Доброго дня ! Хто там відпочивав чи на данний момент там відпочиває , як сервіс ? чи в харчуванні є раціон для дитини ?
Дівчина Бобула• 30 июля 2023
коли вже почнуть банити за ці диспути не по темі? створюйте тему про правописання і там спілкуйтеся, бо ці суперечки про те, де треба кому поставити вже задовбали. нічого сказати по темі - проходьте повз.
Этожзвяздаяегообожаю• 30 июля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Подивіться чи є місця у готелі Ведмежа гора. Харчування тільки сніданок, але у дітей програма супер, на цілий день. Ще й дорослі заняті - йога, акваеаеробка, майстер-класи. Є ресторан та колиба поруч. Можна обідати та вечеряти там. Мені дуже сподобалося, хоча я прискіплива. Спробуйте подзвонити туди.
Ще трохи далі за Східницю є Осоння, мені рекомендували його, але там ціни вижчі.
Були в Осені в травні, добре але нічого особливого і навкруги немає чого дивитися окрім гір, які просто видно.
Круто, що є і критий басейн, і відкритий і в будь-яку погоду можна купатися.
Садоводница• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Дякую , чула від мамочки на площадці але не встигла запитати ,що на 2 дорослих + 1 дитина з 3 разовим харчування , басейн , спа , бані ще щось вони сплатили за 10 днів в 5 зірок 41 тис , це сутки 4100 , а у 4 зірки було за 10 днів 28 тис , це 2800 грн сутки , то подивитися ціни в Буковелі і тд +- однакові
В Трьох Синах 5* трьох разове харчування, велика спа зона, велика дитяча кімната, аквапарк, в Буковелі за ці гроші буде на сніданках, і басейн і дитяча кімната точно в рази менші будуть + територія суттєво менша буде. В трьох синах зробили все, зоб не було необхідності виходити за межі готелю😊
Ответ дляДівчина Бобула
Для того щоби дати відповідь по темі, треба спочатку зрозуміти про що питання, а з теми незрозуміло, про чиїх синів і доньок мова.
Ранковий базар• 30 июля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ніхто ж не винен, що ви не чули про відпочинок в Україні, та ще й тей, що у всіх на слуху. Ви нікуди не їздили? Бо всі зрозуміли про що мова.
Як ухурделю• 30 июля 2023
Відпочивала і не один раз минулі роки,все мені прекрасно.Я після роботи в четвер виїжджала,на 3 вихідних.Все супер,такий релакс.
Як ухурделю• 30 июля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну як ви не компетентна в даному питанні,то для чого втручаєтеся і даєте не потрібні коментарі?
Распутница• 30 июля 2023
Сестра оттуда приехала неделю назад, все понравилось, подробностей не знаю
Нога на ногу• 30 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Тусовка для багатодітних?
Сходка для многодетных або українською Східниця))
Нога на ногу• 30 июля 2023
Ответ дляТролю як можу
От если вы не в теме, чего умничаете??? Автору все равно не поможете, вы даже не поняли, о чем речь
Автор не знає де лапки ставити
Сизоока бестія• 30 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
ніщебродські понти - вони такі)))
Навіщо ви лазите в тему, де зовсім не бум бум. І до чого понти тут, в темі назва готелю і запитання. А у вас якась психологічна травма
Сизоока бестія• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Тогда так - «Три сына и дочка» есть кто там отдыхает. Учите грамматику
Есть неформальное общение, или вы учительница?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 июля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Я не поняла концовку, что с сыновьями и с дочкой?
Ноу коммент• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Вчіть українську мову,якщо на український форум вже припхалися