Для драки• 26 июля 2023
Програми для сторіс і не тільки
Доброго дня, я майстер по реконструкції волосся. Порадьте будь ласка програми де можна гарно робити сторіс , пости , оформлення, створювати картинки
Дівчина заглядєніє• 26 июля 2023
В канві можна класні креативи робити, а взагалі, зараз не оформлення сторіз, а сторітелінг рулить: вміти цікаво подавати інформацію, живо по темі розплвідати про себе, про процес, тощо
Благоуханочка• 26 июля 2023
Канва , но нужно научиться немного что бы было в одном стиле и в интересной подаче контента