Гуляю босоніж• 29 июля 2023
Хтось працює чи працював ось так?
Запропонувала знайома, що працює там, за оплату не хвилююся.
А от за моральний аспект - є трохи.
Подивіться збоку пліз.
Отже, треба розвивати групу у ФБ - тобто наповнювати її постами, можливо створювати інші сторінки і вести діалоги, просуваючи непомітно свою рекламу - типу користувалася послугами ось цих, не сподобалося, а в тих все гуд.
Ще не впевнена, що потягну, бо маю основну роботу, але хочу обговорити, щоб зрозуміти чи насправді готова. Приваблює саме те що віддалена і без термінів, тобто можу виконувати у будь який час.
А от за моральний аспект - є трохи.
Подивіться збоку пліз.