Фуліганка• 26 июля 2023

Как избавиться от целлюлита

Девушки такой вопрос, мне 29 и есть целлюлит на попе и бедрах.Я перестала есть сладкое, очень редко ем по праздникам, стараюсь заниматься дома тренировками, делаю массажи щетками .Я знаю.что есть профессиональный антицелюлитный массаж, но у меня 1 ст варикоза и его нельзя.При этом всём у меня вес 50кг, подружки весят 60+ и без целлюлита.Просто напасть какая-то, подскажите из личного опыта что помогло
Позаземний розум• 26 июля 2023
Целюліт це природнє явище для жінки, можете здати аналізи на гормони, що у вас з харчуванням, як спите?
ЧупакабраЗеБест• 26 июля 2023
никак. есть женские гормоны - имеете целлюлит.
Садова гойдалка• 26 июля 2023
Если вы все это делаете, подождите больше времени. Так быстро результата не бывает
автор Фуліганка • 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Гормони в нормі все обстежила, сплю погано бо є мала дитина , з харчуванням я не маю графіку, але нічого жирного я не вживаю. Їм все, каші, овочі, супи, м´ясо тільки не жирне.Але буває що їм пізно і о 10 вечора бо раніше не встигаю
Tasya-Natusya• 26 июля 2023
Целюліт це один з типів підшкірної жирової тканини, і є у 90% жінок. У моєї мами його, наприклад, ніколи не було, немає і зараз, а в мене він з 13 років, незважаючи на відсутність зайвих кілограм і спорт, у тому числі і професійний. Просто спорт приводить м´язи у тонус, тому целюліт стає непомітним, лише при натискувані може спостерігатися.
Зашла на 5минут• 26 июля 2023
Від плавання зменшується
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Ясно, проблема майже знайдена.
Ви знаєте за разунок чого спалюється саме жир?
Позаземний розум• 26 июля 2023
Точніше я не так запитала, ви знаєте що таке гормон росту, за що він відповідає, як він виробляється і що цьому передує?
Області пітьми• 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Можете розказати? Та ж сама проблема що й і у автора
АнюткаГера• 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Те что-то с пролактином связано?
У меня тоже целлюлит беспокоит пролактин повышен
автор Фуліганка • 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ясно, проблема майже знайдена.
Знаю що за рахунок дієт, якщо менше їсти, а більше давати навантаження, то тоді спалюється.Якщо не так поправте
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Гормон росту відповідає за ріст, розвиток, спалення дирових клітин, виведення золостерину в нашому організмі. Виробляється цей гормон лише у сні, приблизно під ранок, передує йому вироблення гормону мелатоніну який відповідає теж за багато важливих процесів і виробляється цей гормон теж у сні, приблизно після 23 ночі і до 3-4 ранку, також, нічого не буде відбуватись якщо сон не якісний і не глибокий, якщо хоч міні крихітка світла падає на ваші повіки.
Почитайте про цих два гормони.
Важливо ненажиратись наніч, тримати баланс бжв
А не просто як тут пишуть « влазити в норму калорій» особливу в цей час розщіплюється білок, виводиться жир і саме головне застрарілий жир.
Астоновитесь!• 26 июля 2023
Ответ дляАнюткаГера
Те что-то с пролактином связано?
А у меня понижен и тоже целлюлит 🤷‍♀️
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Вам потрібен режив в харчуванні, зупинити викиди цукру.
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
А у меня понижен и тоже целлюлит 🤷‍♀️
Целюліт норма для жінки, просто є видимий і невидимий, той який можна перевести з однієї форми в іншу
автор Фуліганка • 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Добре, наприклад, я маю їсти 3 рази на день, без перекусів? Я читала про інтервальний голод, але він у мене є, я можу поїсти в 10 вечора, а потім аж об 11 дня.Але щось не працює
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляФуліганка
От в 10 вечора ви не можете їсти, я вам написала про гормон росту, читайте.
Виключення всіх видів цукру, а особливо лактози теж вам дуже в цьому допоможе.
Читайте про кисломолочку/молочку та целюліт.
Вибачте, дуже багато писати і про це купу вже написано доступно і розумно
автор Фуліганка • 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Дякую про молочку дійсно не знала, її вживаю.Але як жеш не вживати, навіть у кашу масло кладу, або іноді млинці смажу.Якщо чесно, може це все і правда, але молочку їдять багато жінок а целлюліт не всі ж мають.Як і солодке.
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Смажити ні на маслі ні на соняшниковій олії не можна.
Для чого вам саме вершкове масло в каші?
автор Фуліганка • 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Бо так смачніше, а просто на воді вона мені ніяка
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Я професійна бікіністка, комусь може подобатись цей спорт, комусь ні, але як зробити форму тіла, привести шкіру в ідеальний вид ми знаємо дуже добре
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Ви маєте на увазі ви варите кашу на молоці і додаєте ще вершкове масло?
А яку кашу ви їсте?
автор Фуліганка • 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
А яку кашу ви їсте?
Ні я варю на воді , і в кінці додаю масло вершкове.Їм гречку, вівсянку, булгур, іноді пшеничну
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Додайте інше масло, оливкове, лляне, авокадо і тд.
У всіх кашах є лактоза за виключенням гречки і темного рису.
Посидіть на безлактозній дієті місяця два, прийоми іжі по годинам з інтервалом 4-5 годин. Налагодьте сон, до кожного прийому додайте салат із зелених овочів, листя різноманітне, яблучний оцет, олії
Позаземний розум• 26 июля 2023
Перепрошую, не лактоза, а глютен у кашах я мала на увазі
автор Фуліганка • 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Добре дякую, я спробую.Але якщо я потім поверну молочку то повернеттся і целюліт вірно?
автор Фуліганка • 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
То виходить не можна і хліб і зовсім нічого з муки, а їсти одні овочі тоді і гречку.Бо рис я майже не вживаю.Але я люблю творог і часто п´ю кефір , там же немає цукру.
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Та він у вас не щезне, просто не видно буде і ви ним зможете управляти, тобто оті ваші масажі, процедури і тд будуть дієвими.
Не факт що повернеться, або за дуже довгий час, якщо все правильно і регулярно робити.
Позаземний розум• 26 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Там є цукор, бо це лактоза.
Лактоза, сахароза і фруктоза це і є три види цукру.
Так, це все потрібно забрати, спробуйте хоч на місяць, а краще 2
Області пітьми• 26 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Почитайте про цих два гормони.
Дякую