В подруги захворіла киця, було рвота два дні, не ходить в туалет три дні. Вялість.
Сказала бігти до ветеринара, гроші дам (в неї немає фін можливості).
Кинула тищу, на неї виписали ліків, еспумізан, дротаверин, щось там ще, не памятаю. Робили уколи, подруга не записала які (дуже довіряє лікарям, попросила в слідуючий раз записувати все). Зробили узі, подруга не записала висновок (так, мене це теж злить, чесно. І чому вони не дали на руки?!)
Після уколу киця трохи поїла, але не ходила в туалет.
Попросила подругу наполягти на рентгені, кинула ще тищу, потім ще рентген буде 500 і операція близько 3к грн.
Залили киці контраст, сказали що як викакає, то не треба робити рентген, а як не вийде то робити рентген потім операцію. Сказали, що тільки кеш, що картой не розраховуються і що вона може сама купити контраст і залити.
Що мене напрягає:
Не дають виписки, списки що колять і тд;
Бачать що дівчина не дасть ради коту але говорять, щоб вона сама залила контраст (!!!!);
Чомусь зразу не взяли кров;
Рентген будуть робити наче аж через сутки, то хіба не зразу треба?
Я не права?
Що мене напрягає:
Чомусь зразу не взяли кров;
Я не права?
Алина-1240• 28 июля 2023
Если непроходимость кишечная,то за эти дни кишечник гнить уже может начать
Фиона Шрековна• 28 июля 2023
Незрозуміло, куди витратили гроші, якщо контраст так і не зробили, рентген так і не зробили.
Тихомандражная• 28 июля 2023
ветеринария это очень дорого и будут разводить на деньги до последнего, вы зря это затеяли, это не на 1 тыс грн
Ответ дляФиона Шрековна
Ще не витратила, тільки тищу за прийом, корм хороший, ліки і тд.
Інша тища є на завтра, на аналіз. Ще 500 грн рентген.
А потім як я розумію 4000 на операцію.
Кицька і неї дурна, їсть все що знайде.
А потім як я розумію 4000 на операцію.
Кицька і неї дурна, їсть все що знайде.
Вся така шо куди там• 28 июля 2023
Всегда при запорах больше трех дней вливаю со шприца без иглы коту в рот вазелиновое масло. Продается в обычных аптеках и вет.
В теченее суток должна сходить., если нет можно еще дать. Дозировка от 1-2мл.
Вся така шо куди там• 28 июля 2023
После вазелинового масла, когда сходит кошка, давайте лечебный Роял Канин Gastro Intestinal Fibre Responce. Выздоравливайте! 😼
Ответ дляВся така шо куди там
Так, купили. Дякую! Вазелінове думаю не сьогодні, бо контраст в неї всередині. Нехай завтра зроблять рентген і аналізи вже.
Масяня Я• 28 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Я за кордоном. Так би забрала.
Тогда скажите подруге, если она не будет записывать лекарства и должным образом заботиться о кошке, то вы не будете финансировать её лечение. Если она любит кошку, это должно её мотивировать
Вся така шо куди там• 28 июля 2023
Противорвотное поколите Сerenia для кошек. В вет.аптеке вам наберут в шприц по весу.
2-3 дня, если рвет больше двух раз в день.
Если разово вырвала, от тошноты
0,2мл на 3кг веса. Утром и вечером.
Если разово вырвала, от тошноты
0,2мл на 3кг веса. Утром и вечером.
Масяня Я• 28 июля 2023
И ещё, почему вашу подругу не беспокоит ветврач? Выходит, вы более ответственны за её кошку, чем она сама
Вся така шо куди там• 28 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Я как - то пробустила, занята была, то кот не ходил по большому 5 дней где-то. Но он пушистый, шерсть забилась. Вазелиновое помогло . Раза три дала по 2 мл. К вечеру на след. день сходил. Потом пасту давала еще против комков шерсти.Malt Soft.
Операция- это большая нагрузка. Пробуйте, все получится.
Вся така шо куди там• 28 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Можна сьогодні почати.
Масяня Я• 28 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Вона довіряє лікарям а я ніколи. Може я перебільшую.
Странная ситуация, можете сказать подруге то что я написала выше, но я конечно понимаю, что вы тоже волнуетесь за кошку. Можете подобрать другого ветеринара по отзывам, но поговорить с подругой всё таки надо
Печальки.нет• 28 июля 2023
Спочатку впевнитися що немає непрохідності кишківника, а потім вазелінове масло.
Ответ дляВся така шо куди там
Дякую, будем пробувати!
Масяня Я• 28 июля 2023
По теме, автор, вялость и отсутствие аппетита - это могут быть признаки камней в почках. Чем ваша подруга кормит кошку?
Басноплетка• 28 июля 2023
Хай обов´язково зроблять біохімічний та кліничний аналіз крові. УЗД ще роблять у таком випадку, можуть ще з підшлунковою бути в киці проблеми і багато різного ще. Хай одужує!
Укр_жіночка• 28 июля 2023
Я своему вету доверяю. Даже если не понимаю, что и зачем она делает. Но моя на деньги никогда не разводит. И лечит от души и с совестью
Фиона Шрековна• 28 июля 2023
При таких симптомах и вводных надо исключить кишечную непроходимость. Поэтому рентген в приоритете. Все остальное после, по результату. Методом тыка если лечить, то деньги понесутся с бешеной скоростью, а толку может и не быть.
Басноплетка• 28 июля 2023
В нашої кішки були схожі симптоми. Підозрювали стороннє тіло, робили рентген з барієм, просила зробити біохімію крові, зробили тільки клініку, біохімія невірна буде, казали, бо давали якісь ліки... Сказали є запалення, ситуація не покращувалася, зробили діагностичну операцію, сказали, панкреатит, проблеми з нирками та печінкою, запропонували не виводити з наркозу, все одно помре. Ми відмовились. Я дзвонила в іншу клініку, сказали, що якщо немає вогнищ некрозу на підшлунковій, можна поборотися. Забрали наступного дня до іншої клініки. Почався випіт у черевну порожнину, кішечка померла: (В останній день вранці був біохімічний аналіз крові, виявився креатинін 1200, сказали були ХПН-проблеми з нирками.
Ответ дляБасноплетка
Мені прикро за вашу втрату
Ви зробили все, що могли! 🤍
Басноплетка• 28 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Мені прикро за вашу втрату
Ви зробили все, що могли! 🤍
Дякую! Треба було попросили набрати кров та самим на таксі відвезти до лабораторії, не вірити обіцянкам, бо вони кожного дня обіцяли, що завтра зроблять, а насправді я потім чула, що жінка яка робила аналізи, була у відпустці, мені брехали:(
Ответ дляБасноплетка
В мене була схожа історія, потім довго відчувала провину. Тим не менш, так, в житті таке трапляється - не додивився, не додумав, не дойшов, не дозвонився… Потім думаєш - якби, якби… У кожного в житті є такий скелет у шафі, який нагадує про минуле. Нам нічого не залишається, як жити далі і нести це з собою. З іншого боку, лікарі не праві, найгірше - коли ти довіряєш їм, а потім виявляється халатність(((