Телепузик• 26 июля 2023
Мами знайома наговорила про мене купу всього .
Як ви би відреагували ?
Муркамурковна• 26 июля 2023
Моя мама б заткнула б її на 2 секунді.. Або б плюнула їй у морду
Це серйозно...
Телепузик
• 26 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Кому наговорила? Дійсно шось знає,чи так,маячню якусь?
Дійсно знала.
Кондуктор автобуса• 26 июля 2023
Ответ дляSo_so
А обязательно реагировать?
У Советчицы высокая миссия - она обучает некоторых индивидуумов (зачастую это авторы таких вопросов) обычным физическим реакциям
Сижуревувшоке• 26 июля 2023
Ответ дляТелепузик
Дійсно знала.
Нууу решила посплетничать. А как получилось что она о вас знает больше чем мама?
из желе я• 26 июля 2023
Кому, за очі? Важливий момент ті хто люблять інших обсирати завюди знаходять собі подібних...хто цю фігню слух.
Ms. Сама прямота• 26 июля 2023
Ответ дляТелепузик
Дійсно знала.
Чого ваша мама їй ротяку не заткнула?