ОбережнаЯ• 29 июля 2023

Чистка лица

Добрый день! Хочу сделать механическую чистку лица дома самостоятельно. Можете посоветовать хорошие средства, чтобы закрыть поры после чистки и снять раздражение. Да и, в принципе, буду рада любым советам по-поводу этой процедуры в домашних условиях.
Малинка• 29 июля 2023
Я б не ризикувала. Вона не коштує мільйонів.
ПолБатона• 29 июля 2023
Что купить все необходимые средства, что сходить к косметологу - то на то и выйдет
Малинка• 29 июля 2023
Але дуже допомагає підтримувати стан ця маска.Це любов. Рекомендую
КротоТо• 29 июля 2023
Чистка в рік робиться 1-2 рази якщо механічна
Це до 2х тис грн невже це занадто дорого ?
Svetlana-7070• 29 июля 2023
Я собі в житті так не зроблю як косметолог. Ладно ніс, підпоріддя, лоб. І то це не то. А скули як? А ті камедони шо глибоко сидять? Я зробила висновок що краще раз в пів року косметолог і підтримка, чим купити засоби+ложку для чищення і все рівно не мати норм ефекту