графиняВишенка• 27 июля 2023

Діти в центрі Львова, то можна викликати поліцію чи що робити

Просто залишу фото
Це фонтан пл. Митна
Ондатрова шуба• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
На мамському форумі мами не розуміють в чому проблема в 5 річній голій дитині самій в центрі міста, просто не доходить до людей , як завжди винна автор
А що ви зробили? Підійшли розібралися? Чи з-за кута сфотографували і все?
автор графиняВишенка • 27 июля 2023
Ответ дляТримбулька
Ви фото своєї голої дитини також всьому світу показуєте чи тільки чужих? То на вас поліцію треба викликати
Моя гола дитина не бігає по центру міліонного міста, не буває гола на пляжах і в людеих місцях, навіть в місячному віці
ТайТаке• 27 июля 2023
Ответ дляУгадайс
одной мне захотелось ту жопу поцеловать ? мабуть я педофилка.
Точно
Кумедна• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
А дорослий автор досі не в курсі, що фотографувати інших без згоди заборонено, виставляти чужі фото без згоди заборонено!
автор графиняВишенка • 27 июля 2023
Ответ дляКумедна
Добре вивчіть цей закон, а тоді розповідайте що і як заборонено
#Пойду_кгадалке• 27 июля 2023
Ответ дляУгадайс
не факт, что фото сделано сегодня. больше на прикол из инета похоже. статуя голого мальчика и рядом живой такой же. может даже писающий.
Не сегодня точно. Сегодня холодно. Тоже думаю, что это не автор фотографировала.
Кумася• 27 июля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
За выставление фото.

В Европе вызвали бы полицию на такое, но фото не выставляли бы
100%. Я Вам больше скажу в младшей школе запрещены телефоны и смарт часы. А в старшей телефоны не забирают, но в школе они выключены, и включить их можно только вне школы
ТайТаке• 27 июля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
За выставление фото.

Уймитесь со своей,эуропой,спасибо что там в фонтанчиках геюги не плещутся. Но это вопрос времени .
И это будете глотать
Тарабарщина• 27 июля 2023
Ответ дляТримбулька
Ну тобто на живу голу дитину дивитися ок (на думку батьків), а на фото - не можна?
Бензопирен• 27 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Клааасссс
Сьогодні теж з двтьми по калюжах босі бігали
Ляпотаааа
але сьогодні у Львові було холодно. Де ті голі діти взялися? Мабудь цигани
Файна_зупка• 27 июля 2023
Де діти? Автор, друга дитина- то скульптура
Тримбулька• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Тоді зрозуміло чому у вас шок. Але це не дає вам права фотографувати чужу, до того ж голу дитину і викладати фото в соц.мережі!
автор графиняВишенка • 27 июля 2023
Ответ дляТримбулька
Добре
Крижана бурулька• 27 июля 2023
Ответ дляКумася
Естественно.
Я таке знаю• 27 июля 2023
Циганчук. Вони завжди себе так вели
Крижана бурулька• 27 июля 2023
Ответ дляТайТаке
И это будете глотать
Так в Европе полицию вызывают за нарушение, и все.
А штраф большой.
Пупс• 27 июля 2023
Ответ дляТанцепесенная
А у Вінниці дубар сьогодні, голяком аж ніяк
В Києві також
Крайня невістка• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ви з собою завжди носите одяг для 5 річних дітей?
А чем угодно обернуть?
Бензопирен• 27 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
А во Львове сегодня тоже холодно? Тогда, наверное, можно и полицию.
Так, холодно як для липня. +14
Кумася• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Автор, простите конечно, но можно встречный вопрос - Вы знаете, чем украинский менталитет отличается от европейского? И почему так много выехавших, довольно быстро вернулись обратно?
Шалена невинність• 27 июля 2023
Ответ дляТарабарщина
Щось трохи пішло не так
автор графиняВишенка • 27 июля 2023
Ответ дляКумася
У вас напевно є якась своя теорія, бо я поживши по 1-2 в 6 країнах світу на різних континентах не бачу різниці в менталітетах вихованих, адекватних, розумних людей
автор графиняВишенка • 27 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
А чем угодно обернуть?
Наприклад? Газетою?
Кумедна• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ну ви точно не відноситеся ні до адекватних, на до розумних а тим більше ні до вихованих
Кумася• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
И тем не менее, Вы сейчас во Львове?)) Почему? Не прижились ни в одной из 6-ти стран?))
автор графиняВишенка • 27 июля 2023
Ответ дляКумедна
Ви все нейметесь.
Краще задумайтесь до кого ви відноситесь
Кумедна• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ви все нейметесь.
Я із під тішка не фотографую чужих дітей, навіть одягнених, а ти паче не викладаю ії фото у соцмережах, ’вихована’ ви наша.
Тримбулька• 27 июля 2023
Ответ дляТарабарщина
На мою думку, неадекватно фотографувати чужих дітей і викладати на обговорення в соц.мережі
автор графиняВишенка • 27 июля 2023
Ответ дляКумася
Тобто не прижилась?
Для чого мені там було приживаьись?
Кумедна• 27 июля 2023
Ответ дляКумася
Удалено администрацией...