Ситуація: у місті оплату громадського транспорту зробили виключно картою (причому тільки з чіпом), або проїзний. Готівкою - не можна. Однією картою можна оплатити одного пасажира. Це дуже зменшило пасажиропотік, бо багатьом пасажирам вкрай незручно. Чи законно повністю відміняти оплату готівкою? Підкажіть куди писати для вирішення ситуації. Дякую
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Да що ви таке кажете. Там заходиш в перші двері транспорту та скануєш картку, якщо немає то завжди у водія можна придбати квиток.
ви зараз прл всю Європу? бо ні в одній іх крахн же я була такого не було
АнтиТанкист• 27 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
Это удобно и круто. В Европе мало где наличку принимают. Нам тоже нужно
просто рукалицо.....
А шо сталося?• 27 июля 2023
Я в Литве, тут можно оплатить через приложение или карточка- проездной ( её пополняют две минуты на автостанции). Можно купить билет у водителя, но тогда стоимость поездки один евро, а так одна поездка шестьдесят центов.
Фима Собак• 27 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
В Києві теж так спочатку було, потім додали можливість оплати з одної картки проїзд кількох пасажирів. Система налагодиться, дійдуть і до того.
Да, особенно иногородним прикольно, приехал в город, в троллейбусе или автобусе для карты банковской нет терминала, только карточка, которую нужно в метро покупать и пополнять или разовый билет, который тоже в метро продается. Вот пока поймешь это все - уже и приехал куда надо.
ВерСаСе• 27 июля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Блін, пластіковий проїздний за 50 грн купуєте і поповнюєте, я би поповнила своїю карткою без проблем, віддали б готівкою мені.
Карток в мене шт 15 різних банків, 1 могла б і віддати, наприклад, чоловіку чи батьку, якби треба було.
Картки блокують, зазвичай, боржникам. А таксісти могли збрехати, щоб готівкою дали, тай все. Але я викликаю таксі з опалтою в додатку карткою, мені так зручніше. І проблем немає з таксістами.
Щодо довідок на покупку за 5001 грн вперше чую, але готівкою такі суми, звісно, не платила ніколи...
Ви вперше чуєте про моніторинг банку, на суму операцій більше ніж 5000 грн? Щаслива Ви людина.
А боржники не люди? Як я і написала в самому першому дописі, всі під Богом ходимо, тому не вважаю за потрібне когось осуджувати. Я сідаю в таксі біля роботи, вони там як раз зупиняються, тому не заморочуюсь з викликом служб.
Те, що проїздний є вже добре. Але я проти самого наративу безвихідності положення! Купи проїздний...якщо я гість в цьому місті, де його взяти? я що маю знати це? Тому люди і переходять на маршрутки, просто і без питань. Заплатив і поїхав. Я вже мовчу про збої банків, збої платіжних систем, і блек аути які були. Тому я за вибір, і те і те повинно бути.
КрестьянинДиор• 27 июля 2023
Сразу пишите Ротшильдам или Гейтсу
Это только начало. Лохи уже за 55 баксов вон побежали свои данные сливать
КрестьянинДиор• 27 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
Поговорим об этом в 2025 году)) поверьте, война-это цветочки по сравнению с уготованным
Аноним НаВсеГда• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Є таке діло, треба заздалегідь узнавати.
А хіба в Київ Цифровий неможливо згенерувати QR- код?
АнтиТроль• 27 июля 2023
Украинские чиновники сстремятся все сделать цифровым. И дело не в Европе или удобстве. Это сказки для пипла, который хавает. А в схемах. В реальности, все деньги из пасажиропотока проходят через карманные финансовые компании. И там приличный процент остается за услуги этих компаний.
Два-три тижні і фсьо• 27 июля 2023
Ответ дляПожарник
Ну да, снять деньги с карты, чтобы потом заплатить наличными за проезд, значительно удобнее, чем сразу оплатить картой. Карту с чипом сделать не проблема. В 2023 году она значительно облегчает жизнь.
в європейських містах припаркуватись без їх готівки неможливо)))
і іноді треба мати конкретні купюри чи монети)))))
Одяг та сумки• 27 июля 2023
Ответ дляСкользкая
Та можно платить за любое количество людей.
ну и - забыли вы карту дома- вы человек 60 лет у кого еще пенсии нет зп нет так как в силу возраста вас не берут. Есть только в кармане последний стольник на карте пусто. И что теперь ? идити пешком
Бавовна• 27 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Тобто якщо їде сім´я кожен повинен мати свою банківську карту щоб оплатити проїзд?
Однією)
Бавовна• 27 июля 2023
Ответ дляОцененная
В транспорті не купиш, щоб водія не відволікати - він не повинен бути касиром. Але можна ж купити квиток за готівку до посадки!
Клієнт повинен мати вибір, якою формою оплати скористатися - ось це норма.
Так а как в европах хвалених, только картой и норм, а как у нас - то трагедія
Каркуша Клара• 27 июля 2023
Ответ дляHelgahelga
Тому що в Європі на зупинці можна придбати кваиток. А у нас вибору немає - не можеш оплптити - картою іди пішки. Брєд якийсь
Ви не з Чернівців часом?
Тут теж таку х...ню придумали, транспортні картки,або изи пей, або п24 можна оплатити. Ті валідатори часто не спрацьовують, а контролери штрафують... Бред!
Брехушечка• 27 июля 2023
Цифровой концлагерь хотят нам устроить. Постепенно вводят новшества, чтоб привыкали(. Это нарушение наших прав. Человек должен всегда иметь выбор-оплатить картой или наличкой.
Борщик• 27 июля 2023
Ответ дляHelgahelga
Ну да, пркласти гроші на карту, щоб оплатити маршрутку картою 😄 Я не знімаю налічку, вона у мене завжди на руках
Зараз всі роботодавці платять на карту Зп. Звідки у вас готівка?
Борщик• 27 июля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
А мне в Брюсселе удивило, что надо проездной, билет или банковскую карту прикладывать при входи и при выходе
Напевно різна відстань різна ціна. Так фіксуєте скільки проїхали
Борщик• 27 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Гайки прикручують,а люди й радіють.
Ну- ну, років за 10 будете зовсім по- іншому співати. Але буде пізно.
Чіпують?
Борщик• 27 июля 2023
Ответ дляВерСаСе
Вам Ваш родич відасть свою картку, тобто йому кататись вже не можна))
Київ цифровий з чужої картки...можна з Вашої?) чи де таку людину знайти щоб підключити картку її))) Дякую звісно за поради, але це все маячня!
Так є все ж таки для тролейбусів, трамваїв картки щоб поповнити чи ні?
П.С. я вже декілька разів потрапляла на таксистів які мене підвозили, і вони не прийняли у мене, оплату на картку...от вони вже і не будуть в змозі скористатись благами цивілізації))) так і казали, що їм картку блокнули.
Це я до того сказала, що мені краще навіть карткою, але я живу в демократичному суспільстві і я ХОЧУ САМА ОБИРАТИ, як і чим мені зручніше розраховуватись. А тут заганяють всіх в рамки, і веде це, до того що за кожні 5 грн будемо відчитуватись звідки вони у нас! 5000 вже ввели, а потім різко інфляція...а що зараз вже купиш за ті 5000, як дебіли, мої колеги бігали до банку, як на роботу з тими справками, що вони можуть купити стіл за 5001 грн і це їх кошти
от з цього все і починається!
Вони уникають податків, тому й розповідають казки про блок карти
ОдинРазНадетое• 27 июля 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
ну в ЕС налом в транспорте тоже не купишь. Думаете нарушение?))
Як це не купиш?
Купиш запросто
Простецкая• 27 июля 2023
Ответ дляHelgahelga
На кожній зупинці купити було у далеких 2000 роках,зараз тільки картою,
оплата,звичайно у транспорті можна і про запас купити собі квитків,на завтра і після завтра.
А квитки щоб за готівку купити,треба їноді ще пошукати місце де їх продають.
КрестьянинДиор• 27 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
Что вы мелите ? Вы с какого города??
Вернёмся к этому чуть позже. И посмотрим кто тут мелет, а кто хлеб печет))
Шаманю второпях• 27 июля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Була в Німеччині , Бельгії, Польщі , завжди в автобусах таке є
Ответ дляКрестьянинДиор
По существу ответить нечего? Я задала конкретный вопрос-на что просто слова ни о чем.. это для кого « война -цветочки».. Я спросила с какого вы города,потому что человек ,который видел настоящую войну ( это люди с прифронтовых и оккупированных регионов) не будут нести такую чушь.. Там под артиллерией,когда гибнут сотни людей и солдат ,разрушаются города, вы говорите что война это цветочки! Добро пожаловать в « цветочный» город Лиман, Купянск, Изюм
Барабасиха• 27 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Як я мрію, коли вже у нас будуть на вході в транспорт проїздні і валідатори. А не хитросракі, які бігом залітають, щоб всістись і потім вся маршрутка передає їм за проїзд.
У нас уже валидаторы. Какое же это счастье! Теперь я спокойно могу сидеть на любом месте в маршрутке, а не выбирать место, через которое не идут финансовые потоки. Не дай Бог сесть сразу за водителем, тебя так задолбут за дорогу (’передайте за проезд’, ’передайте теперь сдачу’), что свет не мил.