бо нестандартний розмір. А ще дрончики періодично та всяку іншу срань. Ми не те щоб в мінусі по грошам. Десь, приблизно, в ноль.
Я не жаліюсь, це його вибір, я можу лише підтримувати. Але до війни він більше заробляв і не мав аж стільки проблем зі здоров´ям.
dibrov• 26 июля 2023
Удивляет что о ’большой зарплате’ у военных пишут те-же люди которые жалуются на вечный недостаток денег...
Казалось бы, идёшь в военкомат и устраеваешься на высокооплачиваемую работу - особых знаний и спец образования можно не иметь.
Берут и мужчин и женщин, причём не только для прямого участия в боевых действиях - в армии есть много другой работы.
Почемуто не идут...
diamond_shop• 26 июля 2023
Ответ дляWhiteWidow
чому неправильні? в мене усі хто воюють, багато чого докупляють саме на свою зарплатню, ще й виплати тепер зменшили, то не на все вистачає, тому зборів більше стало
нинель 1919• 26 июля 2023
да пусть платят и 500штук зарплату ,главное добровольно,а не отлавливать и силой туда гнать
Girly_girl• 26 июля 2023
Когда людям надоест считать чужие зарплаты…
ViolaVio• 26 июля 2023
Спілкувалися з військовим з госпіталю, він без двух ніг. Каже, краще ноги чим ті гроші, що він отримав(( Молодий ще хлопець, так шкода! А ще йому весь будинок тепер перероблювати під інвалідний візок, то тих грошей і не залишиться.
Катя Катерина• 26 июля 2023
Ответ дляWhiteWidow
Если честно, поражает когда начинают считать зп военного, особенно люди которые там даже понятия не имеют, что куда и как нужно.
Такие потом скажут, мы тебя туда не посылали.
Спасибо вашему мужу!
Пусть поправляется.
Piracanta• 26 июля 2023
Ответ дляКатя Катерина
Спасибо вашему мужу!
Пусть поправляется.
За слова ’Мы тебя туда не посылали’ нужна административная ответственность. Ляпнул и заплатил штраф тысяч 10 - 15.И этих слов никто никогда не услышит.
BLUE_SKY• 26 июля 2023
вы так эту цитату привели как будто кто-то здесь осуждает эти зарплаты или считает их незаслуженными
речь же о другом -
что есть люди у которых высокие зарплаты все понимают какой ценой они даются и что они недостаточны т.к. жизнь бесценна
Alve• 26 июля 2023
Адекватні не позаздрять тим грошам. А убогим жоден пост не допоможе
bespe4na_mavpa• 26 июля 2023
А хто каже що зп шалены? Жодного разу такого не чула в житті, тільки від тих, хто спростовує. Чомусь тут теми як раз так і починаються: ось кажуть, що у військових зп великі. І всі в темах: ні, це того не варто. Всі завжди згодні, що не варто. Таке враження, що автори цих тем тролі
Катя Катерина• 26 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Это слова прекрасно говорили моему брату, да и многим потом ребятам, которые с 14 года воевали.
Да и сейчас такое проскакивает в некоторых городах.
И, как мы прекрасно видим, наказания за это нет и к сожалению не будет. Много наказали тех кто ПВО снимал? Извинились и все.
автор Cvet_ОК • 26 июля 2023
Ответ дляBLUE_SKY
речь же о другом -
Ви бачили до якої теми ця цитата?
А я привела пост військової, яка в цьому всьому з 14 року, бо їй вже допекло, напевне, про які квартири йде мова, коли вони витрачають зарплату на розходники, і то не вистачає, почитайте останній пост на що там просять.
То як тоді можна казати, що це ’зарплата большая’, в якому місці вона велика?