Менее Более• 28 июля 2023

Як ви зберігаєте спокій коли мама допитує?

Кожен день мама кілька разів дзвонить і допитує все в детялях. Дійшло до абсурду типу твої діти зуби ранком почистила, що цілий день робила, що діти, коли коротко розказую просить детальніше. За все треба відчитатися. Батькам 57 р не старі, працюють. Друга серія яка мама втомлена, нога болить. Я кажу може треба менше ногу навантажувати, більше відпочивати. Вона розказує як без її роботи все розвалиться, що нема як відпочивати. Це при тому що значна частина роботи надумана:150 вазонів, квітники нереальні, випічка-блінчики. Дітей і внуків поруч нема. Я живу в іншій країні. Як зберігати спокій?
Первоклашка Я• 28 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Як не вникати, якщо я маю розказувати?
говорите так
’ ’ ничего нового, все по - старому ’’
и несколько раз так скажите

автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Попросіть у мами грошей
Обнемашечка• 28 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Мене дратує те, що я маю відчитуватися. Наче на допиті. Якщо інформації замало буде, то я типу гіфіга не роблю))
Це ви просто так сприймаєте. А ваша мама хоче бути ближчою до вас, бо ви то найдороще, що є в їх житті. Подорослішають ваші діти, зрозумієте. В мене донька 15 років зараз дуже дратується, коли я їх про щось запитую, але при цьому тріщить годинами з мало знайомими людьми. В мене повне нерозуміння, як так
автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
В мене діти підлітки 11, 14 р. Мама теж уже десь там час від часу треба. Але я їх не достаю.
автор Менее Более • 28 июля 2023
Мама мене і за дітей допитує типу як це ти не знаєш чи зуби ранком почистили, може ще блін попу їм витерти?
Обнемашечка• 28 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Тобто вам все рівно на ваших дітей? Що їх турбує, які в них мрії, з ким води дружать, які в них бажання. Просто не дістаєте. Ну от в моєї 15 в порівняні з 14, то повний звиздець. Як може бути байдуже до власних дітей, мені незрозуміло. Мати за вас переживає, їй цікаве ваше життя, вона хоче бути близькою до вас. На жаль таким як ви розуміння цього приходить лише з тяжкою хворобою батьків або з їх смертю
пьЯНА• 28 июля 2023
О, я думала, шо то тільки я така нервова...
Ще допитування як сяк-так переношу, попередньо схрестивши пальці)) але коли мене просять ще фото! Більше фото! Нові фото! Це для мене точка кипіння 😡😡😡 бо в мене 4 дітей: 10 років і 4-місячні трійнята! Я прямо весь часу ходжу і фоткаюся! По сто кадрів обов´язково, щоб вибрати найбільш вдалий кадр!😡 Я часом не знаю, який день, і як мені дожити до вечора, а тут мене так мило просять, щоб свіженькі фото прислала🤪🤪🤪
автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Я багато знаю про своїх дітей бо вони самі мені все розказують, якщо вони не розказують або зайняті я не ломлюся до них в кімнату, не витягую з них все не допитую. Нащо?
Обнемашечка• 28 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Поки що....

автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Поки що....
Що поки що? Якщо постійно набридати дітям вони стануть ближчими? Навпаки. Це я як педагог кажу. Це психологія. Люди впускають з власної волі, якщо в їх життя вламуються без дозволу, спрацьовує захист.
Обнемашечка• 28 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Ну от коли ваші діти не будуть вважати за потрібне вам взагалі щось розповідати, тоді розкажете. А поки що у ваших такий вік, що все цікаве ще попереду
Весёлая морковка• 28 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Вы просто не любите свою мать, она вам неинтересна, общение для галочки. Я уверена, ни на какую другую тему вы с ней не разговариваете. И вам это и не нужно. Хотя живёте в разных странах, вы за ней не скучаете. И она чувствует свою ненужность, чувствует, насколько вы далеки от нее, и пытается создать видимость близости, нормальной семьи. Хотя дочери у нее по факту нет.
автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Я все розумію. Але близькість не досягається допитами, відчитуваннями. Це трохи інше і це закладається в дитинстві, в дорослому віці складно уже.
Обижулька• 28 июля 2023
Сестра!
Читаю вас і так ніби то я пишу! Такі самі допити, якщо я морожуся, то малого випитує, що їв, коли їв, скільки їв (якщо на її думку щось не так, відчитує мене)), малий вже навчився мене прикривати). В малого ж випитує де я була, коли пішла, прийшла і т.д.
Тут хтось радив, під час розмов грати гру, чи читати щось, в нас таке не пройде, бо має бути ідеальна тиша і увага, якщо ні - ми обоє з дитиною відчитані або образи і вибивання телефону. Якщо малий щось намагається їй донести, що йому би не хотілося детально розказувати про їжу, зуби і годину , коли встав, то вона відчитує мене, що це я його так навчила неповажати бабусю і я погана.
Причому такі допити лише на побутові теми, а якісь справді важливі речі її не цікавлять, ну там моє особисте життя (іноді хочу розказати щось, пожалітись, порадитись) чи робота її не обходять наче й нема цього у мене.
Маму дуже люблю, переживаю за неї, вона мені дуже рідна людина, але оці всякі штуки терпіти все важче...
Не худа ні разу• 28 июля 2023
Взаємно допит робіть, та такий, щоб вона сама відключала слухавку, та на деякий час втрачала зв´язок з Вами, а потім коли подзвонить, знову робіть їй прискіпливий допит, та уважно слухайте, що вона буде Вам говорити, а далі знову зеркальте.
Як вона, так і Ви, лише тільки так її можливо навчити розуміти щось, бо вона вважає, що Ви з нею однакові, ніби під копіювальну машинку зроблені.
Колдунья-вещунья• 28 июля 2023
А ви не працюєте, що у вас ж час по кілька разів на день говорити по телефону про всяку дурню?
автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Це буде залежати від наших відносин і рівня їх довіри до мене, ми з дітьми багато разом пройшли, я ніколи їх не залишала не відмовлялася їх зрозуміти. Я не знаю, що попереду, тільки Господь знає, але я буду берегти свій зв´язок з дітьми і з повагою ставитися до їх життя.
автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Ви уявіть як мені все життя з 7 місяців(віддали бабулі до 5р)не втстачає мами, не вистачає розуміння, що мама на моєму боці, підтримки і безумовної любові. На жаль це складно все.
Анютины ласки• 28 июля 2023
Кажу мамі, щоб не лізла куди не треба, то не її справа . А що, треба якось по-іншому?
Хоч, моя мама зрозуміла, коли я в 18 років це їй видала, і більш настирних намагань не було.

когдадеЦкие• 28 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Не дай Бог такое понять. Растворяться в детях и не иметь своей жизни это мрак. Мы с мамой созваниваемся 2 раза в неделю. У неё обширный круг интересов, и я не представляю как он может скатиться до узнать как мы ели/какали/чистили зубы.
автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Працюю. Три дні на лікарняному. Мама боються щоб не залежалася)
Весёлая морковка• 28 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Тогда поговорите с ней об этом. Потому что из вашего текста в начале кажется только то, что мама вам не нужна и, кроме раздражения, вы к ней ничего и не чувствуете
Обнемашечка• 28 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Кожне ваше повідомлення пронизане ненавистю до мами
автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Я люблю свою маму, я і сама дзвоню мінімум раз в день. Але я не готова до допитів з пристрастями. Хочу сама вирішувати, що розповідати.
когдадеЦкие• 28 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Хотеть знать о мечтах планах и т.д. не равно устраивать каждодневный допрос с пристрастием. И если с 15 летним ребенком это как то можно объяснить переживанием о неопытности и безопасности, то третировать женщину которая имеет двоих не маленьких детей это звиздец.
автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Нема ненависті. Є образи, з якими я працюю. Дасть Бог переживу.
Обнемашечка• 28 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Нупо всей видимости автор не делает с мамой чем-то делиться, поэтому мама вынуждена выспрашивать. Кроме того, я уверена, что это просто личное восприятие автора из-за ее неприязни к маме
Обнемашечка• 28 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Ну ось це вже ближче до теми. А то мама погана випитує вас
автор Менее Более • 28 июля 2023
Мама не розуміє, що я маю право на своє життя, що можу щось сама вирішувати. Є вона і її рішення, іншим бажано підкоритися, якщо ні- ти погана людина.
автор Менее Более • 28 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Вона не погана, але мені це заважає спокійно жити.