Я тут с краю постою• 28 июля 2023
Ukraine express доставка
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, прийшов рахунок на оплату доставки з США, і в ньому є графа ,,Інше, usd" 15 долларів. Посилка експрес море 1.5кг. Це за що? Бо я давно не замовляла, глянула перед замовленням Мої тарифи, нічого такого не побачила там нового.
Идууу--уууу блин• 28 июля 2023
А скільки коштує замовлена річ? Якщо це одна річ дорожче 150€, то може митні платежі
Я тут с краю постою
• 28 июля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Там дві речі загальна сума 149уе
Идууу--уууу блин• 28 июля 2023
Може це техніка, часи і т.п. по списку речей, за які вони беруть свої 10%? Схоже на це..
Я тут с краю постою
• 28 июля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я не можу в них на сайті знайти перелік товарів на які нараховується комісія
Сизоока бестія• 28 июля 2023
Перевозки электроники и комплектующих к ней, электрических приборов и инструментов, бижутерии, косметики и средств гигиены в том числе, музыкальных инструментов и комплектующих к ним, спортивной экипировки, часов, очков, продуктов питания осуществляется с уплатой дополнительной комиссии. Но перед приобретением лучше проконсультироваться с менеджером в службе поддержки по вопросам возможности и стоимости доставки, в индивидуальном порядке.
При перевозке некоторых объемных, габаритных грузов расчет стоимости может производиться согласно объемного веса. Формула объемного веса описана в Частых вопросах.
Це саме у тарифах написано
Я тут с краю постою
• 28 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
що саме у посилці? техніка?
Дякую. Тепер бачу список. Так, планшети.
naxodki_youtube• 28 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
вони лохотронщики, за різні типи товару комісію 10% дають.
Не зв´язуйтесь з ними більше!
чому лохотронщики? то в них в правилах прописано
Зато нема за консолідацію доплат і мінімального тарифу
Пушап Мі мі• 28 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
та видаліть акаунт нарешті і зареєструйтесь в міст експерс!!!
туди? ні ногою
купа додаткових позицій , гублять посилки
Пушап Мі мі• 28 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
ну то є в правилах в них прописано, електроніка-комісія. Але мені цей раз на Кіндл не нарахували, а минулий раз-нарахували ..
Пушап Мі мі• 28 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
о Боже Ви що працівник Міста? так себе рекламуєте?
вчора з Польщі за кг недоМіст 11 євро нарахував, а ЮЕ було б .. 2 євро
ой лохотронщики ага так так так так
Пушап Мі мі• 28 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
а хто не лохотрон. Всі вони лохотрон
лохотрон то якщо вписувати додаткові позиції, а в ЮЕ все чітко і до грама
Я тут с краю постою
• 28 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А мені нарахували, а я лох, навіть не знала про комісію, бо техніку раніше через посередників купувала, ті ж планшети, і хз чим вони там їх завозили ((
Пушап Мі мі• 28 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
але не заплатили тариф за вагу як посереднику і комісію тому по суті нічого страшного
Джинци на Флісі• 28 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Это анти совет. Они ужасные.