valiko2008• 29 июля 2023

Де обміняти золото (вага на вагу + робота) Чернігів?

Вітаю.
М. Чернігів, цікавить ювелірний магазин , де б можна обміняти золото на новий виріб.
У таких магазинах, як Золотий вік, КЮЗ, Столічка …… купують зв ціною лому.
english book• 29 июля 2023
Не зустрічала такого ніде, окрім як на ювелірних виставках до війни. Але там вони просто міняли ваш виріб, на свій. Роботу не враховували ні свою ні вашу. Пропозиції були обмежені, сама ніколи цим не користалася.
По суті вони купували ваш виріб за ціною трошки вище лому. Але й свій виріб продавали за такою ж приблизно ціною.
автор valiko2008 • 29 июля 2023
Ответ дляenglish book
У моєму місті є таки магазини , де здійснюють обмін по принципу вага на вашу і оплата за роьоту. Але в цих магазинах не має таких обручок , які мені потрібно