Доброго дня ! Хто там відпочивав чи на данний момент там відпочиває , як сервіс ? чи в харчуванні є раціон для дитини ?
Ответ дляchornoruk
Автор вам потрібно було спочатку уточнити 4 чи 5 зірковий готель. Бо це зовсім два різних за якістю і за рівнем і за ціною готелі. Якщо брати 5 зірковий готель, то якраз в ту суму враховане ол інклюзив. Наприклад я ось недавно була в новому готелі 3500 в сутки, включено лише сніданок бутерброд і молочна каша, ліфтів немає, території біля готелю немає, бювет свого немає, мед. процедур немає, басейнів і спа зони немає, на рецепції ніколи людини немає, бо вона працює на кухні. Щоб поїхати в аквапарк в три сини і доньки до 1000 грн вхід з чоловіка. Так що по цінам Східниці та ціна в день відповідає. Причому в три сини… є електрокари - машини, які возять до джерела. Дуже круто. У нас був спонтанний відпочинок, всі дорогі готелі заброньовані по осінь включно. Але наступного разу я б хотіла відпочити в три сини і доньки 5*.
Дякую за відгук , кум їздив у відрядження і проживав пару днів в 5 зірковому , то говорив що 5 зірковий гарні номери і тд, але ресторан і все знаходиться в 4 зірковому
Ответ дляЗатишне кубло
В червні вже не прибирали і розказували, що в вартість номеру входить прибирання раз на три дні) дівчата, хто там зараз, як ситуація з прибиранням в номерах? Стала краще? Я очікую перш за все нормальне відношення персоналу до гостей і порівнюю з іншими готелями в Карпатах в такій саме плюс мінус ціновій категорії. В цьому році ми були в Таор, Осоня, Київська Русь, Щастя в Східниці, Вежа Ведмежа, Хвоя в Буковелі і Шпиці. Так Три сини і донька по рівню сервісністі на останньому місці, на передостанньому Хвоя.
А що більше сподобалося ?
Тролю як можу• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Дякую вам , також рекомендували Осонью та ще готель Санта Марія , в мене свекруха вона раніше їздила в Східницю відпочивати то вона вона рекомендує Три сина та донька , ми крім Буковелю та Яремче не були взагалі в Східниці тому порівнювати не має з чим !
Таор глчньте, но он в 10 км от сходницы
Все буде• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Ммд не дуже , але так хотілося дитину звозити на відпочинок , на свіже повітря , щоб було цікаво
Розгляньте ще Осоння, там немає таких грандіозних центрів для дитини, але абсолютно люблю цей готель
Все буде• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
То він щось попутав, або вже перейменували. То просто два корпуси і з одного в інший по переходах ідеш в ресторан
Затишне кубло• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
А що більше сподобалося ?
Щпиці one love) і ВВ я дуже люблю, мені там дуже комфортно емоційно, як додому туди приїжджаю. В Таор зараз ідемо другий раз в серпні на три тижні.
Ms. Похвала• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
В Східниці добре. Я була, але давно і у простенькій віллі. Ми пили воду, це була мета.
Все залежить від того, що ви очікуєте. Придертися можна будь де. На нашу сім’ю в готелі «3 сини та донька» місць не було. Осоння була більше 9 тисяч грн/добу. Тому вирішили, що дорого. Он за Шпиці вище пишуть, теж моя любов. Там просто красота неземна з вікна і дуже смачно, сервіс хороший, але біля нього в цьому році йде будівництво. Не знаю чи комфортно так. Ціни на харчування в самому готелі великі. Але Спа 24/7, оце кайф. Дітьми теж займався аніматор.
Нам в Буковелі не зайшло. Якось все на головах. У вікна готелю вже інші вікна. Дітей особливо нічим не займеш. Басейн - так, втомилися і все. Тільки гуляти поруч, або їздити машиною. Ціни на харчування просто космос. В нашому готелі за вечерю ми заплатили 2 тисячі - де я їла бульйон, дитини - гречку і нагетси, картопля і котлета. Чоловік теж щось просте їв. Щось ще випили. Тобто не тунець з червоною ікрою, є з чим порівняти. Сервіс супер - да, але більш нічого. Тільки парою відпочивати.
Все буде• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Дякую!
Таор недалеко від Осоння, там завжди все поброньовано. Ну і ви враховуйте, в ці готелі все поброньовано на місяці вперед. Як і в три сини, хто б що не писав.
Все буде• 30 июля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Тільки от в шпиці зараз цінник 80-100 к за 8-10 діб і це без харчування
Ms. Похвала• 30 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Згідна за Шпиці. Там якась особлива атмосфера!
Напишіть, будь ласка, про Таор.
Ответ дляMs. Похвала
В нас дітки різкої вікової категорії маленькому 1,2 роки , тому потрібно щоб було з обідом і вечерею , можливо овощі на пару , бо в ресторані явно нічого для нього не знайдеться :(
Ms. Похвала• 30 июля 2023
Ответ дляВсе буде
Залежить від номеру. Там є сніданки, просто мега круті сніданки. Мої діти весь час згадують Шпиці.
Все буде• 30 июля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Залежить, але якщо ти з дітьми, вибір номерів на такі ціни як я написала. І це не супер якісь номери. Зараз ціни дуже підскочили.
Полонянка SexShop-а!• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Дякую , чула від мамочки на площадці але не встигла запитати ,що на 2 дорослих + 1 дитина з 3 разовим харчування , басейн , спа , бані ще щось вони сплатили за 10 днів в 5 зірок 41 тис , це сутки 4100 , а у 4 зірки було за 10 днів 28 тис , це 2800 грн сутки , то подивитися ціни в Буковелі і тд +- однакові
Триндец цены… мы на Турцию на двоих взрослых ультра все включено 53 потратили на 10 дней.( с дорогой.)
Все буде• 30 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Коли це було 😄там зараз теж такі ломлять
Полонянка SexShop-а!• 30 июля 2023
Ответ дляВсе буде
В червні було. 21.06 повернулись
Затишне кубло• 30 июля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Напишіть, будь ласка, про Таор.
Таор досить простий з точки зору номерів. Але там дуже класний персонал, велика територія, є чим зайнятись як дітям так і дорослим, басейн в середині і пляж біля річки. Їжа смачна в ресторані і будь яке побажання можуть виконати.
МЕСТО_Встречи• 30 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
прибирання раз на три дні, це для п´ятизіркового готелю неприйнятно, живеш три дні в неприбраному номері, пилу дуже багато!,
прибирання дуже погане, прийшли, розвезли цей пил по кімнаті і пішли!
самі прибирали в номері !
Ms. Похвала• 30 июля 2023
Ответ дляYana1915
Чому? Де я була, окрім Буковелю, готували все на прохання. У Ведмежій горі було дитяче меню. Овочі на пару теж були на сніданок. Там тканий він сімейний-сімейний. Такі маленькі дітки є і багато.
Я коли відпочивала у віллі у Східниці, доньці тоді було 1,2 їй теж готували під неї їжу окремо. Але то було 8 років назад і дітям не особливо хотіли окреме меню робити в інших готелях, я обдзвонила тоді купу. Зараз ідуть на зустріч. В Шпицях окремо деякі блюда готовили сину, то ще той варивода.
Ответ дляМЕСТО_Встречи
самі прибирали в номері !
Ох так якось прибирання хотілось краще , але вже готовий на це закрити очі , головне щоб щоб було дитині харчування відповідне , та чим зайнятися , й зрозуміло собі в спа ходити :)
размахер• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Где?
Вы зарегистрировались, чтобы первой лезьть во все темы, в которых не разбираетесь?
Ушла и Пришла• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Удалено администрацией...
А Вам Кличко в молодості відмовив, що всюди його тичете? Чи тепер ’прикрив’ лавочку?
Ms. Похвала• 30 июля 2023
Ответ дляВсе буде
Так, дуже. Наш минулорічний номер піднявся на 1500 чи 2000 грн, враховуючи вік дітей.
І людей зараз дуже багато. Прямо дуже. Готелі забиті.
Ушла и Пришла• 30 июля 2023
Ответ дляСлоникЛюся
Суп, пюрешка с коклеткой, компот и булочка?
Проня Прокопівна, і Ви - на Порадниці?