Вот Она Я• 28 июля 2023

Не можу вкласти спати

Дитині 1.6 роки. На ніч засипає біля 12 при тому що сонна ніби була біля 22:00, але потім сон як рукою зняло. Це 2 години я намагалась приспати. Я втомлююсь фізично і морально, хочеться ввечері банально пару годин для себе( Може хтось стикався з такою проблемою, що порадите. Зранку прикидається в 9:00, вдень сон з 14:00 до 16:00
Пускаю бісики• 28 июля 2023
Ответ дляВот Она Я
Дякую за пораду, зранку шкода будити але спробую
Пожалейте себя. Я будила, потому что танцевать с ней до полуночи и потом на работу это сильно злостно было
Медсестричка• 28 июля 2023
Ну так все правильно, первое бодрствованние 5 часов, второе должно быть больше. Часа на 2 вам надо сдвинуть подъем и дневной сон.
В 9 утра просыпаться ребенку это очень поздно. А в 9 вечера пора на ночной сон ложиться уже.
Леди_в_ночи• 28 июля 2023
Ответ дляВот Она Я
Години 3, двічі гуляємо
Значить проблема у режимі сну. У мене було схоже, я клала дитину спати на денний сон у різні години, щоб вирахувати підходящий режим. У моєму випадку я почала вкладати з 12 до 13 замість 14 і це спрацювало. Також тривалість денного сну має значення, якщо спить вдень по 3 години, то тоді висипається і пізно ляже.
Ритуали перед сном обов’язково, повечеряли, покупалися і вимикається світло, малесенький нічник тільки. Всі лягають і затихають.
Режим був такий:
Підйом 8
Денний сон 12-14 або 13-15
Відбій 21.30-22
В цілому орієнтуйтесь на 12-13 годин сну на добу.