Звожу з розуму• 29 июля 2023

Только для девушек с современным вкусом! Как вам бомбер?

Ищу что-то необычное
Результат:
вже голосів: 344
224 (65.12%) Нет
120 (34.88%) Да
Сало не люблю• 30 июля 2023
Ответ дляКто крайний?
Светлый Массимо, темно-серый Зара
Первый не носила, завтра срежу бирки и постираю наконец-то)
А навіщо прати?

Оченьценная• 30 июля 2023
Ответ дляБезникая
там есть хуже фото, я посмотрела. Кстати, автор, имейте ввиду на дорогие вещи негативные отзывы удаляются, висят максимум 2 дня, так что не думайте что там все остались в восторге, я бы не рисковала такой сумой за такое, вы тут эту куртку не продадите и за 200 грн
оно максимум на 100 тянет...может быть)
Retu• 30 июля 2023
Класний
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляОченьценная
Ще для вас такі варіанти знайшла. Vouge схвалює. Не знаю, чому вам не подобається!?
Сало не люблю• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Точно потрібно брати😅
Краще ні. Ви що не можете нормальну річ, нормального бренда взяти, що цю тряпку сюди притягли?
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Ой, йой! А ну назвіть мені нормальні бренди? Може гляну в них бомбери. Пишіть, не соромтесь
Сало не люблю• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Фріки
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Фріки
Ні, це Стріт фешн. А фріки це лише ваше сприйняття, бо воно обмежене ( це не образа, просто як факт), коли не вистачає «насмотренности».
Лепетун• 30 июля 2023
Выглядит поношенным.
А вообще сейчас в моде вещи, которые уродуют девушек и женщин. Создается впечатление, что их придумывает какой-то женоненавистник

автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляЛепетун
Выглядит поношенным.
Класика вічна. Завжди можна звернутися до неї і вдягнутися жіночно. Було б бажання.
Сало не люблю• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Якщо ви не дитина мілтйонера, то дітям таке не по карману, якраз за 2 тис зійде, але ж не таке страшне.
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Добре, повірю, що ви забезпечена. Просто не хочете розповідати
Сало не люблю• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Стріт фешн - скрізь є хворі на голову. Це ж не означає, що всім нап´ялбвать страхіття. Насмотрености якраз, дитинко, більше, ніж ти можеш уявити. О от якщо смак відсутній, то ніяка насмотреность його не зробить. Бо людина без смаку в сторону таких самих і дивиться. Але це добре - цікаво фріків розглядати.
Сало не люблю• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А що вам це дасть, якщо ви на алі купуєте, насматриваетесь ))). Не від хорошого ж життя.
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Те, як ви викладаєте думки і які аргументи використовуйте багато про вас говорить, про рівень розвитку і світобачення. Тому думаю, що сперечатися нам немає сенсу
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Але ж ви сама доброта. Принизили зараз всіх малозабезпечених. Але то таке. Ви, головне, собі ціну знайте.
КараПузовна• 30 июля 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Ой прикольный. В под что носить будете ? Покажите еще элементы гардероба. Тоже люблю такое
Ну как што шаровары. Штаны из мешковины. Или рубище до пят
Сало не люблю• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ви свою тупу, провокативну, трольну тему почитайте. Ви виставили явну ганчірку і чекаєте, щоб її захвалювали. Не бачил я на вулицях людей в таких жахливих речах, не беремо люмпенів ну і піділітків, в яких це тимчасово.
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Тримайте себе в руках.

ПП-шница• 30 июля 2023
мішок якийсь, це не сучасний смак. а дурнувата нинішня мода

тобто про смак взагалі не йдеться
ПП-шница• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Так, погоджуюсь. Знаєте, я не чекаю тут від дівчат почути якогось «вау» чи суцільного одобрення. Декілька разів мене відмовляли від покупки, давали дійсно поради практичні, типу річ можна носити, але вона погано комбінуєть. Радили звернути увагу на рукав, який мені не підходив.
Але коли виставляєш річ, яка, скажімо так, відрізняється від того, що люди бачать на вулиці, одразу починається, що це гівно.
в коментах є фото в чорному, не знаю чи ваше, от він гарно виглядає, світлий - просто мішок мішком, я коли вчилася шити, приблизно таке собі пошила, але то було наприкінці 80-х
ПП-шница• 30 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
А навіщо прати?
тому що на фабриках усі речі оброблють, щоб їх не їли всіляки мишки та щурі, ви хочете отруту носити на собі?
Оченьценная• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
вы сравнили тряпку с али с нормальными вещами
Синиця у спідниці• 30 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Нет, потому что ткань выглядит дёшево.
О, тепер хоч зрозуміла що мені в ньому не подобається - як пом’яте ганчір’я.
КохайтесьЧорнобровi• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну знову. Дівчатка, скільки можна жити у світі стереотипів, що з Алі або Китаю все гівно!? Пройдіться по своїй квартирі, техніку свою гляньте. Там половина, як мінімум, «гівно»
Все що замовляла з Китаю , повне гівно. Плаття на 4 роки за 1500 грн теж прийшло такої якості, що хоч відразу в смітник, і це в 2020 році. Косплеї за 150 доларів, сміх крізь сльози. Добре що дочка перехворіла тим і продала цей жах. А так, є різниця між технікою з Китаю на котру дають гарантію на 5 років і шмаття, за якість котрих ніхто не відповідає.
Залатавая• 30 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ткань хорошая. То цветопередача на телефоне искажает
О черный супер
Кто крайний?• 30 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
А навіщо прати?
Ну как бы всегда стираю
автор Звожу з розуму • 30 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Шкода, що у вас такий досвід. На Алі потрібно вміти купувати.Чік Вен якісний бренд сучасної моди. Щоб ви розуміли про що я, додаю декілька фото більш класичної речі з цього магазину. Зверніть увагу на дуту упаковку, щоб зберегти якість речі при транспортуванні, як прошиті доволі складні елементи тренчу.
Леди_в_ночи• 30 июля 2023
В секонде бы такое не взяла 😂
Я не знаю, как надо это обиграть другими элементами стиля, чтоб не смотрелось как из секонда куплено в последние два дня.
Свисток ля-минор• 30 июля 2023
Модель сучасна, але ж тканина гівно.