Yana1915• 30 июля 2023

Три сини та донька - є хто там відпочиває?

Доброго дня ! Хто там відпочивав чи на данний момент там відпочиває , як сервіс ? чи в харчуванні є раціон для дитини ?
Ушла и Пришла• 30 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
Простите, но вы такую ахинею говорите
ніщебродські понти - вони такі)))
МЕСТО_Встречи• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Ох так якось прибирання хотілось краще , але вже готовий на це закрити очі , головне щоб щоб було дитині харчування відповідне , та чим зайнятися , й зрозуміло собі в спа ходити :)
Ліфт чекаєш по 15 хв
Новий корпус добудували, товпи, товпи людей людей
Щоб поїсти, то плюс півгодини на толпу
Я таке не люблю (
Ушла и Пришла• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Я поняла, Вы в том кругу живете.
хоч би вже промовчали і не позорились... але вам можна))))
120-120-120 (не худею)• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Ммд не дуже , але так хотілося дитину звозити на відпочинок , на свіже повітря , щоб було цікаво
То точно не туди їдьте
В них там поки дочекаєшся того ліфта діти блюютт прямо на підлогу
Ms. Похвала• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Ну це зрозуміло , але діткам не пояснили , що моря не має , але свіже повітря та басейн це ще можна
Як є. Я теж не ризикнула їхати закордон. Маю алергіків, ну таку довгу дорогу одній з двома, я не витягну морально.
Ушла и Пришла• 30 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
У вас все нормально?
Ви на реєстрацію подивіться))) і вже в бані анонімному сидить)))
Аристократка-тунеядка• 30 июля 2023
Вітаю! Всі кто відвідував готель останні три роки, наприклад, порекомендуйте будь ласка саме в Україні місце, де можна на стільки комплексно відпочити з дітьми, маю на увазі дитячу кімнату подібного рівня, дитячий майданчик, басейн, наявність аквапарку, різноманітне трьохразове харчування, чистий, комфортний номер.
Зараз даний готель заброньований по 27 серпня, дивилась «Rixos» в Трускавці, цінник вищий.
Автор, якщо ви розглядаєте відпочинок саме з дітьми, так це ідеальне місце, головне щоб погода була тепла і сонячна, від цього залежить чи буде працювати аквапарк, харчування, смачне, різноманітне, дитяча кімната особливо вже зараз після того як побудували новий корпус велика, цікава, дитячий майданчик в лісі, великий, поле для гри у футбол, теніс, бадбінтон. Єдине, що на вихідних багато людей і щоб дійти до ресторану з нового корпусу і дочекатись ліфт той щн квест, про те це дрібниці, можна прогулятись по вулиці і спуститись сходами.
СлоникЛюся• 30 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
ніщебродські понти - вони такі)))
Удалено администрацией...
Аристократка-тунеядка• 30 июля 2023
Ответ дляEvidence
Працює залежно від погоди (температури). Вчора було тепло, працював. Позавчора ні
Скажіть будь ласка як сьогодні, буде працювати? У мене друзі в Трускавці, хочуть приїхати. Дякую.
На пів ставки• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Якщо у Вас є гроші на Три сини,то їдьте тоді в Ріксос
Ушла и Пришла• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Удалено администрацией...
СлоникЛюся• 30 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Сразу тему сменила 🤦‍♀️
Йцфыяч• 30 июля 2023
Нічого не зрозуміло з питання, де хто відпочиває? Чиї сини та донька?
Ушла и Пришла• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Сразу тему сменила 🤦‍♀️
та яке змінила)))) ганяйте ніщебродські понти і далі, мрійте, авось і збудеться)))
графиняВишенка• 30 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Автор, ось прям зараз я там не відпочиваю, але за останні 13 років була там разів 10, в тому числі в цьому році наприкінці травня. Сервіс там чудовий, їжа смачна. Є чим зайнятися й дітям, й дорослим.
Вы в 5 или в 4?
СлоникЛюся• 30 июля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Почитайте комменты. Там ее сестры по уму защищают.
СлоникЛюся• 30 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Хамите, хамите дальше. Вам можно)))
Ушла и Пришла• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Хамите, хамите дальше. Вам можно)))
Хто хамить тут, крім Вас? Он всю тему автору за*рали своїми понтами малограмотними
автор Yana1915 • 30 июля 2023
Ответ дляНа пів ставки
Люди які відпочивали в Ріксосі пишуть що краще три сина та донька , що в ріксосі харчування стало гірше
На пів ставки• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Я чула абсолютно протилежне …
Светлана_82• 30 июля 2023
Ответ дляВсе буде
Розгляньте ще Осоння, там немає таких грандіозних центрів для дитини, але абсолютно люблю цей готель
Присоединюсь, Осоння - наша любовь с момента его открытия. Но для деток там особо нет развлечений, конечно. Но и там, думаю, до осени уже забронировано все
автор Yana1915 • 30 июля 2023
Ответ дляСветлана_82
Я на них підписана , то вони часто викидають вільні дати , є місця
СлоникЛюся• 30 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
размахер• 30 июля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Кому непонятно, тот и не ответит на вопрос автора, поэтому можно просто не заходить
Светлана_82• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Возможно кто-то отказывается. Мы бронировали 3 недели назад, с 19 августа только были свободные даты. Но нас много )
Кучерявочка• 30 июля 2023
Ответ дляEvidence
Я зараз тут. Все добре. По харчуванню вибір великий
Вы в 5* или 4*? А детей много? А то не хочется заплатить кучу денег испортить себе отдых визгливыми истеричными чужими детями
Йцфыяч• 30 июля 2023
Ответ дляразмахер
Ну заходити чи ні я без вас розберусь, а автор просто безграмотна, але це поправимо
Видящие_помогите• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Удалено администрацией...
Это вы в солнечном Дагестане отдыхаете? Надеюсь вы довольны горячим приемом, но непонятно, чего сюда лезете.
Йцфыяч• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Сестри по безграмотності?) вже з’явились)
размахер• 30 июля 2023
Ответ дляЙцфыяч
У автора со знаками препинания то же самое, что и у вас, слова «поправимо» в таком контексте в украинском языке не существует, разбирайтесь