Звожу з розуму• 29 июля 2023

Только для девушек с современным вкусом! Как вам бомбер?

Ищу что-то необычное
Результат:
вже голосів: 344
224 (65.12%) Нет
120 (34.88%) Да
Карамбулкул• 30 июля 2023
Ответ дляTammy21
Залишу вам комент-піклування, ок? Не пишіть, будь ласка, на ТВі та інших масових англомовн.мережах, вас зжеруть (і правильно зроблять).

Tammy21• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Удалено администрацией...
Мявк) Звісно скарга на спам)))
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Класний молодіжний бомбер! Бачу по європейським модникам, що саме такий стиль і модний зараз. Я не тієї вікової категорії, але чисто візуально - мені подобається. За умови вдалого поєднання з іншим одягом.
Дуже приємно читати ваш комент, правда. Коли людина бачить трохи «ширше». Шкода, що до наших «дівчаток» на Порадниці мода так довго доходить…
Дуб береза• 30 июля 2023
Там рукава не удобные.На картинке-одно,а в реале это противно и дискомфортно.И на любителя.Мне эти рукава не зашли
Пишу, не читаю• 30 июля 2023
Ответ дляКто крайний?
У меня такие, более классические что ли)
Вауууу где брали
Карамбулкул• 30 июля 2023
Ответ дляпалка-копалка
А в чем его необычность?

Обычная одежда среднестатистического человека
Ні, середньостатистичні люди помʼяту «полову тряпку» не носять.
Я така бойова• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Не знаю ваш вік і весь інший фідбек. Ви ж розумієте, що все це впливає на сприйняття? А Порадниця це середньостатистична жіночка. Мені подобається сайт Заландо тим,що там можно подивитися різні луки, поєднання одягу. Зазвичай бачу там те, що сама не одягну, але стилі авторок подобаються.
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Плащевка?
Щось схоже на неї, але більш цупка
Партизанка• 30 июля 2023
Автор, вам нужно было 2 пункта сделать, Да и У меня нет вкуса
Все равно ж напишите, что у тех, кому не нравится , вкуса нет

Кто крайний?• 30 июля 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Вауууу где брали
Светлый Массимо, темно-серый Зара
Первый не носила, завтра срежу бирки и постираю наконец-то)
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляПартизанка
Точно, треба було
Фенте Фря• 30 июля 2023
Моя донька в 19 в майже такому ходить, навіть колір такий самий. Мені не подобається
Оченьценная• 30 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Плащевка?
по ссылке автора посмотрите, там реал фото есть в отзывах, непонятное нечто, за 2т грн)))
Зашла на 5минут• 30 июля 2023
Подобається, люблю оверсайз
Безникая• 30 июля 2023
интересный, но слишком длинные рукава в данном исполнении, нужно короче чтоб смотрелась сбитой
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Так, погоджуюсь. Знаєте, я не чекаю тут від дівчат почути якогось «вау» чи суцільного одобрення. Декілька разів мене відмовляли від покупки, давали дійсно поради практичні, типу річ можна носити, але вона погано комбінуєть. Радили звернути увагу на рукав, який мені не підходив.
Але коли виставляєш річ, яка, скажімо так, відрізняється від того, що люди бачать на вулиці, одразу починається, що це гівно.
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляОченьценная
За 3
Я така бойова• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну, не одразу, але найчастіше ))
Безникая• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Удалено администрацией...
за такие деньги ... купите норм фирму на скидках.. я как-то заказала за 80 дол босоножки, это была моя единственная первая и последняя купленная вещь на али, спор я выиграла, деньги вернула, мне прислали ’ожидание-реальность’, бодалась месяц с поддержкой

Шукаю трусики• 30 июля 2023
Классный, люблю такое:)
Карамбулкул• 30 июля 2023
Ответ дляШукаю трусики
Классный, люблю такое:)
Осьо ще одна щаслива володарка цієї прєлєсті.. на масквє там воно всі трохи з кукушечкою
Анонім-ка• 30 июля 2023
Вау! Супер! Только почему то хочется эти рукава на спине завязать узлом... как раз для ’особенных ’вещичка.
Безникая• 30 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
там есть хуже фото, я посмотрела. Кстати, автор, имейте ввиду на дорогие вещи негативные отзывы удаляются, висят максимум 2 дня, так что не думайте что там все остались в восторге, я бы не рисковала такой сумой за такое, вы тут эту куртку не продадите и за 200 грн
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Ми зараз говоримо про річ, а не про власника і раціональність.
StylUashop• 30 июля 2023
Для малолеток ОК!
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляStylUashop
Для малолеток ОК!
От ви правильно річ оцінили. Хто більш тонко відчуває моду - молоде покоління. Ще раз дякую
Сало не люблю• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Та з чим хочеш. Банально чорні широкі штани, джинси.
Яке страшне!
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Яке страшне!
Точно потрібно брати😅
StylUashop• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Будь ласка! Така річ для дівчинки 13-16 років саме то !
Оченьценная• 30 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка