ПироженкА• 27 июля 2023
Какие сейчас вообще цены на тетради?
Интересуют 12, 18 и 24 листа.
Брала большими пачками на год.
Сейчас прозрела от цен.
Где их теперь брать?
Брала большими пачками на год.
Сейчас прозрела от цен.
Где их теперь брать?
Проня_Прокоповна• 27 июля 2023
Я теж завжди пачками беру, так простіше. Взяла влітку и рік не заглядаю. Щоб не було, що після всіх тренувань о 9 вечроа дитина каже, що на завтра потрібен новий зошит в клітинку, приріг зі слив, та макет Києва із шишок в натуральну величину
Принаймні про зошити не переживаю
Тумба-юмба• 27 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Цен за 12 листов дешевле 8 грн не вижу просто
Принцип. Брала по 18 листов по 7,2 (там скидка 10%). Но это обложка с рисунком
ПироженкА
• 27 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Сейчас такие красивые канцтовары, а вы пачкой, как в 90е🤓
У меня 2 школьника. На красоту нет финансов.
ПироженкА
• 27 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
Автор, раджу продукцію Поділля, вона є в інеті, і сайт даю, де брала колись. Якість зошитів , папіру відмінна. Оптом по 5 штук беріть.
Спасибо, там доставка от 1000 грн просто