Вот Она Я• 28 июля 2023

Не можу вкласти спати

Дитині 1.6 роки. На ніч засипає біля 12 при тому що сонна ніби була біля 22:00, але потім сон як рукою зняло. Це 2 години я намагалась приспати. Я втомлююсь фізично і морально, хочеться ввечері банально пару годин для себе( Може хтось стикався з такою проблемою, що порадите. Зранку прикидається в 9:00, вдень сон з 14:00 до 16:00
Конотопська відьма• 28 июля 2023
Забрати обідній сон. І класти о 9.
Кондуктор трамвая• 28 июля 2023
Мабуть перегулює. Спробуйте класти на 1-1,5 години раніше
Kristinka2106• 28 июля 2023
Точно такой же режим. Вот пол часа только назад уснула (2г)
Кондуктор трамвая• 28 июля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Забрати обідній сон. І класти о 9.
В такому віці не можна забирати обідній сон.
Невгамовна шахиня• 28 июля 2023
Такий режим нікуди не годиться , чому не вкладаєте коли була сонна коло 10 ?
автор Вот Она Я • 28 июля 2023
Ответ дляKristinka2106
Співчуваю
Шмоточницаца• 28 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Соглашусь
автор Вот Она Я • 28 июля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Забрати обідній сон. І класти о 9.
Не витримає, вдень якраз таки дуже швидко засинає
Хвець-тець• 28 июля 2023
То не вкладайте вдень. Мене зараз тут закидають к@к@шк@ми за таку пораду)) У мене було таке дитя, що не спало нефіга, думала, здурію. Спати вдень перестала десь у 1,5, не я їй не давала, а просто не наполягала, зате вночі хоч почала трохи спати. На ніч у гамаку закачувала, такий, як гойдалка, потім перекладала, бо інакше могла до 12 ночі скакати. Зате зараз, у 12 років, вона досипає за дитинство, схоже))
автор Вот Она Я • 28 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
заснути не вдалось, перерізали і як огірочок
автор Вот Она Я • 28 июля 2023
Передрімала * і як огірочок
Невгамовна шахиня• 28 июля 2023
Ответ дляВот Она Я
Передрімала * і як огірочок
Тобто дитина задрімала але прокинулась ? Що ії розбудило ? Чи маєте якісь ритуали перед сном ? К нас ( 2 роки дитині ) є ритуал купання , плюхаємлсь у ванні трошки і потім казочка , це вже як ознака сну тобіто після ванни з ліжка не встаєм бігати , а спимо
Рання пташка• 28 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Почему? А до 12 гаситься можно?
Пускаю бісики• 28 июля 2023
Утром поднимать в 8, днём ложить в 13, поднимать в 14.30. И вечером в 21-22 укладывать
У моей если был сон больше 1.5 часа то вечером жесть
Арина85• 28 июля 2023
спробуйте вклали раніше день о 21:00 до того як стає сонною. Перегулює швидше за все.
Введіть ритуал,читайте книжку, наприклад, виключайте світло і просто лежить тихенько поряд. Можете спробувати більш шум В мене програма на телефоні ,зробила скрін, дуже гарно допомогає.Мої люблять море і кемпінг))
Арина85• 28 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Почему? А до 12 гаситься можно?
не можна , бо це дуже велике навантаження на нервову систему, вона не встигає відновитися
Країна мрій• 28 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Как вы читаете?
Кусюче сонечко• 28 июля 2023
Сину 1.6, прокидається в 7:00-7:30, сон у середньому в 12:30 до 15:00-15:30, на ніч десь о 21:00.
автор Вот Она Я • 28 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Перед сном даю пляшечку з сумішшю, потім беру на руки даю грудь, трішки гойдаю співаю. Не заснула, відпочила потім стала вириватись і побігла. А у вас дитина в скільки лягає і зранку прокидається?
Леди_в_ночи• 28 июля 2023
А скільки часу в день ваша дитина проводить на вулиці?
автор Вот Она Я • 28 июля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Дякую за пораду, зранку шкода будити але спробую
Елена-2e06• 28 июля 2023
То у вас ще нормально лягає, моїй 1,3, засинає в 2-3 ночі, вже не знаю, що робити
Руда ліса• 28 июля 2023
Вимикайте яскраве світло за 2 годину до сну, телефон, телевізор - не показувати ввечері, вкладайте краще у темноті. Спробуйте трохи скоротити денний сон.
Неначасі• 28 июля 2023
Подготовка ко сну у нас с 20.00. Купание, потом в кроватке читаем книжку, уже горит ночник, читаем заунывным тоном сказку, дочка в это время пьет смесь и глаза начинают закатываться. Я тогда включаю колыбельную музыку, раньше мобиль, теперь крабик - сказочник. Или сама напеваю. И в 21 всегда спит. На руках качать не приучала, мне тяжело
Дочке 1,4. Утром встает в 8 примерно, днем спит уже 1 раз с 13 до 15. Два раза гуляем активно, заметила, что если с беговелом активно гуляет вечером, потом засыпает быстрее. Ни разу еще не было, чтобы не спала позже 22
автор Вот Она Я • 28 июля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
У вас ще напевно в день 2 рази спить
автор Вот Она Я • 28 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Години 3, двічі гуляємо
Смайликівна• 28 июля 2023
Свет везде выключить. Положить в кровать. Поглаживать. Куда маленький ребенок побежит в темноте?
побольшомусекретику• 28 июля 2023
У кожної людини свої біоритми. Мій син ніколи в житті не лягав в 21-00, навіть в годик-півтора, а зараз влітку засинає в 12-00 і то лежить, гуляє на вул, витрачає енергію. Багато енергії значить , як і у вашої дитини
Смайликівна• 28 июля 2023
И да ложить в 9 вечера, без вариантов каждый день. Не ищите причин. В 9 часов в кровать. Со временем привыкнет.
АБВГДейка• 28 июля 2023
Во первых ребенок не должен засыпать около 12,в 21.00 спать. Подъём в 7/8 утра, обеденный сон с 14 до 16 или с13 до 25