Джага-джага• 28 июля 2023
В кого чоловіки Терези розкажіть які вони?
Впринципі це і є запитання.
Помаранчова душа• 28 июля 2023
У меня весы,рассудительный ,сдержанный,в меру романтичен,хочет взяться за все дела одновременно,ставит цели и идет к ним уверенно,мне все в нем нравится…ну еще командир тот!
Анонимарик• 28 июля 2023
Бывший был весы, мама весы. Будто бы их скрестили, нервные, доставучие , если где то ошиблась - будет стоять и тюкать, тюкать, тюкать.
Тотальный контроль, все они делают лучше, а вот я безрукая, не так и не эдак.
Нервы мотали просто не передать. Совершенно не хотят постигать нового, хотя других за это гнобят, но при этом сами взялись и ничего до конца не доделали.
Не общаюсь с обоими, красота!!!
Фиона Шрековна• 28 июля 2023
Живу з терезами. На третій рік навчилася розслаблятися, та нікуди не спішити, якщо треба якесь рішення прийняти, а заварюю собі чай і киваю.
У меня папа Весы. Человек который не вникал никогда в проблемы семьи. Насчёт зарабатывания денег, тоже всё плохо всегда было. Абы побалаболить где-то с кем-то. Все его коллеги и соседи любили, и говорили как мне повезло. А я в ступор от этого впадала. Дома это просто как чужой человек ходит, слава Богу хоть имя твоё помнит, а так абсолютное равнодушие
Майданщица• 28 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Мій чоловік Стрілець, але ніби про нього написали
Анонимарик• 28 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
О, кстати тоже самое, сами решите, сами заработайте! У меня зп была от бонусов, так вымахивал тем, что принеси мне выписки, я посчитаю твои бонусы, чтоб не обманули! Та заработай просто, блин?!
Алиментов копейки, сейчас в Испании, все никак на работу не выйдет, вечные проблемы у него, которые, несомненно, только ему мешают выйти на работу
Гадаю_По_шнуркам• 28 июля 2023
Ответ длявиканастя
Я весы и муж весы, мы абсолютно разные.
І МИ!
Чоловік 30 вересня ,а я 1 жовтня! 4 роки різниці.
повна протилежність!
Анчо Ус• 28 июля 2023
Ответ дляМайданщица
А мій Лев, і також як під копірку
Протру пилюку• 28 июля 2023
Мой весы- смысл моего существования , весь мой мир. Но Вы бы прошли мимо него на улице, и даже не заметили
Джага-джага
• 28 июля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Сказочники брехуны
Я тоже замітила що бреше навіть не задумуючись
ВсеЧетко• 28 июля 2023
Був. Найгірший чоловік з тих що зустрічала. Всі нерви вимотав. Увесь час вагається, кидає його з одного стану в інший. То люблю, то не люблю. Сам не знає чого хоче. Брехливий як свиня. Жіночно манерний. Естетично вилізаний до тошноти. Хоче всім подобатись. Ніколи не визнає свою провину. Жадібний. Боягуз.
Але гарний. Ну це хіба шо.
Джага-джага
• 28 июля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Але гарний. Ну це хіба шо.
Капець,я думала близнюки брехливі а тут...
ВсеЧетко• 28 июля 2023
Ответ дляДжага-джага
Близнюки теж. Але вєсюки ще гірші. Не брехать не може. Бреше навіть в дрібницях.
ВсеЧетко• 28 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Вот да. Они поверхностные. И как по мне, мужики весы - нарциссы без эмпатии. Они просто хотят, чтоб их считали лучшими, лайкесы, похвала, куча друзей, поклонниц. Любить не умеют по-настоящему. Ни женщину, ни детей, ни даже себя.
НеГолосую• 28 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
І МИ!
повна протилежність!
І я 1 жовтня.
Гадаю_По_шнуркам• 28 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
І я 1 жовтня.
який рік?
я 84
які Ви по харктеру?
я кар´єристка, вельчак і дуже влюбчива
я 84 які Ви по харктеру?
я кар´єристка, вельчак і дуже влюбчива
НеГолосую• 28 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
який рік?
я 84
які Ви по харктеру?
я кар´єристка, вельчак і дуже влюбчива
я 84 які Ви по харктеру?
я кар´єристка, вельчак і дуже влюбчива
80 року. Яка Ви? Я трохи занудна, дуже важко зробити вибір, часто усім допомогаю, не хочу нікого засмутити, керую невеличким колективом- намагаюся зі всіма вистроіти гарні відносини
Джага-джага
• 28 июля 2023
Ответ дляВсеЧетко
А тут такий турботливий,але я Скорпіон то відчуваю що не щиро,але в нього язик підвішений.
НеГолосую• 28 июля 2023
Чоловіки - Терези занудні- вони все роблять правильно і виводять до найкращого.їм важко знайти себе по життю. Але я сама Терези- тому то рідні души
ВсеЧетко• 28 июля 2023
Ответ дляДжага-джага
Як на мене, чоловік вєсюк підійде для онлайн перепіськи або сексу на один раз.
Для відносин та сім´ї категорично ні.
Ответ дляВсеЧетко
Да, есть такое. Мнение окружающих для них важно, им нужно быть в почёте, не дай бог критиковать их или сказать что ты не согласен с ними. Проблем не любят, сразу истерят, кричат, психуют.
Гадаю_По_шнуркам• 28 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
о, прям про мене написали.
я тоже керівник відділу, всім родичам, всім знакомим коли щось потрібно зі шкіри лізу, щоб допомогти. зі всіма тоже хочу бути як моя мама каже вась-вась
. в молодості то був капець, як себе могла в ’жертву’ принести ради того, щоб комусь було добре. Зараз трохи ’відростила зуби’, но всерівно родичі і друзі користуються і нагліють.
а як у Вас з чоловіком і дітьми?
з дітьми я строга, хоча дітей дуже балую. А вот чоловіка дуже люблю, і дуже часто намагаюсь в собі те що не подобається засунути подальше, щоб не було сварки.
. в молодості то був капець, як себе могла в ’жертву’ принести ради того, щоб комусь було добре. Зараз трохи ’відростила зуби’, но всерівно родичі і друзі користуються і нагліють. а як у Вас з чоловіком і дітьми?
ВсеЧетко• 28 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Перфекціоністи, так. Ви@буть мозок рихтуючи усіх і все під своє бачення ідеалу.
Вони здатні пожертвувати усім, разом із здоров´ям партнера чи дитини заради гарної картинки.
Вєсюки це саме ті, у яких в інсті ідеальна картинка, мама тато дитина всі як з голочки, нафарбовані, блищать та посміхаються, модні меблі, нові тренди. Але це лише картинка для загалу та лайків. Сенс існування вєсюка - лайки та вподобашки незнайомців.