графиняВишенка• 27 июля 2023
Діти в центрі Львова, то можна викликати поліцію чи що робити
Просто залишу фото
Це фонтан пл. Митна
графиняВишенка
• 27 июля 2023
Ответ дляТримбулька
А фото навіщо? Голу дитину має побачити весь світ?
Удалено администрацией...
Кумедна• 27 июля 2023
Автор, то на вас поліцію треба за розповсюдження фотографій оголеної дитини і фотографування та розповсюдження без дозволу
Капитошечка• 27 июля 2023
Приезжие, наверное . У нас во дворе некоторые приезжие тоже странно себя ведут: Разрешают детям писать на газон и стену дома, собак на детской площадке выгуливают . Как дикари. Не понятно, то ли дома так привыкли, то ли от стресса крыша едет.
Родителей рядом нет?
графиняВишенка
• 27 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Теж не розумію
То їх бісе
Що дівчата в Німеччині живуть і подорожують всюди
Тепер оце дитя
То їх бісе
Тепер оце дитя
До чого тут Німеччина, з вами все добре?
Пожмаковна• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Удалено администрацией...
Идите таблеточку выпейте
Угадайс• 27 июля 2023
Ответ дляРадикальная
Як людина живуча у Львові я бляха в шоці з того що в моєму місті твориться
Я би то всьо гнала в шию. То не ок
ага ! панаехали, гады !
графиняВишенка
• 27 июля 2023
Ответ дляЦвірінь
Чого це вас так тригернула гола дитина?
Він побігає та одягнеться.
А вам в собі треба розібратися.
Він побігає та одягнеться.
А вам в собі треба розібратися.
То ваша дитина ? Може вам в собі треба розібратись? Чи ви, наприклад, про педофілів ніколи не чули?
Ондатрова шуба• 27 июля 2023
Батьки дитини не давали вам право виставляти його фото. Це карається законом! Вас можуть притягнути до відповідальності.
Кумася• 27 июля 2023
Ответ дляКумедна
Вот! Если бы Автор жила в Европе, на неё бы уже завели уголовное дело
графиняВишенка
• 27 июля 2023
Ответ дляКумедна
Ахап….серйозно? Викликайте!
Капитошечка• 27 июля 2023
Ответ дляКумася
А что, в Европе дети голыми купаются в фонтанах? Я просто не в курсе.
ФсеСама• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Добро зі мною
Так
А з вами зло
То дівчата вас бісять які виїхали , іх квартири вам жмуть око у Львові /Києві
Тепер діти
Але може то із-за війни такий стрес маєте
Так
А з вами зло
Тепер діти
графиняВишенка
• 27 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Родителей рядом нет?
Немає наче, там ресторани, може в них сидять
Кумедна• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ахап….серйозно? Викликайте!
Поскаржилася. А адміни кідстаффу мають повідомити про правопорушення і надати ваші данні
графиняВишенка
• 27 июля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Та та можуть. Повідомте іх, нехай притягують
Чого тут тільки не прочитеєш
Ондатрова шуба• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Чого тут тільки не прочитеєш
Удалено администрацией...
графиняВишенка
• 27 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Добро зі мною
Так
А з вами зло
Тепер діти
Так
А з вами зло
Тепер діти
Які ще дівчата мене бісять?
Перехрестіться чи прийміть ліки
графиняВишенка
• 27 июля 2023
Ответ дляКумедна
Супер!
Капитошечка• 27 июля 2023
Девочки, во Львове по прогнозу сейчас 13 градусов. Кто там жаловаться собрался? Может и на родителей этого ребенка тоже пожалуетесь?
Кумася• 27 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Ну как голыми? В трусах, конечно.) Купаются, да. Там даже в парках фонтанчики для этого есть.) Но фоткаем мы только своих детей, не чужих. И фото никуда не постим.)
графиняВишенка
• 27 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
На мамському форумі мами не розуміють в чому проблема в 5 річній голій дитині самій в центрі міста, просто не доходить до людей , як завжди винна автор
Крижана бурулька• 27 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
За выставление фото.
В Европе вызвали бы полицию на такое, но фото не выставляли бы
Тримбулька• 27 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Удалено администрацией...
Ви фото своєї голої дитини також всьому світу показуєте чи тільки чужих? То на вас поліцію треба викликати
Пуки-куки• 27 июля 2023
Ответ дляФсеСама
То хвора дитина від народження
Бійтесь бога людино
Якщо Ви вже його боїтесь, людино, то пишіть правильно слово. Бог пишеться з великої букви, а труси все ж одягати варто в 10-11 рочків, навіть хворі люди в білизні.
Капитошечка• 27 июля 2023
Автор, вызывайте полицию. Родители явно неадекватны либо ребенок вообще потерялся
Шалена невинність• 27 июля 2023
Ответ дляДавно без алко
Вы написали именно, как ’живуча’, а не ’Людина, що проживає’.
Та ж не на форумі мовників .Написала й написала .
Угадайс• 27 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
не факт, что фото сделано сегодня. больше на прикол из инета похоже. статуя голого мальчика и рядом живой такой же. может даже писающий.