TATATA1973• 28 июля 2023

Де в Карпатах можна реально половити форель?

Куди не телефоную по об"явах про житло з фільтром риболовля - ой, це там їздили раніше на озеро десь, тепер там будівництво, в тому місяці не ловили..... Ви десь перетелефонуйте. До відзення, це такі господарі і так хочуть клієнтів, то візьми сам перетелефонуй і дізнайся для клієнтів. ПРошу дуже, можливо нещодавно відпочивала і чоловіки ваші ловили рибку - дайте координати.
Трахтибидох• 28 июля 2023
Форель))) нет такого там то тем более.
Ждун с Нибиру• 28 июля 2023
Видела в Ворохте как уклонисты ловили.
А_я_ЛОЖУ!• 28 июля 2023
Если они не занимаются рыбалкой, почему они должны прозваниыать? Это ж не пятизвездочные отели. Тем более вы вообще не их клиент еще
Светка-пипетка• 28 июля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Форель))) нет такого там то тем более.
Чому немає? Ми в Татарові ловили, в травні.
Пишу, не читаю• 28 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
І ми в Татарові
Чавонадо• 28 июля 2023
Динамитом?
Великий сатирик• 28 июля 2023
Свалява.
Свята• 28 июля 2023
В природе или в частном ставке ?
Ждун с Нибиру• 28 июля 2023
Ответ дляСвята
В природе или в частном ставке ?
В природе нельзя.
Смешнюча• 28 июля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
так зачем тогда указывать в фильтрах, что доступна рыбалка? такое должны указывать только те отели, где она доступна, а не ’позвоните туда-то и узнайте’
Захекалася читать• 28 июля 2023
В тому році їздила у Славське. Там за Славським , еко відпочинок, кругом ліс і гори , база відпочинку ’ Царинка’. Там в них ставок і річкова форель, ловишь , вони тобі її посмажать.
Свята• 28 июля 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
В природе нельзя.
Я знаю
Не стесняюсь• 28 июля 2023
В речке там ловить нельзя. А в ставках частных нет того драйва рыбалки, через десять минут уже рыбку словил. Мы так в Закарпатье ловили за 30 мин сын три штуки словил и нам сразу её поджарили в кафе отеля.
Захекалася читать• 28 июля 2023
Ось тут форель ловіть , та їжте)
Зайдіть на їх сайт, там все розписано.
Госпожа_тамагочи• 28 июля 2023
В речке берёте и ловите))
автор TATATA1973 • 28 июля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
я майже забронювала місце. На букінгу серед розваг у них написано риболовля, як і багато в кого. І у мене немає телефона того місця, а в нього мабуть є. А взагалі то він клієнтів втратив, не я.
автор TATATA1973 • 28 июля 2023
Ответ дляСвята
В природе или в частном ставке ?
В приватному
автор TATATA1973 • 28 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
То ж і у мене син так хоче. Форель він ще не ловив. В гірській навряд чи зловить.
автор TATATA1973 • 28 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Ось тут форель ловіть , та їжте)
Зайдіть на їх сайт, там все розписано.
Дякую велике.
автор TATATA1973 • 28 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Ось тут форель ловіть , та їжте)
Зайдіть на їх сайт, там все розписано.
Це ще і дешево. Я знаходила 700 грн кг
Патріотка з дивану• 28 июля 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Видела в Ворохте как уклонисты ловили.
Кто такие уклонисты?
Аннуитет• 28 июля 2023
В Ждееієво точно можна, але то ставок.
Тётя Хрюша• 28 июля 2023
Приїздить до Франіку, тут у річці кожен день бачу ту форель))) чоловіки ловлять . Але вона дрібна) на міському озері ще рибалять, але там судак, карп, лінь та інші.
Ще за Коломиєю були у форельному господарстві. Але там не цікаво, там ставок повний тієї риби, тільки закинув - сразу ж витягуєш, тут же її в готують
вентиляторная• 29 июля 2023
Еко-курорт ’Ізки’ - риболовля форелі - 400 грн/кг. Є інформація на сайті.