Интимная• Изменено 30 июля 2023
Не вистачає коштів аби зібрати дитину до школу, я у відчаї
Дівчатка, можливо хтось знає «лазєйку», де можливо підзаробити? Не маю реально коштів аби зібрати дитину до школи, з усього просто повиростав
Мамина квіточка• 30 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Переходьте на онлайн. В домашніх штанах і футболці цілий рік.
И на улицу пусть не выходит. Вообще. Пока война не закончится и экономика не стабилизируется.
Интимная
• 30 июля 2023
Все дівчатка, дякую всім за відповіді, буду щось думати
Розумію, що написала сюди не подумавши на емоціях
Христя в тiстi• 30 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Админы, а можно эту полуумную забанить? Вы читаете что она пишет во всех темах? Думаю многим неприятно читать бред сумасшедшей.
успокойте_Меня• 30 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Розумію вас, вибачте, просто дуже соромно це все
Звертайтесь в гуманітарні організації, Червоний хрест. Одягу у них повно, роздають всім потребуючим
Интимная
• 30 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую, спробую
slivka59788• 30 июля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Секенд на допомогу
Что такое секенд? Такого слова в английском нет. На этом форме начнут самообразововаться или нет, а?
Асталависта бэйби• 30 июля 2023
Зря автор, открылись бы кто то да помог бы. Да, некоторые выльют яд. К сожалению у меня ничего не осталось на такой размер((. Впо поотдавала. А кто то может что то и отдал бы
В центры соц подходите, не только впошникаим дают но малообеспеченным.
Олх даром
Стигла полуниця• 30 июля 2023
Я ребенка в секондах одеваю и не парюсь,
Тетради стоят копейки, пару ручек и карандашей, всё
Рюкзак покупаю раз в три года Kait
Полюю на дрони• 30 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Сейчас заказывают очень часто мойку окон и генеральную уборку кухни. Выставляйте объявление на олх
Это тоже нужно уметь делать. Пришла одна. Я посмотрела , как она елозит и сказала ’ досвидания’ через 15 минут
жижифреймут• 30 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Умеют все. Кто-то просто ленится, ничего делать не хочет, а денег хочет и работает на «и так сойдет».
Интимная
• 30 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Я дуже добре вмію це робити, якби тільки хтось найняв
Полюю на дрони• 30 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Я не умею мыть окна и зеркала так, что б идеально и без разводов.
Роза в вазі• 30 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Те що заробляється йде на їжу, комуналку і оренду
Якщо у вас працюють школи, то вже багаті !
Якщо не має свого житла, роботи, чоловіка - їдьте закордон, там дитину хоча б до школи зберуть безкоштовно !
Полюю на дрони• 30 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
И без уроков, если опять не будет электричества
З горіха зерня• 30 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Це не так часто було.
Полюю на дрони• 30 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Це не так часто було.
У нас всего три месяца
Нервогенератор• 30 июля 2023
Ответ дляИнтимная
В каком вы городе?
Гигиенишвили• 30 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
У админов выходной ...
lisichkagus• 30 июля 2023
Співчуваю Вам. Секонд - це варіант, але треба не один раз піти в останній день, а постійно ходити - знайти реально хорошф речі. Та й як заробіток, вірніше підробіток, може бути. Я цим кілька років займаюсь. Речі якісні і недорогі. Іноді трапляються з бірками, нові.
А щодо того, щоби уже зібрати, то найпростіше звернутись до пунктів гуманітарки для переселенців, вони є в кожному місті України.
ХвостПистолетом• 30 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Когда ж тебя забанят навеки?
Це точно. Грубіянка страшна