Плету корзинки• 29 июля 2023
Ситуація із знайомою
Декілька місяців тому найома спитала чи зможу я стати свідком у суді (сімейні справи) , суд буде влітку. Я погодилась, але попросила її зазделегідь попередити, бо чоловік мене з дитиною і котом завозить на все літо на дачу в село, сам працює в місті, до нас тільки на вихідних.
Подзвонила вона мені десь місяць назад, каже суд точно не знає коли, напевно 5го серпня. Кажу добре, але попередь мене за тиждень, щоб я повернулась. Приходить час, залишається тиждень - вона не дзвонить, я не знаю, що мені робити повертатись, або ні.
Пишу їй, чи може вона сказати точну дату, бо чоловік приїзжає тільки на вихідних, можу з ним повернутися у неділю, чи не повертатися ще. Бо мені треба і речі всі зібрати, дитину, кота, закрити дачні справи.
Завтра неділя. Знову тиша. Таке відчуття, що це мені більше потрібно, ніж їй.
Не приїду - скаже підвела. А чому я повинна тепер їхати, бо не знаю дати і бігати за нею питати коли і що теж не моя справа.
Як би ви вчинили?
Плету корзинки
• 29 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
А позвонить - не?
Так а чому я маю третій раз бігати за нею, випитувати?
Элька-Карамелька• 29 июля 2023
я иду свидетелем у своей подруги, она мне сто раз напомнит. Ей надо, пусть она и звонит
Фісташкова кава• 29 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Вы себе цену не сложите . Или корона надорвётся от звонка? Может она не читает сообщения?
Тётушка Лошадь• 29 июля 2023
Вам треба було взагалі не запитувати. Не попередила завчасно-її проблеми.
Плету корзинки
• 29 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Читає, вона відповіла, що дізнається точну дату і напише. Я просто не люблю безвідповідальність. Тобто їй треба - подзвонила, а як мені тепер повертатися - то мої проблеми? Чоловік завтра їде. Тепер з ним я можу повернутися тільки у наступну неділю
Бубль Гум)• 29 июля 2023
5 серпня - це субота. Який суд?
Може їхня справа вже без суду розв´язалася, а їй тепер соромно Вам писати.
Тётушка Лошадь• 29 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Ну то не повертайтесь. Воно вам треба? Вона не попередила. Нехай сама потім думає як вас забрати
Най хоч раз• 29 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
корона надорвется у знакомой? я вас правильно поняла?
Кидстаффовка• 29 июля 2023
Кому нужно больше тот и должен беспокоиться. Если ей просто захочется переложить ответственность за происходящее на вас, то она это сделает
Краденые абрикосы• 29 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Я бы ничего не делала на вашем месте, претензии пусть она оставит при себе в случае чего, а может суд перенесли и она таки предупредит за неделю.
Алина-1240• 29 июля 2023
Свидетелем чего?)если что то криминальное и вы свидетель,вас и так вызовут.а в семейные передряги не лезьте,то их дело
ГонУрова дівка• 29 июля 2023
Не участвовала бы, потом не раз прийти в суд и подстройся. У нее есть родственники, соседи, можно их просить. Вы разве часто видите их семью чтобы что то утверждать. Чужая семья потемки, я бы не лезла. Сама позвонит, вежливо отказать
Плету корзинки
• 29 июля 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Я сусідка, там потрібні сусіди
Варена цибуля• 29 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Ну і все, не відповіла, ви залишилися де ви є.
Забийте.
Захекалася читать• 29 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Вы очень метательная. Не пишет, значит не знает. А если не сможете, то не сможете, возьмёт любую соседку. А то вы уже правда весь мозок вынесли.
Я была свидетельницей на суде, соседка просила, пришли посидели вышла помощница, сказала суд переносят на месяц. Мы ушли, а потом уже я не смогла
Губка Боб• 29 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
так, перенесли, может? вот и не звонит. позвонит за неделю до суда.
АБВГДейка• 29 июля 2023
Дату заседания суда знают заранее.
И уж поверьте, не за неделю и не за месяц.