Бюст Березуцкого• 29 июля 2023

Хто нещодавно повернувся додому? Не шкодуєте?

В яке місто поверталися?
Меня не звали• 29 июля 2023
Ответ дляБагиня
Не всюди так.
Мені зарплатню підвищили.
Транспортні послуги.
У нас інші послуги. Літо завжди мертвий сезон. Ну сподіваюся що вирулимо.

Забризкана водою• 29 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
За 4 місяці. Діти набагато швидше вчать. У нас не було абсолютно ніякого спілкування українською. В школі з 9 по 16. Весь цей час спілкування тільки англійською. Плюс додатково були заняття з англійської мови для емігрантів ( там іспанська в основному) . Вдома ми жили з сім´єю - англійська. Фільми українською майже не було із-за того, що там тільки ліцензійне. Тому дивилися англійською. Ну і після школи, вихідні з друзями - англійська.
спасибо
я неплохо знаю как дети способны быстро учиться,
теперь, лично и на практике, знаю и какие школы не ’у нас’
но с нулевым языком догнать местных
Обращеница• 29 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
Німецька складніша англійської. То дуже гарний результат 🏆
Дети сразу попали в классы с немецкими детками. Общение было сначала через гугл-переводчик. Потом друзья немецкие появились. Ну и с нашими арендодателями дети постоянно общаются.
Меня не звали• 29 июля 2023
Ответ дляЗабризкана водою
спасибо
но с нулевым языком догнать местных
Знаєте, ви можете вірити, можете ні. Ваше право. Мені все рівно
Забризкана водою• 29 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
свои права знаю
в верю/не верю с вами не играла
Меня не звали• 29 июля 2023
Ответ дляОбращеница
Ми трішки так в Німеччині були. Також в клас до німецьких дітей попали. І з орендодавцями спілкувалися німецькою. Правда там ми зовсім трішки походили. То тільки зовсім банальні побутові фрази вивчили.
Коли потрапляє в мовне середовище, дитина набагато краще адаптується. В неї просто вибору немає.
Старшим звісно тяжче. Бо там вже більш серйозні науки потрібно вивчати. Деякі і своєю мовою важко зрозуміти. А молодші класи - то просто золотий час для вивчення мови
Обращеница• 29 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
Немецкий сам по себе тяжелый язык. Я когда стала учить немецкий, то поняла, что английский просто ’выносит из головы’. Понимаю, читаю, а ответить уже не могу.

Меня не звали• 29 июля 2023
Ответ дляОбращеница
Я ще в школі німецьку вивчала. Досить непогано. Але баварська виявилася абсолютно не тою німецькою))))
Я більше скажу, побутова англійська до кінця перебування в США у малих стала кращою ніж моя. Бо я менше часу спілкувалася. В якийсь момент стала закриватися від всих. Закинула курси. І вже деякі моменти вони мені перекладали . При тому, що я їхала з рівнем інтермідіат туди.

Зате, Боже який же кайф був вдома. Коли тобі не потрібно напрягатися щоб щось замовити. Ти все розумієш . Тебе розуміють.
Аби менше було таких , як ото деякі, не будемо тикати пальцями, то взагалі б красота була)))
ЕлькиПальки• 29 июля 2023
Повернулась в перемістя Києва
Спочатку ейфорія, потім депресія
Є робота, завод буд матеріалів, я в логістиці
Наразі весь завод (зі станками, і керівництвом ) до жовтня переїжджає в Польшу, інші на вихід
Трохи накрило то все
Буду виїзжати, англійську знаю, не пропаду
Баба Йога• 29 июля 2023
Я тільки додому повернулась з роботи. Не шкодую, наче і на роботі цілий день на софі валялась, але вдома зручніше і затишніше.
Баба Йога• 29 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Дивлячись в якій країні. Там де я, таких обмежень немає. Єдине, що працюючі не отримують допомогу, а робота не впливає
А робота і праця це різне?
На_оба_рот• 29 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
а скільки років вашим дітям ?
Меня не звали• 29 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
а скільки років вашим дітям ?
8 та 10
Ворую вкусняшки• 29 июля 2023
Повернулась в Київ з Польщі. Як же гарно дома. Я тут живу, дихаю, зараз на зу відпочиваємо, який же кайф. Лякає зима, сама з дитиною боюсь відключення світла, дома все на електриці. Розглядаю варіант, що треба буде виїхати на декілька місяців перечекати знову. Але потім повернусь додому однозначно.