Советчица Года• 28 июля 2023

Автозагар James Read и Vita Liberata. Кто пробовал?

Как впечатления?
Вапщета• 28 июля 2023
Бачу ніхто не відписався, може хоч мій досвід буде корисним
Я особисто не користувалась, але продавала James read краплі, дуже швидко розбирали і так що мені навіть не вистачало, деякі купували повторно і завжди були задоволені.
автор Советчица Года • 28 июля 2023
Ответ дляВапщета
Мене не краплі цікавлять, а саме повноцінна автозасмага Але все одно - дякую!
Вапщета• 28 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Це і є автозасмага
автор Советчица Года • 28 июля 2023
Ответ дляВапщета
Це і є автозасмага
Ні, це для поступової засмаги і легкого відтінку. Додається в лосьйон для тіла. Тобто це концентрат. Мені потрібно одразу після першого використання отримати насичений відтінок. Це має буті мус чи хоча б олійка.
Платья Всем• 30 июля 2023
у меня есть капли для лица Clarins, добавляются в крем для лица. Все равно потом видно лицо с неровным тоном, как если в огороде поработать и пылью неравномерно припадет. Как прихожу к косметологу, она глаза закатывает от этих атозагаров.
Платья Всем• 30 июля 2023
а кто пробовал спери для лица, которые блоггеры рекламируют? таже самая история?