Кастрюлька• 28 июля 2023

Комплекси Квітка Закарпаття

Або Сонячна Квітка в Поляні. Хтось там відпочивав, які враження? Дивлюся не дуже дорого в них, варто їхати з дитиною 11 років?
Закуйовджена життям• 28 июля 2023
Краще не треба туда ехать там нет ничего интересного
автор Кастрюлька • 28 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Порекомендуйте куди їхати) Чи ви взагалі про все Закарпаття?
автор Кастрюлька • 28 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ми хотіли б якійсь комплекс з басейном, харчуванням і гарні місця для прогулянок, природу, гори.
Yana1915• 28 июля 2023
В мене свекруха з малими їздила в Квітка Полонини також в Закарпаття , там є ще новий корпус Сузір’я , їй дуже сподобалось , масажі , басейн, вода і тд , одному малому 5 років також басейн , дитячий майданчик, говорив що смачно блинчики печуть , а от старшому 17 то він сказав що це для пенсіонерів :) але зрозуміло йому було скучно , ще туди кожен рік їздить оздоровиться сестра з чоловіком ім по 40 то також подобається і ціна норм , за номер з харчування на 10 днів 11400
автор Кастрюлька • 28 июля 2023
Ответ дляYana1915
Я дивилася цей комплекс, але там значно дорожче виходить. 2000 за добу.
Yana1915• 28 июля 2023
Ответ дляКастрюлька
Вони їздити в кінці травня то можливо тому така ціна була бо в них з харчування було 1140
Все будет, но потом• 28 июля 2023
Ответ дляYana1915
Це за 1 людину? Басейн входить у вартість?
Yana1915• 28 июля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Так за людину харчування 3 разове , проживання , стосовно басейну так окремо було щось біля 100 грн в день здається
автор Кастрюлька • 28 июля 2023
Ответ дляYana1915
За людину так, я мала на увазі за двох.
Yana1915• 28 июля 2023
Ответ дляКастрюлька
За людину так, я мала на увазі за двох.
Ось прайс в них взяли
Все будет, но потом• 28 июля 2023
Ответ дляYana1915
Ось прайс в них взяли
На 2+1 недешево виходить...
Yana1915• 28 июля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
На 2+1 недешево виходить...
Не знаю більш менш ціна норм , бо як подивлюся інші то то космос
Все будет, но потом• 28 июля 2023
Ответ дляYana1915
А в Квітці немає балконів, наскільки я розумію
автор Кастрюлька • 28 июля 2023
Ответ дляYana1915
Квітка Закарпаття дешевше, якщо 700 грн за добу 1 людина з харчуванням.