Балаболка• 28 июля 2023

Які найулюбленіші настільні ігри Ваших 7 річних дітей?

Дівчата, поділіться - які найулюбленіші настільні ігри ваших 7 річних дітей ( хлопчик). Заздалегідь дякую.
Українська Мрія• 28 июля 2023
Дабл.
Легко і швидко. На увагу

Наталія 0502• 28 июля 2023
Хто вкрав пиріг? Сплячі королеви. Покер (тут прям вау!). Перегони черепашок. Чарівник Смарагдового міста. Доміно звичайне. Казкар. Неможливо, акваріум. Ферма (2 частини). Монополія. Шалені мордахи. Діти Каркассона. Барабашка
Амрита Тиллотама• 28 июля 2023
Уно, Знайди пару, Крокодил.
Мию чакри щоденно• 28 июля 2023
Детский Каркассон
Сумасшедший лабиринт
Летчик Луи
автор Балаболка • 28 июля 2023
Дівчата, дякую .
Роздратована шкіра• 28 июля 2023
Вовки і вівці
4 в ряд
Лабіринт (равенсбургер)
Бойова• 28 июля 2023
Вдома купа ігор.
Але найулюбленіші у доньки УНО, Доббль, Сплячі Королеви (як на мене тупувата гра), Барабашка (хіт), Каркассон, Коварний лис, Вовки і Вівці, Хто Я (дуже любить), з довших Кам´яний Вік, Квиток на потяг Європа.

автор Балаболка • 28 июля 2023
Ответ дляБойова
Вдома купа ігор.
Дякую.
І мій дуже любить- хто я, уно, сім´я.
ПочтальЁнша• 28 июля 2023
Ще додам шахи, шашки, карти, в основному підкидний і бридж, лото з бочонками, дженга, монополія з терміналом або з наручниками
Штора с кисточкой• 29 июля 2023
котобанда и уно3д
Бойова• 29 июля 2023
Забула написати - хіт у всіх у нас Триміно. Кольорове.
В нього грають всі, гості