Перша на селі• 27 июля 2023

Кошеня почала мочитися на постіль

Доброго дня. Прошу поради, ми підібрали двомісячне кошеня, десь з тиждні три привчали її до горщіка. Все було добре, стоїть два просторих туалета, ходила без проблем. З 6 місяців почалося періодично пісяння в постіль, на крісла, на балконі під кріслами, на м´який кухонний стілець🤯. Все вистіруємо, чистимо, а вона знову, антігадіни не допомагають. Кошеня зараз 7 місяців, пісяє в лоток, але все одно, як не догледимо, робить калюжу. До стерилізаціі готуємось, але не було в неї ще гульок, трішки помурнявкає загадково і все. Наказували тільки підвищіним сердитим голосом, пульверизатором пшикали і разок чоловік тикнув носом та шльопнув по жопі, за що потім відгрібав від мене). Ми нашу Фібі дуже любимо, але ці калюжі вже дістали. По здоров´ю з кошеням все добре, стресів немає. Чи це гормональні задвиги і після стирилізаціі пройде? Дякую всім за пораду.
ДА да да• 27 июля 2023
Мочекаменной болезни точно нет?
66сезон666серия• 27 июля 2023
В туалеті кожен раз прибираєте? Може наповнювач не подобається?
автор Перша на селі • 27 июля 2023
Ответ дляДА да да
Мочекаменной болезни точно нет?
Немає
66сезон666серия• 27 июля 2023
І ще. Купіть закритий туалет, багатьом саме це допомогло. Місця де ходило, натріть добряче лимоном, щкіркою їм цей запах не подобається. Я лимонне масло капала.
автор Перша на селі • 27 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
З цим все норм, сама собі вибрала дерев´яний, ходить на рішотку. Прибираємо кожен день
So_so• 27 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Так в лотке есть где грести, толстый слой?
66сезон666серия• 27 июля 2023
Лимонне масло в спирті розчініть, і в пульвілізатор з водою. Постіль пшикніть. Приємний запах для вас, але не для кицьки.
Люблю кетчуп• 27 июля 2023
В моєї кицьки таке ж було, але саме в період дозрівання, в 8 місяців дула в квіти і подурнішала, вже і не згадаю, але розумничка геть потупішала. Одразу на стерилізацію. Допомогло.
У Вас наче зарано
Гжегож Бженчишчикевич• 27 июля 2023
Что у кошки в горшке? Наполнитель нужен, если есть- попробуйте поменять на другой. Ещё при цистите могут искать место помягче, но думаю вы бы заметили болезнь.
66сезон666серия• 27 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Приберіть решітку, насипте наповнювач
автор Перша на селі • 27 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
От їй пофіг на цитрусові, я і капала маслом лимона, апельсина, шкірки розкладала...уксусом мили місця. Все одно, то добре себе веда, а потом як здрастє
66сезон666серия• 27 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Ну пробуйте наповнювач сипати. Щоб греблась добряче)))
автор Перша на селі • 27 июля 2023
Ответ дляSo_so
Вона торкатися наповнювача не любить, ходить на рішотку, а наповнювач під нею
Нервогенератор• 27 июля 2023
Моя гадила и на постель и на одежду( стрерилизовали в семь месяцев и все прошло. И еще. Многие кошки не любят решетки на лотках. Им нужно копать. Долго, интенсивно. Уберите решетку на время, понаблюдайте. Мои копают до перекрытий между этажами. Если поставить решетку, пойдут копать цветы
66сезон666серия• 27 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Який наповнювач?
автор Перша на селі • 27 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Її аромат цитрусових не лякая, а ми як в лимонаді спимо)
ПешитеБесАшипок• 27 июля 2023
Купите бентонитовый наполнитель. Без решётки насыпьте.
Гжегож Бженчишчикевич• 27 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Это природой заложено. Все кошки гребут, просто некоторые привыкают к человеческим условиям, а другие не очень. Возможно - это и есть причина. Попробуйте сыпать наполнитель на решётку. Да не очень удобно, но лучше чем стирать постель.
Ласкове телятко• 27 июля 2023
Нам нічого не допомогло (цитрус, антигадин і т.д.). Просто в один день кішка (до речі схожа на вашу) вирішила не ходити в лоток. Їй було 2-3 місяці. Ловили і заносили, а потім змінили наповнювач і кішка пішла сама до свого туалету.
66сезон666серия• 27 июля 2023
Нам кошеня не давали, поки його мама не привчила хотити на лоток. В розпліднику так і казали, як мама не привчить, то буде бурбелити всюди. І так і було. Одне мале ще підібрали, ледь їло, то поки пр вчили, з розуму чуть не зійшла. І з розплідника привчене мамою кицькою принесла, то культурна кішечка. Терпить до кінця. Я колись їй міняла, то бідолага терпіла, хоч і могла підти на іншої киці лоток.
автор Перша на селі • 27 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
В нас вже була кішка з мочекаменкой, знаю як поводять себе, а тут все норм, бігає дурілка з підскоком, коли йде в туалет ’сігналізірує’ шо зараз буде брудно і приберіть
So_so• 27 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
В этом дело. Кот должен грести, копать, загребать.
автор Перша на селі • 27 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Приберіть решітку, насипте наповнювач
Їй не подобається торкатися лапами наповнювача
So_so• 27 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Правильно.
автор Перша на селі • 27 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Який наповнювач?
Пресована деревина, суперкет
ПешитеБесАшипок• 27 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Разные кошки бывают. И часто люди подбирают малышей на улице, тут уж не до воспитания мамой-кошкой. У меня с улицы принесены в разное время два 1,5 месячных котенка, с первого раза пошли на лоток с мелким бентонитом и еще подобран годовалый котик, тоже сразу пошел на лоток. Так что... ситуации и коты бывают разные.
Жена_КотораяСтена• 27 июля 2023
Кастрируют ДО первой течки. Это лучшая профилактика рака молочных желез, которому подвержено большинство некастрированных кошек.
Так что ждать нечего, уже как минимум месяц пора.
66сезон666серия• 27 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Пресована деревина, суперкет
Поганий, він їм воняє. Дівчата гарний радять. Моїй насипь деревину, то і не підійде. Фиркає.
Жена_КотораяСтена• 27 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Пресована деревина, суперкет
Попробуйте еще сменить на мелкий бентонит
Жена_КотораяСтена• 27 июля 2023
И решетку уберите из лотка
Если не уверены, что так будет лучше, - поставьте 2ой лоток без решетки со щедрым слоем бентонита, см 8-10.