Латексне альтер ЕГО• 29 июля 2023
Что вам не нравится на вашей работе?
У нас хороший коллектив в целом, кроме одной овцы. Эта баба Яга постоянно лезет ко всем, придирается, скандалит, орёт, сует свой нос, куда не просят. Причем сама откровенно портачит, за ней куча косяков. Находимся на одной должности, но сует шнобель куда не надо, и постоянно указывает другим на их ошибки. А она всегда права! Фух, выговорилась. Из-за нее не хочется идти на работу уже
БезВзяток• 29 июля 2023
Станьте такой же овцой для той бабы и пусть ей тоже на хочется идти на работу.
Латексне альтер ЕГО
• 29 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
Я так не умею, а она энергетический вампир. Она так и ждёт, чтобы с ней начали скандалить. Климакс, наверное
осень харашо• 29 июля 2023
Не ясный функционал, много документов, доп нагрузка. Вообще работа, стой там, иди сюда
Галябалована• 29 июля 2023
Все хорошо. Кроме одного - зарплата минимальная. Если учесть, что я работаю 1 день в неделю, то вроде бы и ничего.
Но я согласна работать все 5 дней с зарплатой 33.5 тыс.
Латексне альтер ЕГО
• 29 июля 2023
Ответ дляГалябалована
О, я бы ещё вторую такую работу нашла))
Просто красавица• 29 июля 2023
Невїб..на кількість роботи. Неможливість вийти в туалет, бо тебе рвуть на шмаття.
Злива інформації• 29 июля 2023
Не нравятся вечные переделки. Сегодня делаешь, завтра не нужно -убирайте, послезавтра нужно - доставайте. Ну и глупость заказчиков конечно бесит, ведь предупреждаешь что так дело не нужно но не прислушиваются, а потом опять переделывать.
Кошка Мурка• 29 июля 2023
Люблю працювати, ніхто не дістає. На роботі одна Баба Яга, це я. Бо задовбали підлеглі нічого не робити. Кажу одній, якщо поробила , віднеси всі дркументи , бо вже звонить головний і чекає. Дивлюся, ця курка пихає вже пакетики, кульки собі у сумку. 10 дня. Кажу:’ а куди це ви зібралися, пані Олено?’ Відповідь чьотка:’ так на базар мені потрібно, потім зайду’. Кажу:’ а доробляти хто буде?’ Витріщіться, губи натяне і дивиться з люттю. І по ітогу хто я? Все вірно:’ сука’.
Молоді дівчата сидять працюють. А оті предпенсіонні тітки, то капець. А робити ніхто не хоче , бо зп мала..
Трактор Віка• 29 июля 2023
Багато не подобається - хабарництво, не справедливість, безпорядок, керівництво ховається за спинами підлеглих, приходиться на багато чого по роботі тратити свої кошти, не нормований робочий день, визвати можуть і в вихідний в 6 ранку
Просто красавица• 29 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Яка зарплата, така робота.
Латексне альтер ЕГО
• 29 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
А ЗП какая?
Просто красавица• 29 июля 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А ЗП какая?
Дайте вгадаю, що відпишуть- мінімальна.
Латексне альтер ЕГО
• 29 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Дайте вгадаю, що відпишуть- мінімальна.
+ у меня аналогично. Я уже переживала, что с этой коллегой начала скандалить, она может всё перевернуть в свою сторону и донести начальству. А сегодня уже подумала, если уволят, то я и не расстроюсь
Кошка Мурка• 29 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Яка зарплата, така робота.
Так їх ніхто не тягнув сюди. Шли на цю зп і підписували в свідомості документи.
По вашій логіці , якщо у лікаря 12 тис, то може прооперувати, і не зашити?)
Або навіщо вчилася на вчителя? Там завжди зп малі були. Ніхто не тягне, самі погоджуються.
Ти ( це я не про вас, приклад) ідеш працювати і вже знаєш зп, якого ти так людей підводиш. Іди шукай на 50 тис, якщо кеби в голові вистачить.
В мене сидять курки, які не хотіли на комп´ютері працювати, боялись. То хай звісно ідуть на великі зп, їх там і прибиральницями не візьмуть.
Галябалована• 29 июля 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
О, я бы ещё вторую такую работу нашла))
Искала. Не нашла.
Кошка Мурка• 29 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Дайте вгадаю, що відпишуть- мінімальна.
А ви як погоджуєтесь на таку зп , то завідомо не будете працювати? Це в нас тільки такі люди цікаві. Підписали, що згодна на мінімальну, а потім може не працювати))))
Латексне альтер ЕГО
• 29 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
В них 12-14.
Норм ЗП. У меня 7 тыс и я вот переживаю, как на работу в понедельник идти. Подруги говорят, не парься вообще, это не та работа и не та зарплата, за которую стоит переживать
Кошка Мурка• 29 июля 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну у вас звісно сльози. Я б на вашому місці підшукувала вже щось інше.
Просто красавица• 29 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Вони працюють рівно так як їм платять і вижимати щось більше це просто бред. Не варто очікувати, що хтось в кого кеби на 50000, прийде до вас на 5000 і буде рвати жили. Яка з п. такий і працівник до вас приходить.
З приводу лікарів на 12 тис. не смішіть, бо всі ми добре вкурсі, що якщо немає баблішка, то ходи як є і ніхто тобі нічого не зробить поки ти не заплатиш по таксі в доларах і рідко в у.е. тож приклад сорян такий собі. Ще нікого не знаю, щоб прооперували безкоштовно.
Латексне альтер ЕГО
• 29 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Наверное, так и сделаю
Просто красавица• 29 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
В нас цікаві люди, коли хотять платить 5000, а щоб спец був на 50000.