Астановитесь• 28 июля 2023
Цікава ваша думка
Уявіть ситуацію -- чоловік, що був уже двічі одружений, зустрічається з дівчиною на 16 років молодшою за себе і відбирає будинок, який був куплений у другому шлюбі спільно з дружиною. Публікує сторіс в інстаграмі і інших соцмережах про спільні плани на цей будинок з новою співмешканкою, розповідає, де в них буде дитяча, їдальня, робочі кабінети тощо. Як би реагували на місці його попередньої дружини, у шлюбі з якою був куплений цей будинок?
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляспальное место
Это дом или многоэтажка? Если дом, оплата этапами
Приватний будинок.
Алекс-1022• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Приватний будинок.
Я думаю 90% в доме жить будет он. Ничего делиться не будет
Как дом оформлен тоже хороший вопрос
спальное место• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Поліція у подібних випадках каже, що потрібно звертатися до суду і вирішувати спір за законом. По суті, правильно каже. Але ще до судового процесу колишній чоловік дозволяє собі поведінку, яка дозволяє припустити, що у нього все ’куплено і вирішено’.
Ничего подобного, если насильно один владелец выгоняет другого, то они утихомирят того, кто физическую силу применяет
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Как дом оформлен тоже хороший вопрос
Ділянка під забудову придбана в шлюбі, але на його ім´я. Юрист каже, що все одно це спільна власність подружжя. Колишній чоловік стоїть на позиції, що ділянка була придбана виключно на його кошти, він просто ’не звернув увагу на момент, що треба оформити це офіційно’ і прогавив нюанс, що все придбане в шлюбі вважається спільною власністю. Хоче оскаржувати це в суді.
Пургену мне• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
На момент розлучення будинок лише будувався, там ніхто ще не жив. Була лише ’коробка’.
тут можуть бути варіанти, які вам треба буде у адвоката в сімейніх справах спитати.
бч зможе доказати, що те, що він добудовав не було зроблене в шлюб, а після розлученняі? якщо ні, оцінять вартість всього разом з його добудовами і поділять на двох )
спальное место• 28 июля 2023
Автор, по теме, шла бы в суд, сторис не смотрела бы. Куплено у него или нет, но все поделится 50/50 🤷🏻♀️
Жена аллигатора• 28 июля 2023
От що Вам дасть наша думка?
Скільки ще маєте спільнонажитої нерухомості? Живий приклад що треба підписувати шлюбний контракт і зберігати чеки, ніякого ’чесного слова’. Шукайте адвоката. Почнеться срач що чоловік більше грошей вклав, а Ви не могли стільки заробляти бо народжували спільних дітей і т.д. Думаю судитись будете довго, і в процесі він може взагалі передумати одружуватись 3 раз
Алекс-1022• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Ну участок не равно дому
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
От що Вам дасть наша думка?
Не знаю, можливо шлюбний контракт дійсно є поширеним у наші дні, але особисто для мене на момент укладення шлюбу це було щось із сфери американських мелодрам. Серед знайомих пар теж не пригадаю жодної, хто укладав би такий контракт. Але я провінціалка, можливо у великих містах інша ситуація.
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ну участок не равно дому
Забудова провадилася на основі документів на ділянку, всі дозволи від відповідних інстанцій видавалися з посиланням на цей документ.
Ответ дляАстановитесь
А чому жінка не подала на поділ майна після розлучення?
Ну і жінка може приїхати із своєю торбинкою і двухметровим мачо і вселитися чи там до сих пір коробка?
Алекс-1022• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Можно по закону отчуждать дом от участка. Я не сильна в нюансах. Если он построитель за свои после развода, то дом его, так? А участок все еще общий?
Так он ей компенсирует и все
И участок и дом его
Так он ей компенсирует и все
И участок и дом его
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляTrisha
Бо розлучення ще триває, так би мовити. Засідання суду щодо розірвання шлюбу буде у серпні.
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Так он ей компенсирует и все
И участок и дом его
Так он ей компенсирует и все
И участок и дом его
Він не хоче нічого компенсувати, на жаль. Лише аліменти на дитину. Його аргументація -- в дружини була квартира, подарована батьками до шлюбу, отже житло у неї вже є.
Доль Чекомбана• 28 июля 2023
Нанимать адвоката и пусть он думает.
Но там же есть срок давности? Ещё не упустили этот момент? Я б не настраивала себя на победу, но с адвокатом бы консультировалась и пусть бы он решал что и как делать.
Если есть законные основания для раздела, то надо этим пользоваться, чтоб впредь таким наглым не был!
Алекс-1022• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Я думаю что исход будет таков что он просто выплатит ей компенсацию за половину участка а дом и участок достанется ему.
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляАлекс-1022
І це було б непогано. Свою частку отримати, вже добре. Час покаже.
Жена аллигатора• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Я також не знаю такі пари, але ідея розумна. Особливо враховуючи статистику розлучень 50-70% в залежності від регіону.
Ответ дляАстановитесь
Тоді в чому питання? Якщо триває процес розлучення і поділу майна, то хай собі чоловік що хоче розповідає, дружина також може фотосесію зробити і показати де в неї бігова доріжка бути, забрати все собі при нормальних умовах, складно.
Баррикадница• 28 июля 2023
Ви подали в суд на розподіл майна?
Будинок введений в експлуатацію? Хто набув право власності?
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
Ви подали в суд на розподіл майна?
Будинок в експлуатацію ще не введений за офіційними документами. На розподіл майна подав колишній чоловік, який був ініціатором позову про розірвання шлюбу.
Баррикадница• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
А чому ви про себе і свого майже колишнього чоловіка пишите як про третіх осіб?
Ms. Откровенность• 28 июля 2023
Ох, скажу тільки що він такий же козел, як і мій (скоро колишній).
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
Бо так простіше психологічно, менш травматично.
Пургену мне• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Якщо шлюб ще не було розірвано, то ви в фафорі, бе навіть якщо він коробку і ремонт там зробив за власні гроші без ваших, а ви не були ще розведені - все ділиться по полам!!! Згідно закону тільки речі індивідуального вжитку не діляться по полам. До речі, хоч на неповнолітніх дітей частина нерухомості не виділяється, але суд завжди враховує інтереси дітей і повинен збільшити частку того із батьків, з ким буде проживати дитина
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Дитина прописана і проживає з матір´ю в її квартирі, подарованій дідусем і бабусею дитини ще до моменту офіційного укладання шлюбу з батьком дитини.
Пургену мне• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
ця квартира немає відношення до шлюбу, а ділянка і будинок мають і будуть ділитись навпіл.
Жена аллигатора• 28 июля 2023
Не знаю нюансів з частиною дітей у нерухомості, але є напевно по закону? Оскільки в країні війна краще гроші.
Просто згадала у знайомій сім´ї свекруха має немало нерухомості і хотіла писати заповіт на одну з квартир на онучку, хоча це другий шлюб сина. За першу дитину не в курсі що вона хоче залишити у спадок. Їй десь 70, напевно хоче щоб незалежно від особистого життя сина, онуки мали свою нерухомість
Астановитесь
• 28 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Його мотивація, що колишня дружина і дитина вже забезпечені житлом, а він хоче мати власне і має право претендувати на повне володіння будинком, який (на його думку) був збудований за його кошт.