Кава з адреналіном• 29 июля 2023

Невеста Да Винчи

Всем привет! Пропустила , чем закончились суды за наследство воина? Уверенна советчицы все знают) Получила ли невеста часть?
Біток чи ефір?• 29 июля 2023
Теж цікаво
Голубка миру• 29 июля 2023
Суд отказал ей в иске
ПироженкА• 29 июля 2023
А где смотрели, что пропустили?
Міні-бікіні• 29 июля 2023
Ответ дляГолубка миру
Суд отказал ей в иске
Не в иске, а у відкритті провадження
Детские_Будут?• 29 июля 2023
Ответ дляГолубка миру
Суд отказал ей в иске
Ну и хорошо. Знаю ее - профессиональная скандалистка и врунья. Они с ним расстались до его смерти, какое ей наследство, за что... Все должны получить родители.
Kidstaff Bot• 29 июля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Лиса91• 29 июля 2023
Ну і правельно що відмовили їй , вона ніхто , колишня наречена ..
Roni-Verona• 29 июля 2023
А я думала вони одружені були, ще й в інстаграм відео спливало наче з весілля де в них перший танець, як так ?
Марія В• 29 июля 2023
Це все фейк ніби,я ви ведетьсь ,як дуррчки
Catou• 29 июля 2023
Я думаю, це все їх сімейні справи. Батьки про допомогу не просили.
Для нас важлива її публічна діяльність, а не особисте життя
KateSavch• 29 июля 2023
Ответ дляRoni-Verona
Ні, вони не одружені. Відео з танцями це просто танці.
KateSavch• 29 июля 2023
Ответ дляМарія В
Шо фейк?? Аліна справді судиться за квартиру. Це факт. Всі дані у відкритому доступі на сайті судових рішень, справа #344/10217/23
Lena24101987• 29 июля 2023
Я думаю, що вона хотіла спробувати таким чином узаконити відносини, щоб стати вдовою, а не нареченою.
Моя думка, можливо не вірна…
nezhinka• 29 июля 2023
Ответ дляМарія В
Ви зовсім... того
Марія В• 29 июля 2023
Ответ дляnezhinka
Ви зовсім... того
Може ви?)
Читака• 29 июля 2023
так наречена - не дружина, до чого тут спадок
ebbi• 30 июля 2023
Ответ дляCatou
В сенсі батьки не просили?А батьки ще у невідомо кого повинні просити після загибелі сина те,що залишилося?
Catou• 30 июля 2023
Ответ дляebbi
Не просили допомоги в суспільства щодо майна
ebbi• 30 июля 2023
Ответ дляCatou
А яким чином суспільство вирішує питання спадкоємців?Взагалі скандал з душком.І рознесла його ’вдова’.Але не правильно розрахувала реакцію того ж суспільства.Буває...
Catou• 30 июля 2023
Ответ дляebbi
Я не бачила, хто с ким жив чи не жив і що за які гроші вони купляли, тому і не хочу робити висновки. Суд розбереться. Поки не помічала, щоб хтось з учасників просив втручання.