Носки на подтяжках• 28 июля 2023
Джерки. Вигідно чи ні?
Як думаєте, вигідно було б робити вдома різні чіпси (мясні, фруктові, овочі) , і продавати? Більшість тут міських дівчат, і от мені цікава ваша думка. Бо в селі у нас таке не купують. А я хочу шось цікаве спробувати . Надоїло вже щось робити фізично важко.
Я ще думала про варення, але цікаве. І мед. В гарних баночках. Дякую за відповідь))
Гарної і спокійної усім ночі🌼🙏
долой_лама• 28 июля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Більше цікавлять джерки з мяса і овочів чим джеми. Але не знаю піде це діло чи ні🤔
Якщо відверто, то приватній особі на продукції з села, навіть з горбом на спині, на сьогодні заробити суттєві кошти дуже важко. Особливо, якщо під боком немає міста-мільйонника.
Але потрібно враховувати ваше місцезнаходження, наявний ринок збуту, інші можливості.
Шукайте.
Можу дати рекомендацію. За кілька місяців (3-5) до виготовлення джерків чи іншого запустіть оголошення про продаж ’під попереднє замовлення’ (без зобов´язань з боку замовника) і номенклатуру виробів.
Матимете розуміння попиту.
А перед виготовленням запитаєте підтвердження у потенційних замовників.
Шукайте.
Матимете розуміння попиту.
Носки на подтяжках
• 28 июля 2023
Ответ длядолой_лама
Шукайте.
Матимете розуміння попиту.
Шукайте.
Матимете розуміння попиту.
Дякую за відповідь. Що приділили увагу моїм питанням)
Гарна ідея про попереднє замовлення ☺
долой_лама• 28 июля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Дякую за відповідь. ☺А якщо можна поцікавитися якщо ви з міста, щоб ви більше всього оцінили з села? Молочка (сир твердий, масло, сметану) чи мясні вироби (ковбаса, просто мясо, а може якісь напівфабрикати).?
Пораду не дам, бо багато факторів.
За джеми і т.п. кажу, так як була робота, але 1) ринок збуту - Київ, 2) недешево (!), під замовлення людям, більшість з яких не ходить по базарах і тим більше не замовлять в інтернеті у сторонньої особи, 3) мінімум тривіальної продукції, а переважно особисті рецепти з особливих сортів. І головне - 4) це хоббі, а не заробіток.
Зараз не цікаво, ситуація змінилась. Лише для кількох замовників. Хоббі як не як.