Шалена невинність• 28 июля 2023
Хочу быть стройной
Хожу и страдаю, мало того что у меня и так депрессивное состояние, я не убираю в квартире, не готовлю, ничего не делаю, много лежу и смотрю в потолок или втыкаю в телефон, случаются приступы кратковременной активности, но это исключение вообще, так еще и денежек не хватает ни на что(
Лежу вот и думаю, а я реально не могу похудеть, даже когда хожу на занятия, даже когда питаюсь суперправильно, вес меньше 78кг не опускается🤷🏼♀️
Девочки, накидайте варианты, что можно попробовать, я еще немного пострадаю на эту тему, попробую ваши рецепты, попутно соберу немного денег и пойду к эндокринологу.
Шалена невинність
• 28 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Ну, да вы правы ..надо немного сбросить
Проблема только в том что вес стоит и никуда не хочет уходить)
Тишком_нишком• 28 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну так а что мешает нажарить картошки с мяском и овощами, а на второе сладкий чай или кофе с пирожным?
Я еле себе сдерживаю, на кашках сижу, чтоб хоть со 110 до 105 сбросить. Но ничего не получается, даже на кашках((
Мені розписали раціон харчування, я його дотримуюся. Не хочу писати подробиць. Мені й те, що рекомендують, ледве вдається змусити себе з´їсти. Їжа досі викликає відразу і огиду, мушу себе заставляти, щоб їсти кілька разів на день. Раніше сформувалася звичка не їсти кілька діб і відчуття огиди до будь-яких продуктів. Але це довго розказувати, соромно, і до питання автора теми не має відношення.
Зупка_цем• 28 июля 2023
Может у вас со щитовидкой проблемы, железодефицит, потому и нет энергии, не уходит вес.
Барвіночка• 28 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Кашки как раз нельзя
Шалена невинність
• 28 июля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Принимаю витамины для беременных и кальций+Д3
Меряю линейкой• 28 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
22 кг до ідеалу
Навіть якщо зріст 180 та 40+ років?
А якщо 155 см?
Що це за шаблон 22 кг?
А якщо 155 см?
Що це за шаблон 22 кг?
А я с Рио-де-Житомира!• 28 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Спасибо за идею. Теперь я понимаю, что все дело в психологии. Просто надо внушить себе отвращение к еде и не есть по несколько дней. Не знаю получится ли..
Шалена невинність
• 28 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Идея на самом деле не очень, надо кушать и кушать вкусно, РПП это страшно
Тишком_нишком• 28 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Повірте, не варто свідомо викликати в себе відразу до їжі. Це може мати страшні наслідки. І в моєму випадку це було наслідком пережитого стресу.
А я с Рио-де-Житомира!• 28 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
У меня за последние годы было несколько сильных стрессов, вначале аппетит отпадал, а когда более-менее ситуация стабилизировалась я опять нажирала.
Тишком_нишком• 28 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Механізми реагування психіки на стрес у кожної людини індивідуальні. І немає нічого хорошого в тому, коли твоє тіло перетворюється на скелет, обтягнутий шкірою. Я б дуже хотіла повернути здоров´я і сили. На жаль, поки що не виходить.
А я с Рио-де-Житомира!• 28 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Просто смотрите ролики на Ютубе мукбанга или подобное, где люди смачно едят вкусняшки. Я если попадаю на такие видео даже сытой у меня слюни текут. Я полная противоположность по потреблению пище вам, но у и у вас и у меня проблемы со здоровьем из-за этого. Я только и мечтаю, что аппетита было меньше.
Тишком_нишком• 28 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дякую. Мені це не допоможе. Я працюю з психотерапевтом, попереду ще багато роботи. Коли йдеться про розлади харчової поведінки, справа дещо складніша, ніж здається на перший погляд. Відбулося порушення біохімічних процесів у мозку, це не банальна відсутність апетиту, а серйозний психосоматичний збій. Я це розумію і приймаю. Надіюся на одужання, тим паче що нарешті вирішилася проблема, яка власне і призвела до розладу харчової поведінки -- вирішилася невизначеність в сімейній ситуації. Маю надію, що все таки поверну здоров´я і психічну стабільність і забуду про минуле,як про страшний сон.
Шалена невинність
• 28 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Ну так вы уже страдаете, продолжайте в том же духе и похудеете)
Неа
А я с Рио-де-Житомира!• 28 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Желаю вам выздороветь быстрее! И поправиться!
ЗабежАЛОЧКА• 28 июля 2023
Когда не делаешь ни хрена или почти не хрена, похудеть крайне сложно. Миссия практически невыполнима))
А когда крутишься, и энергию тратишь, и есть не так хочется.
aleksey.bo• 28 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Скажіть, будь ласка, що стало причиною розладу харчової поведінки? В мене мама втратила 30 з чимось кг після смерті мого батька, півроку набрати не може. Я теж така сама, на нервах як спазм в горлі і нічого не можу з´їсти і просто не хочу нічого.
Тишком_нишком• 28 июля 2023
Ответ дляaleksey.bo
Бажаю вашій мамі одужати якнайшвидше. Самостійно з цим впоратися дуже важко, варто підключити фахівців -- психолог або психотерапевт реально може порадити щось дієве в такій ситуації.
В мене була важка проблема в особистому, тривалі напружені стосунки з чоловіком, життя на грані розлучення протягом кількох років, хвороба дитини і ще деякі нюанси, які не хотілося б описувати, бо це важкувато й досі. В стресових ситуаціях організм дійсно перестає посилати сигнали про голод, можна не їсти кілька діб, не відчувати голоду, але негативні зміни і виснаження все одно відбуваються. Самостійно з цим впоратися практично неможливо, варто піти до фахівця. Я жалію, що не зробила цього раніше, що запустила ситуацію і нашкодила здоров´ю. Але краще пізно, ніж ніколи, тому все одно надіюся на одужання і нормальне життя.