Интимная• Изменено 30 июля 2023

Не вистачає коштів аби зібрати дитину до школу, я у відчаї

Дівчатка, можливо хтось знає «лазєйку», де можливо підзаробити? Не маю реально коштів аби зібрати дитину до школи, з усього просто повиростав
Вельми шановна• 30 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
займаюсь
И как, много платят?
Мамина квіточка• 30 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Переходьте на онлайн. В домашніх штанах і футболці цілий рік.
И на улицу пусть не выходит. Вообще. Пока война не закончится и экономика не стабилизируется.
автор Интимная • 30 июля 2023
Все дівчатка, дякую всім за відповіді, буду щось думати
Розумію, що написала сюди не подумавши на емоціях
Христя в тiстi• 30 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Админы, а можно эту полуумную забанить? Вы читаете что она пишет во всех темах? Думаю многим неприятно читать бред сумасшедшей.
Nataliia• 30 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Боже да, просто откройтесь , сейчас многим тяжело, и многие отдают вещи или волонтерам или Вам отдадут .
успокойте_Меня• 30 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Розумію вас, вибачте, просто дуже соромно це все
Звертайтесь в гуманітарні організації, Червоний хрест. Одягу у них повно, роздають всім потребуючим
автор Интимная • 30 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую, спробую
Небалувана Галя• 30 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
22 см это какой размер?
34,по идее
slivka59788• 30 июля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Секенд на допомогу
Что такое секенд? Такого слова в английском нет. На этом форме начнут самообразововаться или нет, а?
Асталависта бэйби• 30 июля 2023
Зря автор, открылись бы кто то да помог бы. Да, некоторые выльют яд. К сожалению у меня ничего не осталось на такой размер((. Впо поотдавала. А кто то может что то и отдал бы
В центры соц подходите, не только впошникаим дают но малообеспеченным.
Олх даром
БеллаДонна• 30 июля 2023
Последние года 4 огромные закупки «для школы»явно неактуальны)
Оксана_12• 30 июля 2023
По сусідах, в групах містечка, в різних типу ’віддам безкоштовно’. Досить проблематичним тематично знайти прям усе і відразу, але люди різне роздають чи продають дешево.
Оксана_12• 30 июля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Звідки знаєте? Ви ж не розможуєтесь! Вже ригати хочеться від Вашої безплідності та Ваших відповідей у кожному пості про дітей, що Ви НЕ РОЗМНОЖУЄТЕСЬ!!!
Ну то все правильно. Навіщо розмножувати брак.
Стигла полуниця• 30 июля 2023
Я ребенка в секондах одеваю и не парюсь,
Тетради стоят копейки, пару ручек и карандашей, всё
Рюкзак покупаю раз в три года Kait
Полюю на дрони• 30 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Сейчас заказывают очень часто мойку окон и генеральную уборку кухни. Выставляйте объявление на олх
Это тоже нужно уметь делать. Пришла одна. Я посмотрела , как она елозит и сказала ’ досвидания’ через 15 минут
Оксана_12• 30 июля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
34,по идее
Оксана_12• 30 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Може для школи і не дуже, але кросівки, спортивні костюми, футболки, джинси, зимовий верхній... Це все не про школу. Це великі сезонні трати.
Тут надолго• 30 июля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
34,по идее
Ні 35
жижифреймут• 30 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Умеют все. Кто-то просто ленится, ничего делать не хочет, а денег хочет и работает на «и так сойдет».
автор Интимная • 30 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Я дуже добре вмію це робити, якби тільки хтось найняв
Гигиенишвили• 30 июля 2023
Вот вам лазейка . Выбирайте . https://www.work.ua/
Полюю на дрони• 30 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Я не умею мыть окна и зеркала так, что б идеально и без разводов.
Роза в вазі• 30 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Те що заробляється йде на їжу, комуналку і оренду
Якщо у вас працюють школи, то вже багаті !
Якщо не має свого житла, роботи, чоловіка - їдьте закордон, там дитину хоча б до школи зберуть безкоштовно !
Полюю на дрони• 30 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
И без уроков, если опять не будет электричества
З горіха зерня• 30 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Це не так часто було.
Полюю на дрони• 30 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Це не так часто було.
У нас всего три месяца
Нервогенератор• 30 июля 2023
Ответ дляИнтимная
В каком вы городе?
Гигиенишвили• 30 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
У админов выходной ...
lisichkagus• 30 июля 2023
Співчуваю Вам. Секонд - це варіант, але треба не один раз піти в останній день, а постійно ходити - знайти реально хорошф речі. Та й як заробіток, вірніше підробіток, може бути. Я цим кілька років займаюсь. Речі якісні і недорогі. Іноді трапляються з бірками, нові.
А щодо того, щоби уже зібрати, то найпростіше звернутись до пунктів гуманітарки для переселенців, вони є в кожному місті України.
ХвостПистолетом• 30 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Когда ж тебя забанят навеки?
Це точно. Грубіянка страшна