Пушка заряджена• 27 июля 2023

де ж найти ту роботу в маленькому місті? більше 10 тис не пропонують

як на ці гроші жити?
Ананомчикус• 27 июля 2023
Так в маленькому і витрати менші
автор Пушка заряджена • 27 июля 2023
не такі люди, не таке їдять, не так хворіють, чи які витрати?
Рогнеда Карповна• 27 июля 2023
Або йти на 10 тисяч, або переїздити в більше місто.
Відверто кажучи, зараз +- така заробітня плата і у великих містах. І бажаючі завжди є.
Я Головна• 27 июля 2023
Віддалено, з вільною англійською можна працювати або на іноземні компанії, або які працюють на експорт
Байрактара• 27 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Так в маленькому і витрати менші
За рахунок чого менші? Я навпаки їздила за покупками у велике місто, щоб зекономити.
А по темі краще переїхати в більше
Котогосподиня• 27 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Так в маленькому і витрати менші
В якому сенсі? Менше ідять в маленькому місті чи комунальні не платять, чи може напівголі ходять?
дамаАмстердама• 27 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Ну да, у нас каждая вторая с английским С1
дамаАмстердама• 27 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Так в маленькому і витрати менші
Вы серьёзно думаете, что у каждого в райцентре свой огород, свой курятник и коммуналка 100 грн в месяц?
Люблю Украину• 27 июля 2023
Ответ дляБайрактара
А по темі краще переїхати в більше
угу, и потратить деньги на съем и транспорт и в итоге остаться с теми же 10000 грн.
comeonbabyloosecontrol• 27 июля 2023
А маленький город это какой? В Запорожье вот 10 тысяч это средняя зарплата. Но если пахать с 8 до 22, то будет около 15 тыс.
Я Головна• 27 июля 2023
Ну мені фейспалми ставлять, але насправді заробляти можна по різному. Вчити англійську для роботи абсолютно адекватна порада) можна відкрити невеличкий бізнес, якщо не платити продавцю, а самому працювати - вихлоп буде ок. Навіть в селі знайомі більше 10 тисяч мають, продають городину, роблять наливки, збирають ягоди, гриби (сушені білі норм коштують), навіть знайшли куди збувати м´яту на мохіто в найближчому місті
Байрактара• 27 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
У великому місті можна зробляти так, щоб на все вистачало
Люблю Украину• 27 июля 2023
Ответ дляБайрактара
можна
Я Головна• 27 июля 2023
Ответ длядамаАмстердама
При бажанні можна багато чого, головне мотивація
Плакулька• 27 июля 2023
Я живу и норм 👌
Моя улюблена страшко• 27 июля 2023
А кем вы работаете , автор? Или какую работу ищите?
бифидобактерияЖоржик• 27 июля 2023
Ответ дляБайрактара
Сейчас - далеко не факт. Многие остались без работы, заводы, фабрики,да и ФОП частично закрылись, а некоторые работодатели пользуются этим : работа все тяжелее, объемы больше, а зарплата - меньше. Страшно подумать, что будет дальше.
Я Головна• 27 июля 2023
Ще маю знайомих, які завели екзотичних кур на дачі з яйцями різного кольору райдуги. Яйця дорогі, бо там менше холестерину + продають молодняк (вони так норм коштують) ...так, це багато роботи - але на життя вистачає їм
Нематрьошка• 27 июля 2023
Если у вас есть навыки, то ищите работу он-лайн. Она не привязана к месту и оплата с местом не связана
Байрактара• 27 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Зараз можна легко переїхати в будь-яку країну , яка подобається
Первая ласточка инфляции• 27 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Так в маленькому і витрати менші
Я в Києві витрачаю менше, ніж у батьків в районному центрі Тернопільської обл. Наприклад, вдома купую чай по 140, сьогодні тут купила такий же за 220
Мошей ницца• 27 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Де взяти ту англійську тільки?
бифидобактерияЖоржик• 27 июля 2023
Ответ дляБайрактара
Одному работающему на семью - не реально прожить, а мужчины не выездные. Знакомые, которые уехали семьями - все ок, но это для многих не вариант. Нет, есть кто и на пособие в лагерях живёт, но это точно не для меня
Нематрьошка• 27 июля 2023
Ответ дляМошей ницца
Де взяти ту англійську тільки?
Если не английский, то другие умения. Если никаких умений нет, значит 10 тыс- хорошая зп
бифидобактерияЖоржик• 27 июля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Можно выезжать раз в месяц и покупать все необходимое. Зато овощи, фрукты, молочная продукция дешевле в сёлах и районных центрах.
Байрактара• 27 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В нас як завжли гроші вирішують все, так само і з виїздом чоловіків
Мошей ницца• 27 июля 2023
Ответ длядамаАмстердама
Свой огород и курочки - тянут дофига денег, кстати. Ооочень дофига...
Сито для думок• 27 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Моя рідня живе в містечку до 20 тисяч населення, ЗП різні, в середньому 12-15 тисяч. Майже у всіх городи, навіть у тих у кого квартиры, у моїх родичів зп трошки вища за середню, тому що працюють на керівних посадах, багато фопів, судячи із кількості автівок на дорогах і зовнішньому вигляді будинків, в цілому не голодують більшість, ну і цінних зовсім інший на послуги, чим у великих містах
Мошей ницца• 27 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
На огороде и грибах никак не выйдет даже минималка, проверяю ежемесячно(( Какая там наливка🤦
Первая ласточка инфляции• 27 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Теж спірно. Сметана домашня 100 грн/л. Абрикоси-100, помідори-60, огірки от дешеві- 15. У батьків своя картопля, морква, буряк, капуста, квасоля, яблука, яйця.. Все решта купують. Побутова хімія на базарі +50% від київських акційних.