Всех в сад• 27 июля 2023
Заблокували сусідці картку за долг по комуналці
Долг 3500
Зп в неї мінімалка.
Долг списали, але карту не розблоковують, що робити в такому випадку?
Зп в неї мінімалка.
Ловлю капці• 27 июля 2023
В мами взагалі треш трапився. Є будинок, стоїть пустий, вона подає одні й ті ж показники за газ. В лютому хворіла, не встигла вчасно подати, їй нарахували 500грн, на наступний місяць ще 500 грн. В неї пенсія 2500 + на цю картку я їй докидувала грошенят. Заблокували картку за борг, який самі нарахували. Людина залишилась взагалі без копійки. Вона 2 місяці ходила пороги оббивала. Мені довелось їй вислати свою картку і туди перечисляти кошти . Найшли, блін, кого наказувати
Всех в сад
• 27 июля 2023
Ответ дляnavariya
Без судового провадження таке поза законом.
Списати з карти може тільки банк, за свій кредит.
А якщо хтось поставив на автосписання платежів - сам винен.
Треба власноруч все робити, а не як в Приваті - хочете, ми самі все проплатим - підпішіть угоду.
Думаю, що так і було.
Є судове впровадження.
Долг списан, карту не розблоковують
Всех в сад
• 27 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Сейчас все суды по коммуналке проходят в супер ускоренном режиме, дела удирают буквально за день. Мне не пришло ни одного извещения о том, что есть судебное дело, суд итд. О том, что что-то происходит, я узнала только после блокировки счета.
Також, ніякого повідомлення не було
А Я Самая Самая• 27 июля 2023
ХуАнита• 27 июля 2023
А мені Ясно телефонує і смс пише про борг в квартирі, в якій я вже і не живу🤷♀️ і ніякого відношення до неї не маю. Просто, коли там жила, то сплачувала, а тепер не живу - то і не сплачую. А вони мене довбають.
Ответ дляХуАнита
Так напишите им,что не имеете отношение.Супругу с ХОЕК писали,написали,что номером ошиблись и не донимают.Если ,конечно,не хотите ,чтобы донимали