Ошеламиссимо• 28 июля 2023
Что лучше 1-2-шка во Львове или 3-шка в Днепре?
Не знаю как поступить с квартирой.
Результат:
вже голосів:
273 (78%)
1-2 шка во Львове
77 (22%)
3-шка в Днепре
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
1. Ви в реалі яку кількість людей знаєте?
2. Ви львів´янка?
То просто вас образити не хочуть ваші знайомі,тому правду можуть і не говорити.
3. Ви ж розумієте,що всім не може подобатись жодне місто)
2. Ви львів´янка?
Та мені якось фіолетово. Чи ви думаєте, що я реально переживаю, що комусь не подобається Львів?))) Ображаюсь? Нєєє)) Мене ображає якраз, що в центрі міста мене вже сприймають як потенційного клієнта і тулять туристичні «фішки». Реально передоз людей (логіка підказує, що в поганому місті такого не буде).
Можете хоч ненавидіти і проклинати, просто констатація факту, що в моєму оточенні таких нема.
Невгамовна шахиня• 29 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
А я, на жаль, у Дніпрі ще ніколи не була. Після війни обов´язково поїду! Чоловік казав, там дуже красива набережна. У Львові була кілька разів проїздом по пару годин з пересадкою на потяг. Мені не підійшов клімат. В мене там сильно підвищується тиск і починаються приступи мігрені ( Місцина не для мого здоров´я
Набережна в Дніпрі, так, дуже гарна!)
Летюча помилка• 29 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Набережна в Дніпрі, так, дуже гарна!)
Вже хочу побачити! Є можливіть поїхати у відрядження)))
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Які свята ….ви про що…
Кажу про людей місцевих
Слухайте , ваше місто, а саме люди багатьом не подобається
Ви мені про одне, я вам про інше
Кажу про людей місцевих
Ви мені про одне, я вам про інше
Ну зараз тут і не поймеш хто місцевий, а хто так як ви, проїздом чи на якийсь час переселенець. Того ще невідомо хто там вам не сподобався.
Невгамовна шахиня• 29 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
І на 6му масиві Перемоги сходіть у парк, там павліни між людей ходять, дуже гарне місце, але нажаль поруч з тим будинком де поцілила ракета в нього.
Твоя подружайка• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Вы когда пишите , хоть немного думайте
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Вы когда пишите , хоть немного думайте
Фраза ні про що.
Летюча помилка• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я львів´ян розпізнаю з тисячі інших. Навіть не в самому місті. Просто по телефону. Сьогодні навіть з двома жіночками зі Львова спілкувалася по роботі. І імена у них однакові, хоч вони між собою не пов´язані. Мар´яни)))
Це дуже просто. Говір специфічний.
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Це дуже просто. Говір специфічний.
Це нормально, що вам не подобаються люди не схожі на вас, розслабтесь. Ми завжди тягнемся до собі подібних.
І пропаганду не треба знецінювати. Коли десятиліттями кажуть, що на заході України одні рагулі і т.п. - будеш шукати будь-який доказ) Це теж нормально. Розумію вас.
Чавонадо• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Мда(( навіть слів не підберу,щоб відповісти...
Анонім Завгосп• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну і ок, ваша справа) Не ваше місто, так буває. Мені не доводилось багато спілкуватись з переселенцями, але всі яких знаю і з якими випадково спілкувалась, допустім, в чергах - всі задоволені. Хто не задоволений - мені не зустрічався.
звичайно задоволені. переселенці приїхали від війни. їм буде добре скрізь де не стріляють
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Це не діалог, не парьтесь, не обовʼязково відповідати.
Летюча помилка• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Стоп. А де це я написала, що мені хтось не подобається? Щось Ви не так зрозуміли. Я писала, що спілкуюсь по роботі... Що сьогодні ось (точніше вже вчора розмовляла). Що говір (наголоси) специфічні. Я щавжди впізнаю. А Ви самі зробили дивний висновок
Твоя подружайка• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Фраза ні про що.
Да конечно
У вас либо туристы либо переселенцы
Других людей нет
Вот так и делите их
Вы не доброжелательны и не дружелюбны
У вас либо туристы либо переселенцы
Других людей нет
Вот так и делите их
Вы не доброжелательны и не дружелюбны
Чавонадо• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Не парьтесь?)) Та це ви вже так запарились,що нісенітниці пишете такі,що не знаю чи сміятися,чи вас просто пожаліти.
Я вам задала питання,ви не відповіли,а написали взагалі щось дивне( назвемо це так).
І це дійсно не діалог,бо,на жаль,вести діалог вас не навчили. Як і приймати думку інших.
Розмову закінчено.
всегдаДаДа• 29 июля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Мне очень не понравился Львов, инфраструктура. Я не смогла там жить, хотя смотрела кв.... В Днепре только проездом, потому не сравню. Но ориентироваться надо на свои предпочтения, работу, планы
А на войну, не? Не надо ориентироваться? На % безопасности, не?
Фіфачка• 29 июля 2023
Точно в Україні не варто купувати, ні там, ні там. Я б ні за що так не ризикувала.
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Це не зовсім така категорія, про яку ви думаєте.
Жінка з Миколаєва під відділенням ДМС розповідала, як клімат їй наш сподобався, краще ніж у них (я не згідна з нею!).
Жінка в Європі спитала, звідки я, і кричала мені в догонку, яке у нас красиве і європейське місто. Хоч я не просила ніяких коментів.
Жінка переселенка з Краматорська з 2014 живе у Львові - захват дикий, хоча живе на мою думку в стрьомному районі.
Та й таке… Ну а на форумі самі знаєте, все погано, особливо люди. Та і нехай.
Летюча помилка• 29 июля 2023
Ответ дляФіфачка
А Мукачево чи Ужгород?
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Мені всі аноніми на одне лице, може не ви писали, що люди не подобаються. Тоді мій комент не для вас, вибачайте.
Фіфачка• 29 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
А Мукачево чи Ужгород?
Все одно б не ризикувала. Навіть там. Краще закордоном.
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Да конечно
У вас либо туристы либо переселенцы
Других людей нет
Вот так и делите их
Вы не доброжелательны и не дружелюбны
У вас либо туристы либо переселенцы
Других людей нет
Вот так и делите их
Вы не доброжелательны и не дружелюбны
В нас багато людей, включно з ними і переселенці, які вже і працюють десь, і спілкуються між собою. А ділите ви)))
Летюча помилка• 29 июля 2023
Ответ дляФіфачка
А закордоном нічого не трапляється? Немає пожеж? Не падають гвінтокрили? Не вибухать газові балони?
Твоя подружайка• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Как раз вы и поделили людей
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Розмову закінчено.
А де я казала, що буду вам заповнювати анкету і відповідати на питання, скільки я знаю людей і чи я львівʼянка (в попередніх відповідях вже було, доречі). Чудна тут ви і ваші питання. 😀
Фіфачка• 29 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
А ви розумієте, що в країні, де йде війна, набагато більша імовірність втратити те житло, ніж в мирній країні? Пожежі чи падіння гвинтокрила - це скоріше щось надзвичайне, ніж буденне, як у нас ракети.
Лапка• 29 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
для отдыха или экскурсию да, но не для жизни
Но если есть удаленная работа или айти то пофиг
Вы сами от куда ?
Аналогично. Приехать погулять, наливки попить… но не жить там.
Твоя подружайка• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Вот все что написали, адресуйте к себе и успокойтесь
Чавонадо• 29 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Останнє: ви тільки підтвердили мою думку ,дякую. Тепер я впевнена,що не помилилася у своїх висновках.
Буду вдячна,якщо не будете писати мені більше