Астановитесь• 28 июля 2023

Цікава ваша думка

Уявіть ситуацію -- чоловік, що був уже двічі одружений, зустрічається з дівчиною на 16 років молодшою за себе і відбирає будинок, який був куплений у другому шлюбі спільно з дружиною. Публікує сторіс в інстаграмі і інших соцмережах про спільні плани на цей будинок з новою співмешканкою, розповідає, де в них буде дитяча, їдальня, робочі кабінети тощо. Як би реагували на місці його попередньої дружини, у шлюбі з якою був куплений цей будинок?
Бензопирен• 28 июля 2023
Не дала б йому відібрати будинок. Судилася б.

Пикарда• 28 июля 2023
Майно після розлучення вже поділили?
Алекс-1022• 28 июля 2023
Не поняла, дом отобран или нет?
Королева краси• 28 июля 2023
О. Про Остапчука тема?
Кумедна• 28 июля 2023
Как он юридически отобрал? На основании чего? Или Вы 1.5 года в Германии сидите?
автор Астановитесь • 28 июля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Не поняла, дом отобран или нет?
Відібраний колишнім чоловіком, але суду ще не було. Тобто по суті він самовільно його зайняв.
автор Астановитесь • 28 июля 2023
Ответ дляКумедна
До чого тут Німеччина, не дуже розумію.
Сливочная пенка• 28 июля 2023
Остапчук
База_птеродактилей• 28 июля 2023
Остапчук )))

Королева краси• 28 июля 2023
Странно, что нотариусыня не знает что ей с домом делать.
Королева краси• 28 июля 2023
Думаю все это просто хайп.
База_птеродактилей• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Ну попередня дружина - наче ж юрист. Вона себе образити не дасть
Пургену мне• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Якщо в шлюбі купували - ділиться пополам. У вас є якісь документи про внесення коштів і тп?
автор Астановитесь • 28 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
Думаю все это просто хайп.
Колишній дружині який тут хайп?
Королева краси• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Колишній дружині який тут хайп?
Ну может она согласилась по-дружески помочь бывшему. Та и, насколько помню, нотариусом она уже не работает, а свои соцсети тоже крутит
автор Астановитесь • 28 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Якщо немає документів про внесені дружиною кошти, але земельна ділянка під забудову була придбана в шлюбі?
спальное место• 28 июля 2023
Как это отобрал?
Пургену мне• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
земельна ділянка спільна власність і будинок, якщо в шлюбі разом будували по закону повинен теж ділитись пополам
спальное место• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
А почему вы добровольно ушли из этого дома?

автор Астановитесь • 28 июля 2023
Ответ дляспальное место
Как это отобрал?
Елементарно. Як рейдерське захоплення -- їздить, робить перепланування і ремонти, з колишньою дружиною не радиться і її дозволу не запитує. Насправді цілком життєва ситуація.
автор Астановитесь • 28 июля 2023
Ответ дляспальное место
На момент розлучення будинок лише будувався, там ніхто ще не жив. Була лише ’коробка’.
Пургену мне• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
а в нього є такі документи що вносив кошти?
автор Астановитесь • 28 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Ні. Виключно документи на ділянку і на забудову, все стосується ще періоду, коли людина перебувала в шлюбі.
спальное место• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Так пусть идет сейчас живет. Странно, если была коробка, за чей счет строительство дома было?
Алекс-1022• 28 июля 2023
Ответ дляспальное место
Наверное ее выгнали.
автор Астановитесь • 28 июля 2023
Ответ дляспальное место
Вкладення коштів дружиною і чоловіком в будівництво не фіксувалося документально, на той час все відбувалося на основі довіри і взаємної згоди.
спальное место• 28 июля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Наверное ее выгнали.
Что значит выгнали? Полицию вызывать, если выгоняет. Если тема про Остапчука, не думаю, что он насильно выставлял ее из дома, иначе это все было бы уже в ютуб
спальное место• 28 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Это дом или многоэтажка? Если дом, оплата этапами
Алекс-1022• 28 июля 2023
Ответ дляспальное место
Он абьюзер

Выгнал на физически, а морально, думаете такого не бывает?

Ну да, ведь каждая будет позориться и впутывать детей, ага
автор Астановитесь • 28 июля 2023
Ответ дляспальное место
Поліція у подібних випадках каже, що потрібно звертатися до суду і вирішувати спір за законом. По суті, правильно каже. Але ще до судового процесу колишній чоловік дозволяє собі поведінку, яка дозволяє припустити, що у нього все ’куплено і вирішено’.